Aplikacja mobilna zrzutka.pl - mamy to!

Napisano 22 stycznia, 2018. Aktualizacja: 14 listopada, 2023.
Aplikacja mobilna zrzutka.pl - mamy to!

Informujemy, że od 19 lipca 2023 roku przestajemy wspierać naszą aplikację mobilną. Od tej daty zapraszamy na stronę zrzutka.pl, która oferuje lepszy i pełniejszy serwis - kliknij i dowiedz się więcej

Organizowanie zrzutek i rozliczanie się ze znajomymi jeszcze nigdy nie było tak proste. Aplikacja mobilna zrzutka.pl to niebywałe ułatwienie dla każdego, kto musi szybko i prosto zebrać pieniądze na dowolny cel. Jakby tego było mało, w aplikacji wszystko, nawet ekspresowe wypłaty, jest zupełnie za darmo!

Urodziny, prezent, wyjazd, projekt, pomoc bliskim – Ty zdecyduj na co zbierasz. 

W naszej aplikacji możesz przede wszystkim:

1. Założyć zrzutkę w kilka sekund! Wystarczy dodać cel, krótki opis i jeśli chcesz - zdjęcie lub film.

2. Zaprosić znajomych lub udostępnić swoją zrzutkę. SMS, Facebook, mail i inne formy zapraszania/udostępniania są do Twojej dyspozycji.

3. Błyskawicznie zebrać pieniądze - dzięki naszej integracji z bramkami płatności, wszystkie wpłaty na Twoją zrzutkę zaksięgują się w mniej niż minutę!

4. Wypłacić środki w czasie rzeczywistym - już w kilka chwil po zleceniu wypłaty ze zrzutka.pl, środki są do Twojej pełnej dyspozycji na Twoim koncie bankowym. 

To wszystko zupełnie za darmo

Dla strony www i aplikacji obowiązują następujące zasady realizacji ekspresowych wypłat - zobacz (jedyna różnica jest taka, że w aplikacji mobilnej ekspresowe wypłaty są całkowicie za darmo, natomiast na stronie konieczna jest opłata za ich wykonanie).

Pamiętaj! 

Zrzutka.pl umożliwia błyskawiczne przeprowadzenie zbiórki zupełnie za darmo. Pobierając aplikację mobilną za darmo dostajesz dodatkowo ekspresowe wypłaty (na stronie darmowe są jedynie wypłaty realizowane w sesjach bankowych, a za wypłaty ekspresowe konieczne będzie dokonanie opłaty - jeśli chcesz korzystać z ekspresowych wypłat zupełnie za darmo - pobierz naszą aplikację mobilną). 

Jeśli chcesz wiedzieć z czego się utrzymujemy zajrzyj tutaj.

UWAGA! 

Od 28 lutego 2018 dostępna jest najnowsza wersja aplikacji, a w niej między innymi biometryczne zabezpieczenie dostępu.

zrzutka.pl

Facebook Twitter


Komentarze 3

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 • TG
  Tomasz Gołąbek

  OD URODZENIA LECZĘ SIĘ NA ARTROGRYPOZE,CHOROBA KOŚCI ŚCIĘGIEN Z POWODU ZNIEKSZTAŁCENIA NOGI ZOSTAŁA AMPUTOWANA ZBIERAM ŚRODKI NA PROTEZĘ ORAZ REHABILITACJE http://zrzutka.pl/z/vdrery

 •  
  Sebastian Orłowski

  to jest ściema jest pobierana opłata za wypłaty kasy sprawa nadaje się do prokuratury za zrzutkę za ściemę już nie raz wypłacałem kasę ze aplikacji zabrali mi kasę te darowiznę, wiec po co ściemniać zrzutko. ani nie ma ekspresowych wpłat na konto, moje

 • Magda Łapińska

  Zbieram na mieszkanie