Dodaliśmy kolejne nowości! Sprawdź, co nowego czeka Cię na zrzutka.pl.

Napisano 22 lipca, 2020. Aktualizacja: 29 grudnia, 2023.
Dodaliśmy kolejne nowości! Sprawdź, co nowego czeka Cię na zrzutka.pl.

Informujemy, że od 19 lipca 2023 roku przestaniemy wspierać naszą aplikację mobilną. Od tej daty zapraszamy na stronę zrzutka.pl, która oferuje lepszy i pełniejszy serwis - kliknij i dowiedz się więcej.

W ostatnim czasie informowaliśmy Cię o wprowadzonych nowościach i obiecaliśmy, że będziemy pracować nad kolejnymi. Dotrzymujemy słowa i dodajemy opcję, która uprzyjemni korzystanie z naszego narzędzia do tworzenia zrzutek.

Spersonalizowane podziękowanie za wpłatę.


Pomyśleliśmy, że i Ty możesz sprawić przyjemność darczyńcom i przekazać im podziękowanie za otrzymaną wpłatę. 

Od teraz każdy wpłacający otrzyma automatyczne podziękowanie za wpłatę, które przedstawia poniższe zdjęcie.

podziekowanie

Możesz jednak stworzyć swoją spersonalizowaną wersję podziękowania i ustawić jego treść w edycji zrzutki. Zrobisz to, klikając przycisk "edytuj podstawowe ustawienia":Dzięki otrzymaniu podziękowania, każdy wpłacający poczuje się wyjątkowo!

I jak? 😊 Mamy nadzieję, że się spisaliśmy 💪 I oczywiście zabieramy się za kolejne wdrożenia! Zatem do szybkiego zobaczenia 🙂 


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

400 000 zrzutek, ponad 200 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane


Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!


Facebook Twitter


Komentarze 1

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

  • AN
    Adam Nowakowski

    bardzo dziękuje za okazanie serca ,niech wam BÓG .BŁOGOSŁAWI