Ważne zmiany w regulaminie oraz procesie weryfikacji tożsamości

Napisano 15 listopada, 2021
Ważne zmiany w regulaminie oraz procesie weryfikacji tożsamości

Posiadając status krajowej instytucji płatniczej, dbamy o realizację najwyższych standardów bezpieczeństwa. W związku z tym, działając zgodnie z zaleceniami Komisji Nadzoru Finansowego, w nocy z 30 listopada na 1 grudnia 2021 roku zaktualizujemy nasz regulamin oraz proces weryfikacji tożsamości na naszym portalu. Sprawdź, co to oznacza dla Ciebie!

Począwszy od dnia 1 grudnia 2021 roku, pełna weryfikacja tożsamości wymagana będzie jeszcze przed wykonaniem pierwszej wypłaty z Twoich zrzutek. Będzie ona wymagana również do tego, aby utrzymać aktywność wpłat na Twoich zrzutkach.

Jak zmiany z 1 grudnia 2021 roku wpłyną na użytkowników rejestrujących się po tej dacie?


Założenie nowego profilu na naszym portalu pozostanie tak samo proste jak dotychczas - wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny:

rejestracja_zrzutkapl

Po założeniu profilu, założenie zrzutki będzie już możliwe. Zanim jednak aktywne będzie przyjmowanie wpłat, konieczne będzie dodatkowo wypełnienie przez Ciebie właściwego formularza identyfikacyjnego znajdującego się w zakładce “weryfikacja”.

formularz_zrzutkapl

Po wypełnieniu formularza identyfikacyjnego, zrzutka stanie się aktywna - zostanie do niej przypisany indywidualny rachunek bankowy i darczyńcy będą mogli dokonywać na nią wpłat. Jednocześnie rozpocznie się 30-dniowy okres, w którym wymagane będzie ukończenie weryfikacji podanych w formularzu identyfikacyjnym danych (wysłanie przelewu weryfikacyjnego oraz przesłanie dokumentu tożsamości). W przypadku nieukończenia weryfikacji we wskazanym terminie, Twoje konto może zostać usunięte. Weryfikacja tożsamości będzie również konieczna, aby była możliwa jakakolwiek wypłata zebranych środków.  Co ważne, dane z przelewu weryfikacyjnego oraz dokumentu tożsamości, muszą być zgodne z danymi z formularza identyfikacyjnego.

A co, jeśli założysz profil na naszym portalu przed 1 grudnia 2021 roku?


Jeżeli Twój profil zostanie wcześniej (przed 1 grudnia 2021 roku) zweryfikowany drugim stopniem weryfikacji (za pomocą przelewu i dokumentu tożsamości), nowy regulamin nie spowoduje dla Ciebie żadnych zmian.

Jeżeli natomiast przed 1 grudnia 2021 roku nie ukończysz pomyślnie całego procesu weryfikacji, to możliwość wypłaty zebranych środków z profili, które nie będą miały pełnej weryfikacji, zostanie zablokowana. Na wykonanie przelewu i/lub dosłanie dokumentu tożsamości (lub stosownych dokumentów firmowych) pozostanie jeszcze 30 dni - tj. do 30 grudnia 2021 roku. Po tym terminie, w razie niepodjęcia działań zmierzających do zakończenia procesu weryfikacji, Twój profil zostanie zawieszony - tzn. oprócz realizacji wypłat, zablokowana zostanie również możliwość przyjmowania wpłat na Twoje zrzutki.

Wszystkim naszym użytkownikom, którzy nie ukończyli dotychczas procesu pełnej weryfikacji swojego profilu, będziemy o tym regularnie przypominać drogą mailową. Jeżeli sytuacja dotyczy Twojego profilu, sprawdź swoją pocztę i podążaj za wskazówkami zawartymi w otrzymanej wiadomości. 

Aby uniknąć ewentualnych ograniczeń w prowadzeniu Twojego profilu, zachęcamy abyś przystąpił do weryfikacji już teraz. W razie jakichkolwiek wątpliwości, nasz dział obsługi klienta jest gotowy do pomocy 7 dni w tygodniu i chętnie wesprze Cię w tym procesie. Z wszelkimi pytaniami możesz do nas pisać drogą mailową na adres: [email protected]


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl (możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store), podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

530 000 zrzutek, ponad 300 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Również nasza aplikacja w App Store posiada analogiczne oceny (niemal 5/5). Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 5

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 •  
  Krzysztof Hołodyński

  Zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe, ponieważ toniemy w długach. Duże koszty leczenia naszego wcześniaka, które nie wszystkie były refundowane przez NFZ doprowadziły nas do tego, że musieliśmy zaciągać kredyt za kredytem. Teraz ledwo wiążemy koniec z końcem. Więcej informacji mogę udzielić osobiście, ale jest też dokładniejszy opis w profilu. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc.

  https://zrzutka.pl/s56tc2

  Dziękujemy z góry!

 • AK
  Andrzej Krzyżanowski

  Moi drodzy zbieramy na zabieg, i leczenie dla tej pięknej kotki Anabelli aby mogła chodzić. Ma zerwane wiązadło w stawie. Prosimy o wsparcie, polubienia i udostępnianie. Każda złotówka ma moc. 🙏 Anabella Dziękuje ❤😽
  https://zrzutka.pl/na-zabieg-leczenie-dla-tej-pieknej-kotki-anabell-aby-mogla-chodzic

 • ID
  Instytut Dygasińskiego

  Przeraża mnie wymaganie danych osobowych jak PESEL i nr dowodu osobistego oraz skan dokumentu tożsamości. Posiadając takie dane można wszystko. Jakie są zabezpieczenia, jakie gwarancje, że rano nie obudzimy się z kredytami na karku? W polityce prywatności jest warunek, że możecie dane udostępnić dla własnego interesu?

 •  
  Henryk Sankowski

  od wpłacających wymagacie danych typu pesel i nr dowodu?
  To ja dziękuję.

 • DC
  Davina Claire

  Witam, Potrzebujesz środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej? kupić samochód lub dom? Potrzebujesz pomocy finansowej z powodów osobistych? Radzę skontaktować się z „NOVELTY FINANCE INC”, aby pomóc Ci w uzyskaniu wymaganych środków. Są elastyczne: oferują różne opcje pożyczek, w tym pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone, pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe, które można dostosować do własnych potrzeb finansowych i okoliczności przy dotowanym oprocentowaniu w wysokości 3%. Jeśli potrzebujesz pożyczki w ciągu 24 godzin, skontaktuj się z „NOVELTY FINANCE INC” za pośrednictwem tego adresu e-mail: ([email protected]) LUB skontaktuj się z Daviną Claire przez WhatsApp/Telegram pod numerem: (+447915601531), aby uzyskać więcej informacji i uzyskać informacje ustne.