Rozwijamy się dla Ciebie - sprawdź nowe funkcjonalności

Napisano 21 października, 2022
Rozwijamy się dla Ciebie - sprawdź nowe funkcjonalności

Czy znasz już nasze najnowsze udogodnienia? Przeczytaj artykuł i zacznij korzystać z funkcji, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!


1. Katalog nagród/ofert

Jeśli lubisz zakupy, na pewno ucieszy Cię nowa zakładka w naszym katalogu. Pod hasłem “Kupuj i wspieraj zrzutki” kryje się lista wszystkich nagród/ofert dostępnych na zrzutka.pl. Wygodny podział na kategorie pomoże Ci szybko znaleźć produkt, którego potrzebujesz. Dzięki filtrowi lokalizacji odkryjesz lokalne oferty, a kategoria “Stan” pomoże Ci uniknąć niespodzianek związanych ze stanem zakupionej rzeczy. Teraz możesz robić wygodne zakupy online, a jednocześnie pomagać!


2. Widok wszystkich Twoich nagród na stronie płatności

Jeśli oferujesz wiele nagród - ta funkcja Ci się spodoba! Od teraz kupujący, zanim opłaci wybraną nagrodę, może kliknąć przycisk “Zobacz inne nagrody/oferty” i przejrzeć wszystko co oferujesz. Jeśli posiadasz kilka nagród/ofert z jednej kategorii, łatwiej będzie Ci zachęcić odbiorców do większych zakupów.


3. Dzienne zestawienie sprzedanych nagród/ofert

Jesteś organizatorem zrzutki z nagrodami i lubisz trzymać rękę na pulsie? Już nie musisz codziennie sprawdzać ile nagród/ofert udało Ci się sprzedać - wyślemy Ci mail z kompletnym zestawieniem.

4. Przydatne linki

To zupełnie nowa, a jakże przydatna sekcja w Twojej zrzutce. Możesz w niej zamieścić wszelkie, zewnętrzne informacje o Twojej akcji. Informacja o Twojej akcji pojawiła się w radiu lub gazecie? Prowadzisz interaktywną mapę podróży? Piszesz ciekawy blog? Wklej odnośniki do przydatnych linków i daj o tym znać wspierającym!


5. Automatyczna weryfikacja tożsamości

To prawdziwa innowacja, która skraca czas oczekiwania na weryfikację tożsamości z 48 godzin do 5 minut! Wszystko dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji. Jeśli wybierzesz opcję “weryfikacja automatyczna” automat błyskawicznie porówna dane ze zdjęć Twojego dokumentu tożsamości z informacjami wprowadzonymi do formularza weryfikacyjnego. Jeśli wszystkie dane będą zgodne, Twoje konto zostanie zweryfikowane pomyślnie w rekordowo krótkim czasie

6. Nowe możliwości sortowania komentarzy

Wprowadziliśmy możliwość posortowania komentarzy według daty (od najnowszych) lub według popularności (od największej liczby reakcji)


7. Możliwość wyłączenia wiadomości o wpłatach do skarbonki

Nie każdy lubi otrzymywać mailowe powiadomienia. Jeśli nie chcesz, aby Twoją skrzynkę zasypały wiadomości o kolejnych wpłatach do Twojej skarbonki, możesz je łatwo wyłączyć.


Dajcie znać w komentarzach, jak podobają wam się najnowsze zmiany. Nie zapomnijcie pokazać artykułu znajomym - na zrzutce naprawdę wiele się zmieniło! Jeśli chcecie być na bieżąco z kolejnymi zmianami, wystarczy kliknąć tutaj.


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl (możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store), podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

Ponad 800 000 założonych zrzutek i 650 000 000 zł zebranych środków mówi samo za siebie. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Również nasza aplikacja w App Store posiada analogiczne oceny (niemal 5/5). Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na Telefon Zaufania, która w ciągu zaledwie dwóch dni zebrała ponad 1 700 000 zł, czy zrzutka na Bayraktar, która zebrała niebotyczną, z pozoru nieosiągalną kwotę - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 2

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

  • MS
    Marlena Sidoruk

    pomagam.pl/barbarska30 Pilnie potrzebuje na już na wyprawje dla wczesniaka niestety obecną sytuacja nie pozwala mi kupić. Nie zdążę ponieważ w każdej na dniach mogę rodzic że względów zdrowotnych. Mogę potem zwracać gotówkę ale błagam o pomocw tym momencie . Dobre duszyczki. Ja potem też chętnie pomogę