Jak się zrzucamy?

Napisano 4 lipca, 2015

Pamiętam nasze pierwsze spotkania z Michałem i dyskusje nad zrzutka.pl, wyjątkowym serwisem, który planujemy stworzyć. Zakładaliśmy wtedy, że średnia kwota składki wynosić będzie 75 zł.
W tej, jak i w wielu innych kwestiach, myliliśmy się. Co do jednego byliśmy i wciąż jesteśmy zgodni - model "freemium" (korzystanie za darmo, bez prowizji) oraz bezustanny rozwój technologii zorientowany na użytkownika pozwoli osiągnąć szybki wzrost. Co do tego się nie myliliśmy. Wzrosty przerosły nasze oczekiwania, za co serdecznie Wam dziękujemy!

Analizując 40 081 wpłat dokonanych na naszym serwisie, przygotowaliśmy infografikę z ciekawymi wnioskami. Pierwsze, co istotne, a nie znalazło się na infografice, to średnia wysokość składki, która wynosi nie 75zł (jak początkowo zakładaliśmy), a 56 zł.  Ponad 1/3 z nas wpłaca od 10 do 25zł. Najchętniej zrzucamy się w poniedziałki i piątki, a największe kwoty wpłacamy we wtorki. Zdecydowanie bardziej preferujemy godziny wieczorne, choć z rana również jesteśmy skorzy do wpłat. 2/3 z nas wybiera sposób płatności online, który gwarantuje praktycznie natychmiastowe księgowanie wpłat.

Analiza - Jak się zrzucamy w internecie: po ile, kiedy i w jaki sposób, na podstawie zrzutka.pl

Jeśli chcielibyście się jeszcze czegoś dowiedzieć, dajcie znać w komentarzach. Postaramy się uwzględnić to w kolejnej analizie.

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.