Zrzutka.pl stawia na technologię! Niezwykłe nowości pomogą w zbiórkach pieniędzy.

Napisano 26 lipca, 2018

“Jesteśmy największą platformą do zbiórek środków na dowolne cele w Polsce. Jest to dla nas ogromny sukces, jednocześnie jednak wraz z tym na naszych barkach spoczywa odpowiedzialność za to, aby zbiórki na naszej platformie przebiegały jak najsprawniej i kończyły się z jak najlepszymi wynikami.” - mówi Martyna Łazarska, odpowiedzialna za wsparcie użytkowników i zbiórek na zrzutka.pl. Aby sprostać tym wymaganiom zrzutka.pl wprowadziła nowe, niezwykłe rozwiązania.

“Biorąc pod uwagę fakt, że nawet 75% ruchu na portalu pochodzi z mediów społecznościowych, a zrzutki są udostępniane w tych kanałach tysiące razy dziennie, wprowadziliśmy pewne istotne modyfikacje, które pozwolą na skuteczniejsze prowadzenie zbiórek.” - dodaje Martyna Łazarska ze zrzutka.pl. 

Te nowości, które niewątpliwie pozwolą zwiększyć sumę kwot zbieranych na zrzutkach, to: 

1. Każda niezalogowana osoba, dzieląca się zrzutką, po jej udostępnieniu na Facebooku, ma możliwość powiązania swojego udostępnienia z profilem na Facebooku. Specjalny algorytm mierzy, ile wejść i ile wpłat wygenerowało to udostępnienie. Dla udostępniających zalogowanych na zrzutka.pl to powiązanie tworzone jest automatycznie. Takie informacje to ogromna motywacja dla udostępniających, którzy w prosty sposób mogą sprawdzić, ile środków udało się zebrać dzięki temu, że kliknęli “udostępnij”! Udostępniaj i sprawdzaj efekty w czasie rzeczywistym. Ekran umożliwiający takie powiązanie wygląda następująco:

share_zrzutka

2. Widok zrzutek został uzupełniony o ranking ‘udostępniaczy’ - ich imiona i nazwiska, nazwy firmy lub pseudonimy pojawią się tam w kolejności podyktowanej wysokością kwoty wsparcia, jakie przyniosły ich udostępnienia dla danej zrzutki. Ranking ten został zaprojektowany w taki sposób: 

ranking_udostepniaczy

3. Każdy z niezalogowanych udostępniających, który połączy swoje udostępnienie z profilem na Facebooku, otrzymuje również dostęp do panelu na zrzutka.pl. Dla udostępniających zalogowanych na zrzutka.pl taki panel przyznawany jest automatycznie. W tym panelu - oprócz wpłat wygenerowanych jego udostępnieniem - udostępniający może sprawdzić ilość wejść na zrzutkę, które pojawiły się dzięki niemu. Na żywo sprawdzaj statystyki swojego udostępnienia (niżej obraz poglądowy).

statystyki_wplat_i_inne

4. Teraz po udostępnieniu każdy udostępniający zobaczy również specjalny pop-up zachęcający do dokonania wpłaty. Takie rozwiązanie bez wątpienia zwiększy sumaryczną ilość wpłat na zrzutki! Poniżej znajduje się widok przedstawiający wspomniany pop-up: 

wplac_zrzutka

Ty też chcesz zorganizować zrzutkę na dowolny cel i dołączyć do ponad 50 tys. osób, które zebrały ponad 45 mln zł na naszej platformie?

Zrzutka.pl możesz używać za darmo - utrzymujemy się głównie z darowizn. Na zrzutce każdy może zbierać na dowolny cel (prywatny np. urodziny, publiczny - np. projekt, akcja charytatywna), a założenie zrzutki jest bardzo proste i zajmuje 1 minutę.

Zrzutkę założysz błyskawicznie na naszej stronie internetowej (http://zrzutka.pl) lub w aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store

Ps. Raczej nie proś przypadkowych ludzi o sfinansowanie nowego iPhone'a - to może się nie udać ;) Jednak, gdy masz urodziny i poprosisz o to samo znajomych - sukces gwarantowany. 


Aby dodać komentarz lub

RS

Prosze o pomoc moj dom sie sypie nie mam nawet wegla na zime

M.

Zostawie i ja swoja zrzutke,nie dla mnie dla syna https://zrzutka.pl/pt4p45

HF

Witam. Od 10 lat bardzo choruję i popadłam w straszne długi. Sama wychowuję 4 dzieci i nie mam możliwości uciec przed komornikiem. Od kilku lat chcę wydać książkę o tragicznych losach mojej córki i jej dzieci za które oddała życie. Jest to przestroga dla naiwnych dziewcząt. Proszę wpłać ile możesz ż.. rozwińeby nam pomóc Bardzo wszystkim darczyńcom dziękuję. https://zrzutka.pl/655wc8.

CK

https://zrzutka.pl/operacja-plastyczna-nosa-ag5jz2

BG

https://zrzutka.pl/d9strv na ślub :)

AD

https://ztzutka.pl/zbieram-na-czolg

AJ

https://zrzutka.pl/awupvv

Sebastian Kowol

https://zrzutka.pl/pzaue5 dzieki tej wstawce mógbym wyjsc z domu

OD

Oskar Daniluk vel Daniłow

https://zrzutka.pl/xvwtfd

Sebastian Michalski

zrzutka.pl/z/N7s6D

Beata Lipczak

https://zrzutka.pl/z/DMwBcZ

Edyta Szostak

Bardzo proszę o wsparcie oraz promocje mojej zrzutkihttps://zrzutka.pl/k94u5c wynagrodzeń modlitwa

Melania Bogus

Melania Bogus

Bardzo prosze o wsparcie , wynagrodze modlitwą! https://zrzutka.pl/r8w36x

Maria Rogosz

Witam.Od roku próbuję zebrać fundusze na samochód z oprzyrządowaniem,bo samochod to moje nogi,ale zrzutka opornie się rozwija,proszę o pomoc bym wreszcie mogła w miarę normalnie żyć.DZIĘKUJĘ

MG

Proszę o pomoc i jak najwięcej udostępnień https://zrzutka.pl/przenosny-koncentrator-tlenu-9767wm

AK

Kazdy wasz grosz pomocy się przyda:)Z góry dziękuję

PO

Proszę o pomoc https://zrzutka.pl/xggyrp

Edyta trębacz

Proszę o pomoc

Edyta trębacz

Witam proszę o pomoc dla mojego Synka

Beata Lipczak

kazda 1zl wazna by pomuc piotrowi

MG

Kochani. 1zł to tak niewiele a dla mnie wielka pomoc.Zachęcam do wpłat

Anna Przybyła

Było by extra gdyby można było wysyłać sms na zrzutke Bo często ludzie mają gotówkę wypłacona a na telefonie 2 czy 5 zł wysłać to żaden problem

Edyta Szostak

Zbieram od 3 lipca jak narazie jest nie dużo na mojej zrzutce liczę na wsparcie też wielki szacunek dla ludzi wplacajacych

MG

Dla jedynych trzech osób,które okazały wspaniałe serca wspierając moją sprawę,szczere podziękowania i dozgonny szacunek:)

MG

Od dłuższego już czasu próbuję zebrać 1200 złotych brakujących do zakupu urządzenia które bardzo ułatwi mi życie i jedyne co się udało zebrać to jedyne 55 złotych z których 12 poszło na wypromowanie zrzutki.Słabo,tym bardziej,że cel zrzutki jest wiarygodny,co potwierdzałam dokumentacją medyczną.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.