Karta wpłatnicza - wdrażamy rewolucyjne rozwiązanie!

Napisano 13 października, 2020. Aktualizacja: 14 listopada, 2023.
Karta wpłatnicza - wdrażamy rewolucyjne rozwiązanie!

Możesz już zamówić swoją kartę wpłatniczą! Czytając ten artykuł dowiesz się jak to działa i jeśli zechcesz, przystąpisz do grona osób, które pierwsze dowiedzą się o możliwości zamówienia takiej karty - przeczytaj i zdecyduj, czy to temat wart uwagi!  

Pisali o nas: 

Nadeszła rewolucja w przyjmowaniu wpłat.
Zamów kartę wpłatniczą

Karta wpłatnicza - o co w tym chodzi? 

Zasada działania kart wpłatniczych jest bardzo prosta - osoba, która ma Ci przekazać pieniądze, zbliża telefon do karty lub skanuje QR kod i wpłaca środki.

karty_wplatnicze

A. Wpłacający - jak to działa?

1. Wpłaty przyjmować możesz zbliżając do karty telefon z włączonym NFC lub skanując kod QR.

2. Po zbliżeniu telefonu do karty z NFC lub po zeskanowaniu kodu QR następuje automatyczne przejście do wpłaty.

3. Osoba przekazująca wpłatę wybiera dogodną metodę płatności (blik, błyskawiczne płatności, karta lub inne) i wpłaca.

B. Właściciel karty - jak to działa?

1. W dowolnej chwili możesz wypłacić otrzymane środki.

2. Wypłacone środki powinny się zaksięgować na Twoim rachunku w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty.

karty

Gdzie można używać karty wpłatniczej?

Karty użyjesz wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba bezgotówkowego rozliczenia, a brakuje terminala płatniczego - karta wpłatnicza zastąpi go między innymi w takich sytuacjach:

 • przyjmowanie zapłaty za dowolne towary/usługi (zwłaszcza w przypadku jednoosobowych działalności gospodarczych, dla których zawieranie umowy o terminal płatniczy nie ma uzasadnienia/jest zbyt skomplikowane);
 • przyjmowanie napiwków - często klienci restauracji nie noszą przy sobie gotówki, a przyjęcie napiwku poprzez terminal płatniczy należący do restauracji jest niemożliwe - w takim przypadku użycie przez obsługę lokalu karty wpłatniczej jest w pełni uzasadnione;
 • rozliczenia między znajomymi (a zwłaszcza ze znajomymi, którzy z uwagi na brak gotówki i chęci wykonania skomplikowanego przelewu bankowego odsuwają w czasie rozliczenie).

Jeśli chcesz być na bieżąco z postępami prac nad wdrożeniem kart wpłatniczych, to zapisz się pod tym linkiem. Będziesz otrzymywać wszystkie informacje dotyczące tego rozwiązania oraz daty jego wdrożenia na zrzutka.pl - dzięki temu możesz być jedną z pierwszych osób, które otrzymają swoją kartę wpłatniczą!

Jeśli chcesz - oddaj swój głos na naszą kartę wpłatniczą w #PlebiscytTechAwards2020! Zrobisz to pod tym linkiem lub klikając w obrazek poniżej:

tech awards 2020


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

530 000 zrzutek, ponad 300 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 4

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 • JE
  james eric

  Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for finance to enlarge your business? We help individuals and companies to obtain finance for business expanding and to setup a new business ranging any amount. Get finance at affordable interest rate of 3%, Do you need this finance for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information contact us now via ([email protected]) whats-App +918929509036 Dr James Eric Finance Pvt Ltd Thanks

 • LO
  Loan Offer

  I am a private money lender that give out fast cash no collateral required. all cash amounts and currencies, if interested TO started no matter your location (WhatsApp) number +918131026914 or email [email protected] Pacific landing Services Mr. Gupta Dwyer.

 • PS
  PEREZ sarrano

  SZYBKA I POWAŻNA POŻYCZKA W 48 GODZIN
  WhatsApp: +4915219341024
  E-mail: [email protected] Oferujemy pożyczki od 5 000 zł do 500 000 000 zł osobom fizycznym i handlowcom z oprocentowaniem 3% w skali roku z najwyższą szybkością i niezawodnością.
  Otrzymasz pożyczkę 48 godzin po złożeniu wniosku i bez
  protokoły.
  Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami wkrótce.

 • KN
  Khrystyna Nevmerzhytska

  Dzień dobry. Zapraszam na moją zrzutkę, która pomoże przedsiębiorcom w prowadzeniu działalności gospodarczej)
  https://zrzutka.pl/b4rdyj
  id: b4rdyj