Zrzutka.pl - najciekawsze projekty, część 2. Wydanie książki.

Napisano 16 maja, 2018

Zrzutka.pl to nie tylko zbiórki prywatne (wyjazdy, urodziny), czy akcje charytatywne. To również ciekawe projekty, których na zrzutka.pl z sukcesem zakończyło się już bardzo wiele! Biorąc to pod uwagę, kontynuujemy serię artykułów prezentujących najciekawsze zbiórki, które się u nas odbyły. Kolejną zbiórką jest .. 

Zrzutka na wydanie książki, zorganizowana przez Annę Powideł. Na tej zbiórce udało się zebrać aż 33 000 zł (zobacz zrzutkę). "Cesarzowa rodzi w domu", bo taki jest tytuł książki, jest manifestem kobiet, pragnących bezpiecznie i z miłością przeżywać czas narodzin dziecka.

Jak o swojej książce w opisie swojej zrzutki pisze sama autorka:

"Nadzieja na szczęśliwe macierzyństwo, na godny poród oraz na pokonanie lęków wypełnia strony książki "Cesarzowa rodzi w domu". Ta ekscytująca historia sprowokuje Cię do stawiania pytań o własną drogę. Odzyskasz wiarę we własne siły, a jednocześnie poczujesz się otulona mocą z wysoka. To także głos kobiet, które walczą o swoje pragnienia. Wesprzyj to dzieło i wybierz podziękowanie specjalnie dla Ciebie..." 

Cieszymy się, że udało się zebrać całą kwotę konieczną do wydania książki!

Już niedługo podzielimy się z Wami kolejnymi ciekawymi akcjami ze zrzutki.

Zespół zrzutka.pl


Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.