Wróć do bloga

Jak zebrać ponad milion złotych?

Napisano 7 stycznia, 2020
Jak zebrać ponad milion złotych?

Akcja #SerceJulki jeszcze trwa, ale już teraz można określić ją największą zrzutką w Polsce! Poznaj historię Julki i jej mamy Alicji, która wraz z rodziną, przyjaciółmi i tysiącami ludzi o wielkich sercach z całej Polski, prowadzi tę spektakularną akcję!

Zachęcamy do odsłuchania premierowego podcastu, w którym Tomek Chołast, współzałożyciel zrzutka.pl, przeprowadza wywiad z Alicją Barlik-Ciesińską, organizatorką zrzutki #SerceJulki. Z wywiadu dowiesz się jaki jest aktualny stan Julki oraz na jakim etapie są przygotowania do wyjazdu i operacji. Akcja wciąż trwa, dlatego gorąco zachęcamy do wsparcia i udostępnienia jej na swoich mediach społecznościowych!

W wywiadzie znajdziecie odpowiedzi na następujące pytania:

 • Jak na tym etapie można pomóc w akcji?
 • W jaki sposób z organizatorką mogą skontaktować się słuchacze, którzy chcieliby się włączyć w akcję?
 • Czy możliwe jest osiągnięcie takiego rezultatu bez zrezygnowania ze swojej prywatności?
 • Co sprawiło największe trudności na starcie i jak sobie z nimi poradzić?
 • Co dziś zrobilibyście inaczej i dlaczego?
 • Co okazało się kluczowe, bez czego nie udałoby się osiągnąć obecnego wyniku?
 • Jakie mielibyście rady dla naszych słuchaczy chcących pozyskać uwagę mediów/dziennikarzy?

Podcast możesz odsłuchać i obejrzeć online: Spotify, YouTube, Web.

Jeśli ten format przypadł Ci do gustu, koniecznie zasubskrybuj nasz kanał i obserwuj w Spotify. Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza. Tomek czeka na Twoje opinie, uwagi i sugestie odnośnie tego i przyszłych odcinków pod adresem [email protected].


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

1. Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl (możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store), podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

2. Po drugie - czy to działa?

300 000 zrzutek, ponad 100 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Również nasza aplikacja w App Store posiada analogiczne oceny (niemal 5/5). Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka dla Tomasza Mackiewicza, która zebrała ponad 700 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 700 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

Strona internetowa zrzutka.pl to nie wszystko! Wraz z najnowszą aktualizacją naszej aplikacji mobilnej oddaliśmy do Waszego użytku 'rozliczenia' - dzięki nim zbilansujecie swoje wydatki ze znajomymi, a wszystko zakończycie zrzutką, która w prosty (i natychmiastowy) sposób pozwoli Wam na uregulowanie między sobą wspólnych wydatków. Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!


Facebook Twitter


Komentarze 4

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 •  
  Kamil Lewandowski

  Już 10 osób mi pomoglo ---- Pomóż też Ty, bo Potrafisz to zrobić. Wejdź tylko na : https: // www . zrzutka . pl / g9rfa8

 •  
  Kamil Lewandowski

  POZYTYWNA ZBIÓRKA NA STRONIE: https: // www . zrzutka . pl / g9rfa8 Idzie dobrze, bo już mamy na koncie 580 złotych i już 10 osób wpłaciło. PRZYBYWA TAM LUDZI DOBREJ WOLI!!! Zachęcajcie tez pozostałych do zainteresowania tą zbiórką. Przed świętami było 210 złotych, a zaraz po nich już 511 złotych. Ludzie zaczynają się przekonywać, że warto mi pomóc, bym upamiętnił polski przemysł motoryzacyjny, bym nie zaprzepaścił włożonego trudu w zdobycie pierwszych numerów z tej serii wydawniczej. Na szczęście mam zaprzyjaźnioną Panią kioskarkę, która potrafi cierpliwie poczekać na to aż przyjdę i kupię zaległe numery sprzed nawet 3 tygodni, czy miesiąca. Będzie dobrze!!! :-) Głowa do góry! :-)

 • AM
  Agnieszka Maciejewska

  mam 3 ke dzieci niepełnosprawnych 2 dziewczynki czekaja na aparaty słuchowe

 • TG
  Tomasz Gołąbek

  Walczę z chorobą od URODZENIA❗MIAŁEM 13 OPERACJI W TYM AMPUTACJĘ NOGI❗️Mam szansę na lepsze ŻYCIE DZIĘKI DOBREJ PROTEZIE❗️https://zrzutka.pl/z/vdrery