Zorganizuj zrzutkę i pomagaj podwójnie!

Napisano 1 grudnia, 2017

Okres świąteczny to bardzo wyjątkowy czas. Kojarzy nam się z dobrem, ciepłem, bliskimi osobami i radością. W tym magicznym momencie startują wielkie inicjatywy takie jak Szlachetna Paczka czy WOŚP. Staramy się wesprzeć osoby, rodziny, które najbardziej potrzebują pomocy. Wielu z nas czeka na prezent świąteczny, na spełnienie marzenia, często na wsparcie w trudnej sytuacji.

Zrzutka.pl wraz z Brykacze.pl również postanowili obdarować tych, których uśmiech jest dla nas tak cenny - uśmiech dzieci. 

Akcja już wystartowała! Za każde 200 zrzutek, które zbiorą 100% założonego celu, Brykacze.pl przekażą prezent o wartości 7500 zł wybranej akcji charytatywnej!

Jak zdobyć prezent?

Na stronie zrzutka.pl/brykacze znajdziecie licznik, zliczający te zrzutki, które zebrały 100% celu. Po osiągnięciu na liczniku liczby 200, Brykacze.pl przekażą prezent o wartości 7500 zł wybranej zrzutce charytatywnej! 

Wspierając czyjąś zrzutkę pomagasz podwójnie! Dokonaj wpłaty na wybraną zrzutkę - pomagasz organizatorowi w osiągnięciu zrzutkowego celu, a także zbliżasz licznik do osiągnięcia 200 punktów. Do tego być może to właśnie zrzutka, którą wpierasz, otrzyma prezent o wartości 7500 zł!

Uwaga: Prezent świąteczny może otrzymać również ta zrzutka charytatywna, która została założona przed startem akcji!

Brykacze.pl przy wsparciu Little Tikes i Śpiewające Brzdące przygotowali niesamowite prezenty! Jaki prezent zostanie przekazany wybranej zrzutce charytatywnej? Zobaczcie sami - świąteczny prezent.

Zbierając na zrzutka.pl pomagasz potrzebującym! Załóż swoją zrzutkę, zbieraj środki i pomagaj jednocześnie! Wesprzyj czyjąś zrzutkę i przybliż ją do osiągnięcia celu, dzięki czemu licznik odnotuje kolejny punkt z 200! Właśnie dzięki Tobie podarujemy świąteczny prezent, a tym samym uśmiech i radość dzieciom. Pomaganie jest super!
Aby dodać komentarz lub

Marta Pacer

https://zrzutka.pl/gw4dy4 Proszę o udostępnienie i pomoc dla mojej córeczki

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.