150.000.000 zł [EDIT: 200 mln] zebrane na zrzutka.pl!

Napisano 22 listopada, 2019. Aktualizacja: 14 listopada, 2023.
150.000.000 zł [EDIT: 200 mln] zebrane na zrzutka.pl!

Zrzutka.pl zwiększyła, w ciągu zaledwie 4. ostatnich miesięcy, wartość zebranych środków za jej pośrednictwem aż o 50%, do poziomu 150 mln zł [EDIT: 200 mln w marcu 2020 roku]!

Zaprezentowaliśmy także zupełnie nowy wygląd platformy, zapewniający wiele ułatwień w zakresie UX zwiększających przejrzystość oraz łatwość korzystania. Wprowadziliśmy także tzw. silne uwierzytelnienia, dzięki czemu zbieranie środków w serwisie będzie jeszcze bardziej bezpieczne niż dotychczas.

Zgromadzenie pierwszych 100 mln zł za pośrednictwem zrzutka.pl, zajęło naszym użytkownikom blisko 5 lat i udało się tego dokonać w połowie lipca 2019. Do zgromadzania kolejnych 50 mln zł, potrzebnych było tylko cztery miesiące. 

- Wzrost zebranych środków, na internetowe zrzutki za naszym pośrednictwem, aż o 50% w zaledwie kilka miesięcy, zaskoczyły także nas samych – mówi Martyna Łazarska ze zrzutka.pl. – W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy wprowadziliśmy wiele zmian i nowości, w tym m.in. otrzymaliśmy  zezwolenie na działanie w charakterze krajowej instytucji płatniczej wydane przez  KNF, uruchomiliśmy płatności cykliczne, ułatwiliśmy prowadzenie i promowanie zrzutek przy wykorzystaniu kanałów w mediach społecznych. Jesteśmy głęboko przekonani, że powyższe zmiany przyczyniły się do uzyskania tych imponujących wzrostów, gdyż przełożyły się one na wzrost zaufania internautów do nas. Dlatego też, wprowadzamy kolejne udogodnienia. – dodała Martyna ze zrzutka.pl. 

Przygotowane przez nasz zespół aktualne nowości i ułatwienia, pozwolą użytkownikom platformy w jeszcze łatwiejszy, przyjaźniejszy, szybszy oraz co najważniejsze bezpieczniejszy sposób tworzyć zbiórki w internecie, a także gromadzić oraz wypłacać pieniądze na dowolne cele. Wśród nich najważniejszymi z zmian są m.in.:

1. Nowy, przejrzysty wygląd strony

Obok nowoczesnego layoutu zaimplementowanego w całym serwisie, który wpływa na poprawę przejrzystości stron oraz przyczynia się do lepszej użyteczności platformy, wprowadzono także modyfikację układu poszczególnych stron. Dzięki temu, np. na stronie głównej prezentowanych jest aktualnie więcej zrzutek, które poukładane są w intuicyjne kategorie. W efekcie internauci korzystający z platformy, nie zagłębiając się w zrzutka.pl, mogą odnaleźć wiele interesujących zbiórek.

Nowa, lepsza ja

2. Łatwiejsza w obsłudze 

W wyniku zaproponowanych zmian, interfejs użytkownika został uporządkowany. Dodatkowo, uproszczono edytor zrzutek. Nowości obejmują również posegregowanie zakładek w indywidualnych ustawieniach, dzięki czemu internauci szybko odnajdą sekcję z weryfikacją zrzutki czy użytkownika. Ponadto, została zwiększona maksymalna liczba zdjęć lub filmów w głównym oknie zrzutki; aktualnie jest to aż 10.

Edycja zrzutki

 3. Wzmocnienie bezpieczeństwa

Niedawno otrzymane zezwolenie z KNF na działanie w charakterze krajowej instytucji płatniczej nałożyło na platformę nowe obowiązki. Wśród nich jest stosowanie tzw. silnego uwierzytelnienia, znanego dotychczas głównie z banków. Jego implementacja podnosi jeszcze bardziej bezpieczeństwo zbieranych środków na zrzutka.pl. Dodatkowo, wprowadzone zabezpieczenia obejmują wprowadzenie podwójnej weryfikacji. W przypadku wykonywania tzw. kluczowej operacji, tj. wypłaty środków, zmiany danych, zmiany sposobu uwierzytelnienia, zrzutka.pl poprosi o wpisanie kodu weryfikacyjnego, który zostanie wysłany na skrzynkę mailową lub smsem. Ponadto, każde połączenie na zrzutce jest szyfrowane 256-bitowym certyfikatem GeoTrust.Edycja zrzutki


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

400 000 zrzutek, ponad 200 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 7

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.