Nadeszła rewolucja w przyjmowaniu wpłat!

Napisano 14 marca, 2021. Aktualizacja: 8 grudnia, 2023.
Nadeszła rewolucja w przyjmowaniu wpłat!

Nadeszła rewolucja w przyjmowaniu wpłat. Co musisz wiedzieć o kartach wpłatniczych? Karty wpłatnicze to innowacyjna usługa, która trafiła na rynek dnia 10 marca 2021 roku. Sprawdź, co musisz wiedzieć, aby w pełni korzystać z wygody, jaką zapewniają!!

Przede wszystkim - dla kogo są karty wpłatnicze?

Dzięki kartom wpłatniczym przyjmiesz zapłatę za dowolne towary i usługi, a także w prosty sposób rozliczysz drobne należności ze znajomymi - jest to zatem rozwiązanie zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych.

 • Wykonujesz usługi u klienta, a on nie ma gotówki? Niech nie ogranicza Cię terminal - zapłatę za usługę przyjmiesz wygodnie poprzez kartę wpłatniczą.
 • Klient chce przekazać Ci napiwek, ale nie ma drobnych? Zostaw go sam na sam ze swoją kartą wpłatniczą - efekt Cię zadziwi!
 • Prowadzisz obiekt w górach, a terminal często psuje się i traci zasięg? Karta wpłatnicza działa w każdych warunkach - potrzebny jest wyłącznie smartfon.
 • Znajomy jest Ci winny drobną kwotę, ale nie ma gotówki - zaskocz go kartą wpłatniczą!

Karta wpłatnicza - jak to działa?

Karta wpłatnicza działa jak mini-terminal - wystarczy przyłożyć do niej telefon, aby na jego ekranie pojawił się wybór dogodnej metody płatności (m.in. BLIK). Ważne - telefon musi mieć włączoną funkcję NFC (jeśli ta opcja jest niedostępna, to wystarczy nakierować aparat telefonu na kod QR) z karty.

karty_wplatnicze

Po wybraniu kwoty i zrealizowaniu płatności, właściciel karty wpłatniczej otrzymuje wpłatę (zwykle w ciągu mniej niż minuty) w saldo swojej, powiązanej z kartą, zrzutki. Każda karta wpłatnicza jest powiązana z konkretną zrzutką.

Konkrety: Ile to kosztuje?

Wpłaty poprzez swoją kartę przyjmujesz ZA DARMO - nie pobieramy prowizji od przyjętych kwot.

Koszt zakupu karty to jedynie 29,94 zł (plus koszty wysyłki). W tej cenie otrzymujesz aż 6 miesięcy aktywności karty gratis! Następnie (po upływie darmowych 6 miesięcy) każde kolejne 30 dni aktywności karty kosztuje 4,99 zł. Opłata ta będzie pobierana z salda zrzutki powiązanej z kartą.

Co jeśli nie chcę już płacić abonamentu za kartę?

Możesz zrezygnować w dowolnym momencie. To bardzo proste. Po pierwsze możesz w każdej chwili dezaktywować subskrypcję w ustawieniach karty:

karty_wplatnicze

Po anulowaniu subskrypcji karta pozostanie aktywna do dnia, do którego była opłacona, a później jej aktywność nie będzie przedłużana (ze zrzutki powiązanej z kartą nie będą już więcej pobierane opłaty abonamentowe za kartę).

Po drugie możesz wypłacić wszystkie środki ze zrzutki powiązanej z kartą. W takim wypadku próba pobrania opłaty 4,99 zł nie powiedzie się i karta oraz subskrypcja ulegną dezaktywacji w dniu nieudanego odnowienia. W skrócie - nie płacisz, karta nie działa.

Czy mogę ponownie włączyć subskrypcję i aktywować kartę?

Oczywiście! Wejdź w ustawienia swojej karty wpłatniczej i po prostu aktywuj subskrypcję:

karty_wplatnicze

W trakcie aktywacji subskrypcji (jeśli karta jest też nieaktywna z powodu jej nieopłacenia) możliwe będzie również natychmiastowe aktywowanie karty poprzez pobranie kwoty 4,99 zł z salda zrzutki lub dokonanie płatności przelewem błyskawicznym (obsługiwanym przez PayU).

Podsumujmy!


Karta wpłatnicza to alternatywa dla terminala płatniczego. Nie wymaga zasilania elektrycznego, nie wiąże się z zawieraniem skomplikowanej umowy i dzierżawą sprzętu. Jedyne koszty to koszt zakupu (29,94 zł) oraz opłata abonamentowa, której pobieranie rozpoczyna się dopiero 6 miesięcy po zakupie karty. Kwota tego abonamentu to zaledwie 4,99 zł miesięcznie. Prosty interfejs zarządzania kartą pozwala w dowolnym momencie, zależnie od potrzeb, włączać i wyłączać subskrypcję. Jeśli nie opłacisz abonamentu, to karta i abonament po prostu ulegną dezaktywacji - ale nigdy nie obciążymy Cię żadnymi dodatkowymi opłatami. Życzymy wielu wpłat i udanego korzystania z karty wpłatniczej zrzutka.pl!

Nadeszła rewolucja w przyjmowaniu wpłat.
Zamów kartę wpłatniczą

Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

530 000 zrzutek, ponad 300 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 6

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 • BL
  blessedlife

  Hi guys, i don’t have much to say now now, Than to say thanks to Dr. Monday for rescuing me and my family from poverty, and for getting my husband and my Job back, i love playing lottery , but winning is my biggest problem, Ill never forget the day i come in contact with Dr Monday, whose lottery spell make me a winner, some million Dollars , after giving me a sure winning numbers within 3 days to play,my financial status is settled for good,now i have started to live my dream life after 12 years of playing the lottery A big thanks to Dr Monday, am grateful for all you have done for me and family, he can be reach on Via WhatsApp +234 705 993 7909

 • MZ
  Marcin Zaborowski

  Ludzie co i po co? Już są usługi takie jak mobilePay czy blik, bez kombinacji i dodatkowych kosztów. Działa to wszędzie i zawsze i jest trudne do złamania dla oszustów. A tu,,, prosta podmiana i po kasie.

 • LO
  Loan Offer

  I am a private money lender that give out fast cash no collateral required. all cash amounts and currencies, if interested TO started no matter your location (WhatsApp) number +918131026914 or email [email protected] Pacific landing Services Mr. Gupta Dwyer.

 • JP
  Jakub Polok

  O nic Wiesławie, tutaj od nikogo nie są pobierane opłaty

 • WK
  Wiesław Klimek

  A to można przyjmować płatność jak na terminalu w sklepie? To o ile będę miał mniejszy przelew, jaka będzie prowizja od transakcji?

 •  
  Marcin Jastrzębski

  FANTASTYCZNY pomysł. Zrezygnuje z firmowego terminala :)