Poznaj nas z innej strony! Przedstawiamy nowe funkcjonalności

Napisano 12 lipca, 2022
Poznaj nas z innej strony! Przedstawiamy nowe funkcjonalności

W zrzutka.pl nieustannie wdrażamy nowe usprawnienia - także te, o które prosicie. Dzięki nim zbieranie pieniędzy staje się prostsze i szybsze! Ostatnio wprowadziliśmy kilka zmian, które na pewno przypadną wam do gustu - pozwólcie, że opowiemy o nich szerzej w tym wpisie. 


1. Możliwość włączenia wpłat cyklicznych w zwykłych zrzutkach

Często wokół ciekawych zbiórek tworzą się społeczności, które chcą regularnie wspierać bliską im inicjatywę. Wpłaty cykliczne bardzo im to ułatwiają. Jeśli Twoje konto jest w pełni zweryfikowane, od teraz nie musisz specjalnie zakładać zrzutki cyklicznej - możesz włączyć opcję dokonywania wpłat cyklicznych na swoją zrzutkę w każdej chwili!2. Zwiększony limit jednorazowej wypłaty

Ostatnio coraz więcej u nas zrzutek na wysokie kwoty, dlatego dla wygody organizatorów zwiększyliśmy limit jednorazowej wypłaty. Od teraz możesz jednorazowo wypłacić ze swojej zrzutki nie 10 000 zł, ale aż 50 000zł!

3. Sumowanie wpłat

Dzięki tej zmianie widok wpłat na Twoją zrzutkę stał się dużo bardziej przejrzysty. System automatycznie sumuje darowizny, przy których dokonywaniu podano ten sam adres mailowy, imię oraz nazwisko, a kwota wpłaty ani dane wpłacającego nie zostały ukryte. Teraz w prosty sposób możesz sprawdzić, czy którykolwiek z darczyńców przekroczył kwotę wolną od podatku i należy zgłosić jego darowizny do Urzędu Skarbowego. Ta funkcja na pewno spodoba się też osobom, które organizują aukcje poprzez swoje zrzutki - teraz użytkownicy mogą stale podbijać swoje oferty, a system automatycznie pokaże łącznie wpłaconą kwotę.

Po kliknięciu w słowo “Łącznie” zobaczysz wszystkie wpłaty, których wybrana osoba dokonała na Twoją zrzutkę. Być może zaskoczy Cię fakt, że część osób wspierała Twoją zrzutkę kilkukrotnie! Co ważne, funkcjonalność ta działa również w obrębie skarbonek.


W zrzutkach cyklicznych również uaktualniliśmy widok wpłat. W tym przypadku, obok wpłat dokonywanych cyklicznie, zobaczysz okrągłą ikonę. Teraz jeszcze łatwiej sprawdzisz, kto wspiera Cię od niedawna, a kto jest z Tobą dłuższy czas!


4. Filtrowanie wpisów na blogu

Często zaglądasz na naszego bloga? Przez wszystkie lata naszej działalności zebraliśmy tu naprawdę masę ciekawych artykułów. Jeśli do tej pory część z nich umknęła Twojej uwadze, bo było ich tu zbyt wiele, teraz możesz filtrować je po interesujących Cię tematach!


5. Widoczna walidacja hasła

Z troski o bezpieczeństwo Twojego konta, chcemy Ci pomóc w ustawieniu bezpiecznego hasła, które trudno będzie złamać. Od teraz zobaczysz, czy spełnia ono nasze wymogi bezpieczeństwa, a system wyświetli wskazówki, które pomogą Ci je ulepszyć.


6. Potwierdzenia wpłaty i wypłaty w języku angielskim

Dopasowujemy się do Twoich potrzeb i udostępniamy możliwość pobrania tych dokumentów również w języku angielskim. Jeśli prowadzisz akcję międzynarodową, na pewno spodoba Ci się ten update!

7. Błyskawiczny przelew weryfikacyjny

Wisienką na torcie zrzutkowych innowacji jest oczywiście nasza najnowsza usługa, która znacznie przyspieszyła weryfikację kont użytkowników. Przelew błyskawiczny jest księgowany w zaledwie kilka minut i pozwala niemal natychmiast rozpocząć korzystanie ze wszystkich funkcji portalu zrzutka.pl

Mamy nadzieję, że wszystkie nowe zmiany przypadną Ci do gustu i będziesz z nich chętnie korzystać! 

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na zrzutka.pl - zapisz się do newslettera. W ten sposób nie ominą Cię żadne nowinki!


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl (możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store), podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

Ponad 800 000 założonych zrzutek i 650 000 000 zł zebranych środków mówi samo za siebie. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Również nasza aplikacja w App Store posiada analogiczne oceny (niemal 5/5). Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na Telefon Zaufania, która w ciągu zaledwie dwóch dni zebrała ponad 1 700 000 zł, czy zrzutka na Bayraktar, która zebrała niebotyczną, z pozoru nieosiągalną kwotę - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 1

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.