Nie próżnujemy! Ogłaszamy kolejne nowości na zrzutka.pl

Napisano 23 kwietnia, 2020
Nie próżnujemy! Ogłaszamy kolejne nowości na zrzutka.pl

W naszym ostatnim artykule informowaliśmy o nowej możliwości na zrzutka.pl, czyli organizacji zrzutek cyklicznych. Nie była to jednak jedyna niespodzianka, jaką dla Ciebie przygotowaliśmy.

Stale rozwijamy nasze narzędzie, wprowadzając nowe rozwiązania i funkcje, biorąc przy tym pod uwagę Twoje potrzeby oraz sugestie. Na temat zrzutek cyklicznych przeczytasz więcej tutaj. Natomiast w tym artykule prezentujemy kolejne trzy nowe, ważne, a tym samym pomocne dla Ciebie, zmiany.

 1. Widok aktualności.


  Zmieniliśmy umiejscowienie aktualności w widoku zrzutki. Znajdują się obecnie nad właściwym opisem zrzutki, co pozwoli Ci na lepszy kontakt z darczyńcami. Każdy odwiedzający Twoją zrzutkę, zobaczy aktualne informacje, np. rozliczenie dotąd zebranych środków, stan realizacji projektu czy też co aktualnie u Ciebie słychać. Inwencję twórczą pozostawiamy Tobie.  To nie koniec zmian w aktualnościach! Od teraz Twoje aktualności nie będą nudne. Dodaliśmy do ich edycji rozszerzony edytor, co oznacza, że możesz dodać nie tylko tekst, ale także link, zdjęcie czy nawet film. Jedyne co Cię ogranicza to Twoja własna wyobraźnia!

 2. Dodanie wymogu podania adresu podczas wpłaty z wybraniem nagrody.


  Jeśli prowadzisz zrzutkę z nagrodami i potrzebujesz adresu osoby wpłacającej do przekazania jej wybranej nagrody, dodaj ten wymóg podczas tworzenia nagrody. Wystarczy, że w edycji zaznaczysz checkbox: “Wymagaj podania adresu podczas wpłaty za tę nagrodę”. Usprawni to Twoją pracę związaną z przekazaniem nagrody.


  A tak widzi to wpłacający, wybierający nagrodę:  Dodane adresy znajdziesz w panelu “Moje zrzutki”/”Finanse”, w arkuszu XLS z listą wspierających oraz w wiadomości e-mail z powiadomieniem o nowej wpłacie.
 3. Możliwość zmiany lokalizacji pomiędzy dodanymi do zrzutki zdjęciami.


  Wprowadziliśmy również ułatwienie w ustawianiu kolejności dodanych do zrzutki zdjęć. Teraz możesz z pełną swobodą zmieniać ich kolejność. Wystarczy, że przeciągniesz je w wybrane przez siebie miejsce. Pamiętaj, że pierwszy dodany materiał będzie miniaturką Twojej zrzutki.


  PS Dodawaj poziome zdjęcia - wtedy będą wyglądać najlepiej!

Mamy nadzieję, że powyższe nowości usprawnią prowadzenie Twojej zrzutki. Zmieniamy i udoskonalamy się dla Ciebie! Tym samym nie zamierzamy spocząć na laurach i zakasujemy rękawy do dalszej pracy. Zatem do zobaczenia wkrótce :)Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl (możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store), podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

400 000 zrzutek, ponad 200 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Również nasza aplikacja w App Store posiada analogiczne oceny (niemal 5/5). Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 2

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 •  
  Stefan Kowalczyk

  Moim zdaniem, te zmiany w regulaminie tylko zniechęcają. Lepsze jest wrogiem dobrego. A szczególnie koncepcja zrzutek cyklicznych. Kto w tym kraju, gdzie miliony żyją za 5 zł tygodniowo, pójdzie na takie coś!

 •  
  Karol Baczewski

  jest bardzo dobrze promowana