Zrzutka w nowej odsłonie!

Napisano 14 listopada, 2019. Aktualizacja: 14 listopada, 2023.
Zrzutka w nowej odsłonie!

W końcu! Już od dawna przygotowywaliśmy się do tego dnia i oto efekt: prezentujemy stronę zrzutka.pl w nowej, lepszej odsłonie! Jak mówi nasz główny programista, poprawiliśmy tylko 3 rzeczy: wszystko, wszystko i wszystko. Żeby jednak nie wydłużać zbyt tego artykułu, wybraliśmy najważniejsze punkty, które w istotny sposób zmienią obsługę strony.

Przygotowaliśmy wiele ułatwień, poprawiliśmy przejrzystość strony, a także wprowadziliśmy silne uwierzytelnienia, dzięki którym zbieranie środków na zrzutka.pl będzie jeszcze bardziej bezpieczne niż dotychczas.

A oto najważniejsze zmiany na stronie!


Nowa, lepsza ja

1. Nowy, przejrzysty wygląd strony.

Przeglądanie zrzutek nigdy nie było prostsze i przyjemniejsze. Na stronie głównej znajdziesz więcej widocznych zrzutek i łatwo przejdziesz do interesujących Cię kategorii. Interesują Cię zrzutki charytatywne? Dobrze czujesz się wspierając projekty społeczne? A może za swoją pomoc chciałbyś otrzymać nagrodę? Dzięki nowemu wyglądowi strony szybko trafisz do odpowiedniego działu:

Promowane_zrzutki

2. Łatwiejszy w obsłudze panel użytkownika oraz edytor zrzutek.

Uporządkowaliśmy nieco interfejs użytkownika oraz odpowiednio posegregowaliśmy zakładki w ustawieniach. Bez żadnych problemów znajdziesz teraz sekcję z weryfikacją zrzutki czy użytkownika. Edytor zrzutek został uproszczony - skomplikowane bloki zostały usunięte. Ponadto, od teraz możliwe jest dodanie aż 10 zdjęć lub filmów w głównym oknie zrzutki!

Edycja zrzutki

3. Wzmocnienie bezpieczeństwa.

Niedawno otrzymane przez nas zezwolenie na działanie w charakterze krajowej instytucji płatniczej nakłada na nas pewne obowiązki związane z podniesieniem poziomu bezpieczeństwa. Największą zmianą będą tzw. silne uwierzytelnienia, znane dotychczas głównie z banków. W przypadku zrzutki silne uwierzytelnienie sprowadzi się do tego, że w razie wykonywania kluczowej operacji (wypłaty środków, zmiany danych, zmiany sposobu uwierzytelnienia) system poprosi o wpisanie kodu weryfikacyjnego, który zostanie wysłany na skrzynkę mailową lub smsem.

Edycja zrzutki

To nie wszystko! Sprawdźcie sami o ile przyjemniejsze stało się teraz korzystanie ze zrzutki! Czekamy na Wasze opinie!


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

400 000 zrzutek, ponad 200 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 7

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.