Szlachetna paczka 2022 - zastanawiasz się jak zorganizować paczkę? Sfinansuj ją na zrzutka.pl!

Napisano 24 listopada, 2022
Szlachetna paczka 2022 - zastanawiasz się jak zorganizować paczkę? Sfinansuj ją na zrzutka.pl!

Organizacja szlachetnej paczki to duży projekt, którego rozliczenie może przysporzyć Ci sporo pracy. Możesz sam zorganizować tabelkę w excelu, śledzić przelewy i tracić godziny na rozliczanie paragonów… albo zostawić rozliczenia specjalistom i skupić się na organizowaniu pomocy! Zobacz, jak możemy Ci pomóc.

Wiemy co nieco o wspólnych zakupach - w końcu po to powstała zrzutka.pl! Nie każdy wie, że pomysł na naszą platformę wziął się z prywatnej potrzeby przejrzystego rozliczenia wspólnego zakupu. Dlatego właśnie na zrzutce od samego początku wszystko jest widoczne jak na dłoni, a środki możesz szybko i wygodnie wypłacić na konto lub kartę. Czy portal zaprojektowany do wspólnego kupowania droższych rzeczy, np dużych prezentów, może Ci się przydać podczas kompletowania Szlachetnej Paczki? Udowodnimy Ci, że tak!


Szlachetna paczka - w firmie, w szkole lub ze znajomymi

Organizacji Szlachetnej Paczki praktycznie zawsze podejmują się grupy ludzi, ponieważ kwoty potrzebne na pomoc zgłaszanym rodzinom byłyby ogromnym obciążeniem dla jednej osoby. Wspólna zbiórka pieniędzy i upominków, zakupy i pakowanie prezentów integrują zespół, budują pozytywną atmosferę oraz dają poczucie, że święta to coś więcej niż tylko kolacja z rodziną. Korzyści z organizacji Szlachetnej Paczki są ogromne, ale w dobroczynnym uniesieniu nie można zapomnieć, że jest to duży projekt, na którego realizację potrzebny jest czas, zasoby ludzkie i przede wszystkim pieniądze, które trzeba jakoś zebrać! Niezależnie od tego, czy organizujecie Szlachetną Paczkę jako klasa, firma, członkowie stowarzyszenia, czy osoby prywatne, zawsze możecie zbierać pieniądze na zrzutka.pl! Są już z nami:

  • Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice SK 1964

  • ICON plc

  • Fizjostacja

  • Fizjostacjablablabla


  • Mamy z wesołej i okolic


I wiele, wiele więcej osób i organizacji! Dowiedz się, czy ktoś z Twoich znajomych ma konto na zrzutka.pl i skorzystajcie z niego organizując Szlachetną Paczkę. Nie znasz nikogo takiego? Nic nie szkodzi - założenie i weryfikację konta da się ogarnąć w kilka minut.

Instrukcję założenia pierwszej zrzutki i weryfikacji konta znajdziesz w dziale faq. To tylko kilka kroków!

Zrobimy za Ciebie excela!

Wbrew pozorom, nawet w grupie najlepszych przyjaciół, zbiórka pieniędzy bywa trudna do ogarnięcia. Ktoś wpłaca blikiem, ktoś przelewem, ktoś za kogoś, w jednej wpłacie, w kilku wpłatach, z kilku kont… możliwości jest więcej, niż jesteśmy sobie w stanie wyobrazić! Zebranie całej tej ludzkiej kreatywności w arkusz kalkulacyjny, to zadanie na długie godziny - dlatego nasz portal robi to automatycznie!

Aby zobaczyć listę wpłat, wejdź w zakładkę Moje zrzutki i wybierz opcję Finanse z rozwijanego menu pod zrzutką, która Cię interesuje. Możesz ją szybko przejrzeć w portalu, lub pobrać w formacie .xls i podliczyć co trzeba w excelu!


Warto w tym miejscu wspomnieć o dostępnych kanałach płatności. Na zrzutkę można wpłacać kartą, blikiem, przelewem internetowym, przy pomocy portfela Google Pay, a nawet przelewem tradycyjnym! Niezależnie od wybranego kanału płatności internetowej, wpłacający ani organizator zrzutki nie pokrywają kosztów prowizji operatora płatności, a środki są księgowane na zrzutce praktycznie natychmiast! Możesz przyjąć każdy rodzaj wpłaty internetowej w 100% za darmo i w każdej chwili wiedzieć dokładnie, ile masz środków - księgowanie takiej samej wpłaty przez bank może trwać do 2 dni.

Pomieszane przelewy? Nigdy więcej!

Znajomy z pracy zapomniał podać w tytule przelewu, czy przekazał Ci właśnie środki na Szlachetną Paczkę, czy za wspólne dojazdy? Taki problem wydaje się błahy, ale jeśli sytuacja się powtarza, zaangażowanych osób jest bardzo dużo, a Tobie kończy się czas na dopięcie kluczowych zakupów dla potrzebującej rodziny, może Ci przysporzyć sporo stresu. Dlatego warto skorzystać ze zrzutki! Dzięki zrzutka.pl pieniądze, które znajomi lub współpracownicy wpłacą Ci na Szlachetną Paczkę, znajdą się na osobnym koncie, z którego możesz je wypłacić w dowolnym momencie! Saldo zrzutki jest na bieżąco zliczane przez system i jawne, a wypłaty środków go nie pomniejszają. Dzięki temu wszyscy wiecie, ile macie już pieniędzy!

Informuj na bieżąco jak idą zakupy!

Dzięki możliwości dodawania do zrzutki aktualności i komentarzy możesz informować wszystkich zaangażowanych w akcję o jej postępach za pośrednictwem portalu! Nie musisz zakładać kolejnej konwersacji na whatsapp i zastanawiać się, na którym kanale wspólnie wybieraliście pralkę do Szlachetnej Paczki. Na zrzutka.pl ogarniesz wszystko w jednym miejscu!

A może mała rywalizacja?

Chcesz sprawdzić, który dział w Twojej firmie zbierze najwięcej środków? Czy pierwsza klasa jest bardziej zmotywowana do pomagania niż maturzyści? Czy panowie pomagają chętniej niż panie? Dodaj skarbonki do swojej zrzutki i poczuj ducha dobroczynnej rywalizacji! Jeśli dodatkowo wymyślisz jakąś nagrodę dla najbardziej zaangażowanego działu lub klasy, wyniki zbiórki mogą Cię zaskoczyć!

Niezależnie od tego, z kim organizujesz Szlachetną Paczkę, rozliczenia możesz zostawić nam! W gorącym okresie przygotowywania prezentów przejmiemy od Ciebie część obowiązków - za naszą pomoc nie musisz płacić nawet złotówki. Skup się na tym, co naprawdę ważne, a my zadbamy, żeby Twoja zbiórka przebiegła gładko i przejrzyście.

Spodobał Ci się ten artykuł? Kliknij tutaj i bądź na bieżąco z naszymi treściami!


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl (możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store), podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

Ponad 800 000 założonych zrzutek i 650 000 000 zł zebranych środków mówi samo za siebie. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Również nasza aplikacja w App Store posiada analogiczne oceny (niemal 5/5). Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na Telefon Zaufania, która w ciągu zaledwie dwóch dni zebrała ponad 1 700 000 zł, czy zrzutka na Bayraktar, która zebrała niebotyczną, z pozoru nieosiągalną kwotę - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 4

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.