Jak przygotować skuteczne wideo dla swojej zrzutki?

Napisano 12 grudnia, 2020
Jak przygotować skuteczne wideo dla swojej zrzutki?

Chcesz zebrać więcej pieniędzy? Twoja zrzutka będzie miała większe szanse powodzenia, jeśli będzie bardziej przekonywująca. Możesz to osiągnąć nagraniem wideo. To proste, pod warunkiem, że zna się podstawy. Nasz najbliższy dobroczynny live odbędzie się w środę 16 grudnia o godz. 20:00 i będzie poświęcony tematyce nagrywania i montażu filmu w domowych warunkach, przy użyciu własnego telefonu i darmowych narzędzi.

Podstawy przygotowywania skutecznych filmów

Zależy nam abyście skutecznie pozyskiwali środki na swoich zrzutkach. Na sukces wpływa wiele czynników, a jednym z nich jest dobrze przygotowany materiał wideo, przedstawiający Wasz cel. Nasze telefony i komputery domowe mają ogromne możliwości, jeśli wiemy, jak z nich skorzystać. Poznając proste techniki i narzędzia będziesz w stanie przygotować świetny film do swojej zrzutki.


Weź udział w najbliższym szkoleniu w środę 16 grudnia o godz. 20:00


Najbliższy dobroczynny live poprowadzi Marcin Pławnicki, twórca video produkujący materiały do internetu dla firm pod szyldem hypervideo.co, prywatnie rozwijający kilka kanałów na Youtube. Marcin nauczy Was, jak przygotować film używając najprostszych narzędzi, które mamy pod ręką, czyli notesu, telefonu i darmowego programu do montażu. Opowie o różnych sposobach nagrywania - co sprawia, że film ogląda się dobrze, a potem zmontuje materiał wymieniając kilka złotych zasad.

Live ma charakter dobroczynny. Aby wziąć w nim udział trzeba jedynie zakupić symboliczną cegiełkę na zrzutka.pl/wigiliaseniora. Zebrane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na Wigilię dla samotnych starszych osób organizowaną przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich.


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl (możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store), podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

530 000 zrzutek, ponad 300 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Również nasza aplikacja w App Store posiada analogiczne oceny (niemal 5/5). Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!


Facebook Twitter


Komentarze 3

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.