Tylko teraz - darmowa wypłata środków na karty Visa

Napisano 2 września, 2022. Aktualizacja: 14 listopada, 2023.
Tylko teraz - darmowa wypłata środków na karty Visa

Chcesz otrzymać środki ze swojej zrzutki NATYCHMIAST? Dzięki wypłatom na karty Visa i Mastercard, pieniądze znajdą się na Twoim koncie w mniej niż 30 minut! Jeśli posiadasz kartę Visa, możesz skorzystać z promocji i wypłacać za darmo!

Jeśli nie testowaliście jeszcze błyskawicznej wypłaty na kartę Visa, teraz jest idealny moment, żeby to sprawdzić! W ramach promocji znosimy opłatę dla 30 000 wypłat Visa Direct! Niezależnie od tego, czy akurat jest dzień roboczy, święto czy weekend możesz mieć środki ze swojej zrzutki na karcie w mniej niż 30 minut. Rzuć nam wyzwanie i sprawdź, jak szybko otrzymasz środki po zleceniu wypłaty - teraz dosłownie NIC nie ryzykujesz!

Żeby dokonać wypłaty środków na kartę Visa, wystarczy, że zapiszesz ją w swoim koncie użytkownika - tutaj znajdziesz informację jak to zrobić. Tylko kilka kroków dzieli Cię od odkrycia nowej metody wypłat na zrzutka.pl - kliknij tu, wybierz opcję "wypłata na kartę Visa" w polu "Metoda wypłaty" i wypłacaj środki szybko i wygodnie!


Oferta promocyjna skierowana jest do użytkowników kart Visa. Koszt wypłaty środków na kartę Mastercard wynosi 1,50 zł za każde wypłacone 1000 zł. 


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

Ponad 800 000 założonych zrzutek i 650 000 000 zł zebranych środków mówi samo za siebie. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka #RazemDlaUkrainy, która zebrała ponad 3 000 000zł, czy zrzutka na Telefon Zaufania, która w ciągu zaledwie dwóch dni zebrała ponad 1 700 000 zł - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 0

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!