Zrzutka.pl stawia na technologię! Niezwykłe nowości pomogą w zbiórkach pieniędzy.

Napisano 26 lipca, 2018

“Jesteśmy największą platformą do zbiórek środków na dowolne cele w Polsce. Jest to dla nas ogromny sukces, jednocześnie jednak wraz z tym na naszych barkach spoczywa odpowiedzialność za to, aby zbiórki na naszej platformie przebiegały jak najsprawniej i kończyły się z jak najlepszymi wynikami.” - mówi Martyna Łazarska, odpowiedzialna za wsparcie użytkowników i zbiórek na zrzutka.pl. Aby sprostać tym wymaganiom zrzutka.pl wprowadziła nowe, niezwykłe rozwiązania.

“Biorąc pod uwagę fakt, że nawet 75% ruchu na portalu pochodzi z mediów społecznościowych, a zrzutki są udostępniane w tych kanałach tysiące razy dziennie, wprowadziliśmy pewne istotne modyfikacje, które pozwolą na skuteczniejsze prowadzenie zbiórek.” - dodaje Martyna Łazarska ze zrzutka.pl. 

Te nowości, które niewątpliwie pozwolą zwiększyć sumę kwot zbieranych na zrzutkach, to: 

1. Każda niezalogowana osoba, dzieląca się zrzutką, po jej udostępnieniu na Facebooku, ma możliwość powiązania swojego udostępnienia z profilem na Facebooku. Specjalny algorytm mierzy, ile wejść i ile wpłat wygenerowało to udostępnienie. Dla udostępniających zalogowanych na zrzutka.pl to powiązanie tworzone jest automatycznie. Takie informacje to ogromna motywacja dla udostępniających, którzy w prosty sposób mogą sprawdzić, ile środków udało się zebrać dzięki temu, że kliknęli “udostępnij”! Udostępniaj i sprawdzaj efekty w czasie rzeczywistym. Ekran umożliwiający takie powiązanie wygląda następująco:

share_zrzutka

2. Widok zrzutek został uzupełniony o ranking ‘udostępniaczy’ - ich imiona i nazwiska, nazwy firmy lub pseudonimy pojawią się tam w kolejności podyktowanej wysokością kwoty wsparcia, jakie przyniosły ich udostępnienia dla danej zrzutki. Ranking ten został zaprojektowany w taki sposób: 

ranking_udostepniaczy

3. Każdy z niezalogowanych udostępniających, który połączy swoje udostępnienie z profilem na Facebooku, otrzymuje również dostęp do panelu na zrzutka.pl. Dla udostępniających zalogowanych na zrzutka.pl taki panel przyznawany jest automatycznie. W tym panelu - oprócz wpłat wygenerowanych jego udostępnieniem - udostępniający może sprawdzić ilość wejść na zrzutkę, które pojawiły się dzięki niemu. Na żywo sprawdzaj statystyki swojego udostępnienia (niżej obraz poglądowy).

statystyki_wplat_i_inne

4. Teraz po udostępnieniu każdy udostępniający zobaczy również specjalny pop-up zachęcający do dokonania wpłaty. Takie rozwiązanie bez wątpienia zwiększy sumaryczną ilość wpłat na zrzutki! Poniżej znajduje się widok przedstawiający wspomniany pop-up: 

wplac_zrzutka

Ty też chcesz zorganizować zrzutkę na dowolny cel i dołączyć do ponad 50 tys. osób, które zebrały ponad 55 mln zł na naszej platformie?

Zrzutka.pl możesz używać za darmo - utrzymujemy się głównie z darowizn. Na zrzutce każdy może zbierać na dowolny cel (prywatny np. urodziny, publiczny - np. projekt, akcja charytatywna), a założenie zrzutki jest bardzo proste i zajmuje 1 minutę.

Zrzutkę założysz błyskawicznie na naszej stronie internetowej (http://zrzutka.pl) lub w aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store

Ps. Raczej nie proś przypadkowych ludzi o sfinansowanie nowego iPhone'a - to może się nie udać ;) Jednak, gdy masz urodziny i poprosisz o to samo znajomych - sukces gwarantowany. 


Aby dodać komentarz lub

M

https://zrzutka.pl/gzx5s7 Proszę o każdą możliwą pomoc .

Daniel Starczan

https://zrzutka.pl/wh85v8 proszę o pomoc w realizacji marzenia o własnym kącie na ziemi

Fundacja SM to nie wszystko

Bardzo proszę o pomoc dla Joli https://zrzutka.pl/c6pxn6

AS

Bardzo prosze o pomoc dla mojego synka https://zrzutka.pl/operacje-rehabilitacja-protezowanie-oczu-niewidomego-adasia

MW

Witam serdecznie proszę o pomoc. https://zrzutka.pl/fysr3p?arid=fysr3p-NZ75ep3zLhsnIR0g

Mateusz Purtak

https://zrzutka.pl/cntybm Wieeeeelka prośba o pomoc w wyleczeniu szczeniaczka

Wiktoria Zamojska

Witam serdecznie proszę pomoc nasza zrzutka.pl/wxmakm

ŁG

Proszę o pomoc za wsparcia ile chcieć i ile możeod 1 zł czy 2 zł czy 5 zł. I udostępniać https://zrzutka.pl/9ybmv

RW

https://zrzutka.pl/5y9cmd Witam zbieram na spłatę komornika i innych zobowiązań obecnie grozi mi utrata mieszkania może z waszą pomocą uda mi się choć spłacić część zobowiązań będe wdzięczny za kazdą złotówke która pomoże mi odbić od dna

RW

Zbieram pieniądze na spłatę komornika i innych zobowiązań grozi mi utrata mieszkania staram się myśleć racjonalnie ale mimo to popełniam kolejne błędy spadając co raz głębiej ale tak wygląda obecnie moje życie mam nadzieję że z waszą pomocą uda mi się spłacić choć część zobowiązań będę wdzięczny za.. rozwiń każdą złotówkę

KP

Karolina Pluta

Wasze wsparcie w walce z wrogiem jakim jest Epilesja. Ona zbudowała ogromny mur który nadal wznosi... z każdym atakiem na moją córeczkę.

Dmytro Kobets

http://zrzytka.pl/g2una5

Dmytro Kobets

Bardzo prosze pomoc z wynaiem meszkania.

Adrian Płuciennik

https://zrzutka.pl/zbiorka-dla-taty-na-zrealizowanie-jego-marzenia-w-grupie-sila-damy-rade

Alicja Husarz

https://zrzutka.pl/plastykareki

KD

https://zrzutka.pl/mtk87r

Klaudia Zarzycka

Moja siostrzenica ma 17 lat ,walczy z genetyczną choroba Reciklinhausena typ 1 , która przerodziła się w nowotwór złośliwy 4 stopnia !!! ????????????

Anna Piotrkowicz

https://zrzutka.pl/z/Y8GBm6 BARDZO PROSZĘ POZWÓLCIE MI NORMALNIE ŻYĆ!

Agnieszka Kaźmierczak

https://zrzutka.pl/5k6rjz

Może tutaj znajdę pomoc?

Dominik Bochen

Dominik Bochen

https://zrzutka.pl/m6k87e

Justyna Piotrzkowska

Zbieram na remont mieszkania

AS

https://zrzutka.pl/fxrsj8 Kochani synus bardzo by sie ucieszyl

Ewelina Szostak

https://zrzutka.pl/rodzenstwo-potrzebuje-pomocy Kochani POMAGAJMY kto jak nie wy!!!

Marzena Supłat

https://zrzutka.pl/zc9m55 "Kto szybko daje,ten dwa razy daje" :). Pozdrawiam :).

Ewelina Szostak

https://zrzutka.pl/rodzenstwo-potrzebuje-pomocy

PK

https://zrzutka.pl/gdxawj Bardzo proszę o wsparcie

DG

https://zrzutka.pl/remont-i-modernizacja-likwidacja-barier-architektonicznych-dla-dziecka-niepelnosprawnego

AZ

https://zrzutka.pl/pomagam-osobom-zadluzonym# Codziennie pomagam zadłużonym osobom, które wpadły w spirale długów. Pisze im pisma, wnioski o upadłość, przekazuję porady od prawników, z którymi współpracuję, aby klienci nie musieli się dalej zadłużać. Pisze i wysyłam pisma do wierzycieli, Sądów, kom.. rozwińorników. korzystam z biura koleżanki , jej urządzeń, materiałów biurowych. Koleżanka likwiduje biuro i muszę mieć swój sprzęt aby dalej działać. Pomogłam już wielu ludziom w zrestrukturyzowaniu ich zobowiązań i upadłościach konsumenckich.

S

Bardzo proszę o pomoc pomimo dużego wysiłku i starań wpadam w co raz wiekszy wir długów aby ratowac małą firmę transportową oraz życie swoje i dzieci.Za każdą pomoc bardzo dziękuje kiedyś ktoś wpędził mnie w kłopoty rozbijając samochud z jeego winy od tej pory nie mogę wyjść z długów które wciąż ros.. rozwiń

KP

https://zrzutka.pl/njypp4

MN

https://zrzutka.pl/y3aw5v

MN

Bardzo proszę o pomoc w spłacie kredytu przerosły mnie :{

Paweł Piotrowski

https://zrzutka.pl/zbieram-na-aparaty-sluchowe Proszę o Waszą pomoc i udostępnienie. Dziękuję

Angelika Nowak

https://zrzutka.pl/z/chrzciny-coreczki zapraszam do siebie :)

PW

Wpadłem w pułapkę finansową i teraz .... cóż.....

UE

https://zrzutka.pl/yh2mkt - moja córka ma białaczkę, lek sprowadzany z Francji jest strasznie drogi- pomóżcie mi proszę. Błagam ;(

Edyta trębacz

Bardzo prosze o pomoc dla mnie i Synka ktory caly czas przebywa, w szpitalu i czeka na przeszczep serduszka

RS

Prosze o pomoc moj dom sie sypie nie mam nawet wegla na zime

M.

Zostawie i ja swoja zrzutke,nie dla mnie dla syna https://zrzutka.pl/pt4p45

HF

Witam. Od 10 lat bardzo choruję i popadłam w straszne długi. Sama wychowuję 4 dzieci i nie mam możliwości uciec przed komornikiem. Od kilku lat chcę wydać książkę o tragicznych losach mojej córki i jej dzieci za które oddała życie. Jest to przestroga dla naiwnych dziewcząt. Proszę wpłać ile możesz ż.. rozwińeby nam pomóc Bardzo wszystkim darczyńcom dziękuję. https://zrzutka.pl/655wc8.

CK

Celina Kropidłowska

https://zrzutka.pl/operacja-plastyczna-nosa-ag5jz2

BG

https://zrzutka.pl/d9strv na ślub :)

AD

https://ztzutka.pl/zbieram-na-czolg

AJ

https://zrzutka.pl/awupvv

Sebastian Kowol

https://zrzutka.pl/pzaue5 dzieki tej wstawce mógbym wyjsc z domu

OD

Oskar Daniluk vel Daniłow

https://zrzutka.pl/xvwtfd

Sebastian Michalski

zrzutka.pl/z/N7s6D

Beata Lipczak

https://zrzutka.pl/z/DMwBcZ

Edyta Szostak

Bardzo proszę o wsparcie oraz promocje mojej zrzutkihttps://zrzutka.pl/k94u5c wynagrodzeń modlitwa

Melania Bogus

Melania Bogus

Bardzo prosze o wsparcie , wynagrodze modlitwą! https://zrzutka.pl/r8w36x

Maria Rogosz

Witam.Od roku próbuję zebrać fundusze na samochód z oprzyrządowaniem,bo samochod to moje nogi,ale zrzutka opornie się rozwija,proszę o pomoc bym wreszcie mogła w miarę normalnie żyć.DZIĘKUJĘ

MG

Proszę o pomoc i jak najwięcej udostępnień https://zrzutka.pl/przenosny-koncentrator-tlenu-9767wm

AK

Kazdy wasz grosz pomocy się przyda:)Z góry dziękuję

PO

Proszę o pomoc https://zrzutka.pl/xggyrp

Edyta trębacz

Proszę o pomoc

Edyta trębacz

Witam proszę o pomoc dla mojego Synka

Beata Lipczak

kazda 1zl wazna by pomuc piotrowi

MG

Kochani. 1zł to tak niewiele a dla mnie wielka pomoc.Zachęcam do wpłat

Anna Przybyła

Było by extra gdyby można było wysyłać sms na zrzutke Bo często ludzie mają gotówkę wypłacona a na telefonie 2 czy 5 zł wysłać to żaden problem

Edyta Szostak

Zbieram od 3 lipca jak narazie jest nie dużo na mojej zrzutce liczę na wsparcie też wielki szacunek dla ludzi wplacajacych

MG

Dla jedynych trzech osób,które okazały wspaniałe serca wspierając moją sprawę,szczere podziękowania i dozgonny szacunek:)

MG

Od dłuższego już czasu próbuję zebrać 1200 złotych brakujących do zakupu urządzenia które bardzo ułatwi mi życie i jedyne co się udało zebrać to jedyne 55 złotych z których 12 poszło na wypromowanie zrzutki.Słabo,tym bardziej,że cel zrzutki jest wiarygodny,co potwierdzałam dokumentacją medyczną.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.