Aplikacja mobilna zrzutka.pl - mamy to!

Napisano 22 stycznia, 2018

Organizowanie zrzutek i rozliczanie się ze znajomymi jeszcze nigdy nie było tak proste. Aplikacja mobilna zrzutka.pl to niebywałe ułatwienie dla każdego, kto musi szybko i prosto zebrać pieniądze na dowolny cel. Jakby tego było mało, w aplikacji wszystko, nawet ekspresowe wypłaty, jest zupełnie za darmo! 

Urodziny, prezent, wyjazd, projekt, pomoc bliskim – Ty zdecyduj na co zbierasz. 

W naszej aplikacji możesz przede wszystkim:

1. Założyć zrzutkę w kilka sekund! Wystarczy dodać cel, krótki opis i jeśli chcesz - zdjęcie lub film.

2. Zaprosić znajomych lub udostępnić swoją zrzutkę publicznie. SMS, Facebook, mail i inne formy zapraszania/udostępniania są do Twojej dyspozycji.

3. Błyskawicznie zebrać pieniądze - dzięki naszej integracji z bramkami płatności, wszystkie wpłaty na Twoją zrzutkę zaksięgują się w mniej niż minutę!

4. Wypłacić środki w czasie rzeczywistym - już w kilka chwil po zleceniu wypłaty ze zrzutka.pl, środki są do Twojej pełnej dyspozycji na Twoim koncie bankowym. 

To wszystko zupełnie za darmo

Dla strony www i aplikacji obowiązują następujące zasady realizacji ekspresowych wypłat - zobacz (jedyna różnica jest taka, że w aplikacji mobilnej ekspresowe wypłaty są całkowicie za darmo, natomiast na stronie konieczna jest opłata za ich wykonanie).

Pamiętaj! 

Zrzutka.pl umożliwia błyskawiczne przeprowadzenie zbiórki zupełnie za darmo. Pobierając aplikację mobilną za darmo dostajesz dodatkowo ekspresowe wypłaty (na stronie darmowe są jedynie wypłaty realizowane w sesjach bankowych, a za wypłaty ekspresowe konieczne będzie dokonanie opłaty - jeśli chcesz korzystać z ekspresowych wypłat zupełnie za darmo - pobierz naszą aplikację mobilną). 

Jeśli chcesz wiedzieć z czego się utrzymujemy zajrzyj tutaj.

Zapraszamy i zachęcamy gorąco do pobierania naszej aplikacji zrzutka.pl w Sklepie Google Play oraz na App Store.

UWAGA! 

Od 28 lutego 2018 dostępna jest najnowsza wersja aplikacji, a w niej między innymi biometryczne zabezpieczenie dostępu.

zrzutka.pl


Aby dodać komentarz lub

Zbieram na mieszkanie

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.