Wróć do bloga

Jak zebrać ponad milion złotych?

Jak zebrać ponad milion złotych?

Napisano 7 stycznia, 2020
Jak zebrać ponad milion złotych?

Akcja #SerceJulki jeszcze trwa, ale już teraz można określić ją największą zrzutką w Polsce! Poznaj historię Julki i jej mamy Alicji, która wraz z rodziną, przyjaciółmi i tysiącami ludzi o wielkich sercach z całej Polski, prowadzi tę spektakularną akcję!

Zachęcamy do odsłuchania premierowego podcastu, w którym Tomek Chołast, współzałożyciel zrzutka.pl, przeprowadza wywiad z Alicją Barlik-Ciesińską, organizatorką zrzutki #SerceJulki. Z wywiadu dowiesz się jaki jest aktualny stan Julki oraz na jakim etapie są przygotowania do wyjazdu i operacji. Akcja wciąż trwa, dlatego gorąco zachęcamy do wsparcia i udostępnienia jej na swoich mediach społecznościowych!

W wywiadzie znajdziecie odpowiedzi na następujące pytania:

 • Jak na tym etapie można pomóc w akcji?
 • W jaki sposób z organizatorką mogą skontaktować się słuchacze, którzy chcieliby się włączyć w akcję?
 • Czy możliwe jest osiągnięcie takiego rezultatu bez zrezygnowania ze swojej prywatności?
 • Co sprawiło największe trudności na starcie i jak sobie z nimi poradzić?
 • Co dziś zrobilibyście inaczej i dlaczego?
 • Co okazało się kluczowe, bez czego nie udałoby się osiągnąć obecnego wyniku?
 • Jakie mielibyście rady dla naszych słuchaczy chcących pozyskać uwagę mediów/dziennikarzy?

Podcast możesz odsłuchać i obejrzeć online: Spotify, YouTube, Web.

Jeśli ten format przypadł Ci do gustu, koniecznie zasubskrybuj nasz kanał i obserwuj w Spotify. Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza. Tomek czeka na Twoje opinie, uwagi i sugestie odnośnie tego i przyszłych odcinków pod adresem [email protected].


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl (możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store), podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

400 000 zrzutek, ponad 200 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Również nasza aplikacja w App Store posiada analogiczne oceny (niemal 5/5). Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 6

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 • TB
  Tomasz Bober

  POMÓŻ MI RATOWAĆ ŻYCIE CÓRKI ID: xagg7e

 •  
  Stefan Kowalczyk

  Przykre to, że nowy regulamin uniemożliwi wypłatę zebranych pieniędzy na "Serce Julki". Bo jeżeli ktoś nie uzbiera całości oczekiwanej sumy, pieniądze przepadają. Tak "ulepszyli" zrzutkę. Kłody pod nogi chorym i śmierć! Biurokracja, wymyślanie nowych antyhumanitarnych dyrektyw!

 •  
  Kamil Lewandowski

  Już 10 osób mi pomoglo ---- Pomóż też Ty, bo Potrafisz to zrobić. Wejdź tylko na : https: // www . zrzutka . pl / g9rfa8

 •  
  Kamil Lewandowski

  POZYTYWNA ZBIÓRKA NA STRONIE: https: // www . zrzutka . pl / g9rfa8 Idzie dobrze, bo już mamy na koncie 580 złotych i już 10 osób wpłaciło. PRZYBYWA TAM LUDZI DOBREJ WOLI!!! Zachęcajcie tez pozostałych do zainteresowania tą zbiórką. Przed świętami było 210 złotych, a zaraz po nich już 511 złotych. Ludzie zaczynają się przekonywać, że warto mi pomóc, bym upamiętnił polski przemysł motoryzacyjny, bym nie zaprzepaścił włożonego trudu w zdobycie pierwszych numerów z tej serii wydawniczej. Na szczęście mam zaprzyjaźnioną Panią kioskarkę, która potrafi cierpliwie poczekać na to aż przyjdę i kupię zaległe numery sprzed nawet 3 tygodni, czy miesiąca. Będzie dobrze!!! :-) Głowa do góry! :-)

 • AM
  Agnieszka Maciejewska

  mam 3 ke dzieci niepełnosprawnych 2 dziewczynki czekaja na aparaty słuchowe

 • TG
  Tomasz Gołąbek

  Walczę z chorobą od URODZENIA❗MIAŁEM 13 OPERACJI W TYM AMPUTACJĘ NOGI❗️Mam szansę na lepsze ŻYCIE DZIĘKI DOBREJ PROTEZIE❗️https://zrzutka.pl/z/vdrery