Naucz się zbierać skutecznie!🔥

Napisano 7 listopada, 2022. Aktualizacja: 12 kwietnia, 2024.
Naucz się zbierać skutecznie!🔥

Poszukujesz nowych środków, ale Twoja strategia fundraisingowa nie działa tak, jak powinna? Wydaje Ci się, że znasz już wszystkie chwyty i nic? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę ze zrzutką i funkcje portalu przyprawiają Cię o zawrót głowy? Możesz odetchnąć - przychodzimy z pomocą!

Posiadacze kont firm i organizacji mogą już teraz umawiać się na szkolenie z ekspertką fundraisingu portalu zrzutka.pl! Podczas spotkania nasza specjalistka zaprezentuje najefektywniejsze strategie fundarisingowe i przykłady organizacji, które osiągnęły swoje cele dzięki zrzutka.pl. Pomożemy Ci wybrać dobre zdjęcie, dopracować opis i nawiązać z darczyńcami relację, dzięki której jednorazowe darowizny zmienią się w cykliczne wsparcie. 

Dołącz do grona fundraiserów odnoszących sukcesy - zapisz się na darmowe szkolenie i naucz się, jak korzystać ze wszystkich możliwości, które daje zrzutka! Wystarczy skorzystać z formularza

Szkolenie odbywa się raz w miesiącu, trwa ok. godziny i odbywa się online, na platformie Google Meets. Podczas spotkania:

 • pokażemy Ci jakie zdjęcia i opisy sprawiają, że zrzutka przyciąga uwagę;
 • opowiemy o dostępnych narzędziach zwiększających skuteczność zrzutki;
 • podpowiemy nowe sposoby na wypromowanie akcji;
 • a także rozwiejemy wszelkie, techniczne wątpliwości dotyczące weryfikacji czy wypłaty zebranych środków.

W szkoleniu może brać udział nawet do 5 osób z Twojej organizacji! Do spotkania możesz zaprosić więc dodatkowe osoby zajmujące się marketingiem, fundraisingiem czy aktualnie prowadzoną akcją. Wystarczy, że w trakcie rezerwacji, w jej “opisie” podasz adresy mailowe zainteresowanych uczestników. Oprócz teorii, będziesz mieć możliwość zapoznania się z przykładowymi zrzutkami, które odniosły sukces dzięki narzędziom dostępnym w serwisie zrzutka.pl, a po szkoleniu otrzymasz wiadomość mailową z pakietem informacji dotyczących omawianych zagadnień. Na prośbę możemy również przygotować imienny certyfikat, zaświadczający o ukończeniu podstawowego szkolenia z fundraisingu.

Nie wierzysz nam na słowo? Cóż, jeśli nie przemawia do Ciebie fakt, że skuteczny fundraising to nasza codzienność, poznaj opinie osób, które już skorzystały z indywidualnych konsultacji z naszymi specjalistkami:


Nie czekaj! Im szybciej poznasz wszystkie możliwości zrzutki, tym łatwiej będzie Ci zbierać pieniądze!

Chcesz dostawać informacje o nowych funkcjonalnościach na swojego maila? Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

Ponad 800 000 założonych zrzutek i 650 000 000 zł zebranych środków mówi samo za siebie. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka #RazemDlaUkrainy, która zebrała ponad 3 000 000zł, czy zrzutka na Telefon Zaufania, która w ciągu zaledwie dwóch dni zebrała ponad 1 700 000 zł - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 11

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 • BL
  blessedlife

  Hi guys, i don’t have much to say now now, Than to say thanks to Dr. Monday for rescuing me and my family from poverty, and for getting my husband and my Job back, i love playing lottery , but winning is my biggest problem, Ill never forget the day i come in contact with Dr Monday, whose lottery spell make me a winner, some million Dollars , after giving me a sure winning numbers within 3 days to play,my financial status is settled for good,now i have started to live my dream life after 12 years of playing the lottery A big thanks to Dr Monday, am grateful for all you have done for me and family, he can be reach on Via WhatsApp +234 705 993 7909

 •  
  PFH German UNI

  Thanks for the useful information. One can look for MBA in Germany for higher education as it provides the topmost education quality and guarantees to secure your career.
  Apply now to avail scholarships for upcoming intake- https://pfhindia.com/mba-in-germany/

 •  
  PFH German UNI

  Thanks for the useful information. Collect effectiively by studying in germany as it offers the most quality education worldwide, one can look for MBA in Germany for higher education as it provides the topmost education quality.
  Apply now to avail scholarships for upcoming intake- https://pfhindia.com/mba-in-germany/

 •  
  Piotr Halik

  Jestem po 16 ciężkich operacjach na nogi i 4 krotnie operowany na trzustke, aktualnie muszę też być operowany ponieważ mam sztywny staw biodrowy w wyniku skostmienia okolostawowego.Jestem też po operacji wstawienia endoprotezy stawu biodrowego który został założony przez szpital gronkowcem złocistym w kości i z powodu tego trzeba było usunąć staw. Aktualnie potrzebuje być operowany jak najszybciej też wstawienie endoprotezy stawu biodrowego to dość wszystko skomplikowane ,błędy lekarzy zrobiły mnie kaleka.

 •  
  Przemysław Kamiński

  Przemek potrzebuje naszej pomocy!

  Nazywam się Przemysław Kamiński mieszkam na terenie miasta Kostrzyn nad Odrą woj. lubuskim. Kocham pomagać innym – pracowałem jako wolontariusz dla uchodźców z Ukrainy. A teraz sam potrzebuję pomocy! Nie stać mnie na pokrycie kosztów związanych z wykonaniem artroskopii kolana polegającej na wszczepieniu implantu kolagenowego. Takie operacje nie są refundowane przez NFZ. Są wykonywane w placówkach prywatnych. Po ostatniej konsultacji dostałem informację, że koszt takiej operacji może wnieść aż 16 600 zł. Niestety ten koszt mnie przerasta. Chciałbym jak najszybciej mieć wykonaną operacje gdyż mam zwyrodnienie 2 stopnia, a bóle kolana są coraz mocniejsze. Więcej moich dokumentów medycznych o moim stanie zdrowia jest dostępnych na zrzutce. Już pewną kwotę udało się zebrać, ale w dalszym ciągu jeszcze brakuje do wykonania operacji. Bardzo proszę o pomoc! 


  Proszę udostępnić dalej link do zrzutki i poprosić o to inne osoby:

  https://zrzutka.pl/operacja-kolana-prawego-implant-kolagenowy

 • IS
  intern ship

  You are most welcome to share your thoughts. I am truly impressed by your work and I look forward to your future posts. Thanks for sharing.

  https://castindia.in/category/film/on-screen-profile/actor

 • HN
  henry nelson

  https://fightfornagalim.com/nagaland-hornbill-festival-december-2022/
  Check out here the news of Hornbill festival of Nagaland 2022 and much more
  https://fightfornagalim.com/

 • AC
  Anna Chmielnik

  Zbieram na niezależność ❤ https://zrzutka.pl/z/niezaleznosc

 • DS
  Damian Sochacki

  https://zrzutka.pl/9dbndp Potrzebujemy Waszej pomocy!

 • CI
  cast india

  Generally, I am not that impressive a web user, but your sites are really great, keep it up! I'll go ahead and bookmark your website so I can return later on.
  https://castindia.in/category/film/camera-lighting-special-effects-visual-effects/cinematographer