Nowe możliwości zbierania pieniędzy od 18 VII 2014 !

Napisano 7 lipca, 2014

Jak zmiany, które wejdą w życie 18 lipca 2014 ułatwią zbieranie pieniędzy ??
Mowa o zmianie ustawy o zbiórkach publicznych z roku 1933. Stara ustawa nakładała obowiązek zgłaszania wszelkich zbiórek publicznych (również tych przeprowadzanych "online" na konto bankowe). To się jednak zmieni za 10 dni tzn. dnia 18 lipca 2014 w następujący sposób:

  • Zbiórki elektroniczne – np. przez przelewy - można będzie prowadzić bez żadnych dodatkowych formalności. W tym wypadku przejrzystość i możliwość kontroli zapewniona jest dzięki technologii (przepływ pieniędzy jest rejestrowany). Dzięki ograniczeniu formalności ułatwiony będzie rozwój crowdfundingu w Polsce.
  • ze szczegółami można zapoznać się tutaj
To rewelacyjna informacja dla wszystkich "zrzutkowiczów" - od tej pory będziecie mogli zbierać środki publicznie (nie tylko prywatnie wśród znajomych jak teraz) na dowolny cel !

Jakie zmiany w związku ze zmianą ustawy planuje zrzutka.pl (portal, który powstał m. in. po to by zaspokoić potrzebę wynikającą z wchodzących w życie z dniem 18 VII 2014 nowych przepisów)?

Dla ułatwienia planujemy z dniem 18 lipca 2014 (tj. z dniem wejścia w życie znowelizowanej ustawy o zbiórkach publicznych zastępującej dokument jakim była ustawa o zbiórkach publicznych z 1933 roku) wprowadzić dwie istotne zmiany:

  1. w liście publicznych zrzutek pojawią się kategorie - każdy będzie mógł określić czy zbiera na cele charytatywne, biznesowe czy też np. organizuje sprzedaż grupową:)
  2. umożliwimy ustawianie dla zrzutek tzw. przyjaznych linków tzn. zamiast zrzutka.pl/xxx123 -> zrzutka.pl/twoj-link
Zmiany te będą się wiązały z wprowadzeniem drobnych, dobrowolnych opłat, które pozwolą nam dalej rozwijać serwis. 

Dzięki wejściu w życie nowych przepisów każdy będzie mógł PUBLICZNIE zbierać środki na dowolny cel na  zrzutka.pl ! 

Sprawdź teraz jak działa nasz serwis, któremu do teju pory zaufało już ponad 1 350 "zrzutkowiczów" zbierających w kręgach prywatnych na prezenty, wyjazdy czy pomoc charytatywną i po 18 VII 2014 odkryj wraz z nimi nową jakość zbierania publicznego na dowolny /zgodny z prawem/ cel! Sprawdź JAK TO DZIAŁA lub ZAŁÓŻ ZRZUTKĘ!

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji,
z pozdrowieniami,

zespół zrzutka.pl 

Aby dodać komentarz lub

Beata Lipczak

prosze o pomoc na leki dla Piotra i opatrunki zrzutka jest publicznie udostepniona w kategori chartatywnie

WR

Prosze panstwa o pomoc i wsparcie

Beata Holcgreber

Jestem po dwóch operacjach endoprotez stawów biodrowych minęły 4 lata a mnie kule nie opuszczają. Zbieram na sprzęt rehabilitacyjny,jeżeli tylko ktoś może to proszę niech pomoże dziękuję,https://zrzutka.pl/ fs9bur

Rafał Kern

witam potrzebuje pomoc w remoncie domu łazienki itd. proszę o pomoc bardzo proszę

Rafał Kern

witam proszę o pomoc na pomoc w mieszkaniu remoncie

EX

https://zrzutka.pl/k3bnaa# chcę poczuć się lepiej

KB

https://zrzutka.pl/upw845 woliera dla kotków niepełnosprawnego chłopca, by korzystały bezpiecznie z ogrodu latem

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.