Wróć do bloga

A Ty na co dziś zbierasz? Zobacz zrzutki, które zebrały ponad 150 000 000 zł!

A Ty na co dziś zbierasz? Zobacz zrzutki, które zebrały ponad 150 000 000 zł!

Zrzutka.pl to narzędzie do organizacji zrzutek na dowolne cele, dzięki któremu ponad 250 tys. osób zebrało już łącznie ponad 150 000 000 zł. Sprawdź jakie zrzutki zebrały pieniądze!

Dużą popularność zawdzięczamy temu, że można nas używać w pełni za darmo (utrzymujemy się z darowizn). 

Na co można zbierać? Na wszystko, co zgodne z prawem! Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie zrzutki, to możesz to zrobić tutaj https://zrzutka.pl/szukaj/ - w naszej wyszukiwarce nie znajdziesz jednak zrzutek, dla których organizator wyłączył możliwość wyszukania. 

Poniżej znajdziesz wybrane przez nas, przykładowe zrzutki z różnych kategorii:

1. Zrzutki prywatne np. na prezenty urodzinowe:

zrzutka prezent

Zrzutka.pl to rozwiązanie, które pozwala grupie znajomych na prosty, wspólny zakup jednego dużego prezentu (zamiast wielu, często niepotrzebnych, drobnych prezentów). Zrzutki na prezenty urodzinowe zwykle zbierają między 1 000 zł a 3 000 zł i często są to np. bilety na lot i wymarzone wakacje dla solenizanta/jubilata (taką zrzutkę zorganizował np. Aleksander). Zrzutka.pl pozwoliła na realizację tysięcy urodzinowych marzeń!

2. Zrzutki na realizację marzeń:

zrzutka taneczne

Dzięki zrzutka.pl tysiące osób zrealizowało swoje marzenia! Zamieszczony wyżej widok zrzutki na wyjazd na studia taneczne w Londynie, to tylko przykład. Zrzutki na udział w biegach, ultramaratonach, na zakup wymarzonego sprzętu (np. fotograficznego) i na realizację innych marzeń codziennie zbierają środki na zrzutka.pl! Masz marzenia? Zacznij je realizować z pomocą zrzutka.pl!

3. Zrzutki na realizację projektów:

tatromaniak

Zrzutka.pl to także wiele udanych zbiórek typowo crowdfundingowych, w których społeczność zrzuciła się na realizację konkretnego projektu. Przykładem może być stworzenie portalu http://tatromaniak.pl/. Jeśli masz pomysł i po głowie chodzi Ci ciekawy projekt, ale brakuje pieniędzy - skorzystaj ze zrzutka.pl.

4. Zrzutki niosące pomoc/charytatywne:

zuk

Akcje charytatywne pokazują, że Polacy potrafią i chcą pomagać! Zrzutka na żuka dla pana Włodka zebrała 2 758% celu, czyli ponad 80 000 zł zamiast zakładanych 3 000 zł. Jeśli potrzebujesz pomocy lub jeśli pomocy potrzebuje ktoś z Twojego otoczenia, to zrzutka.pl może okazać się bardzo pomocnym narzędziem, dzięki któremu potrzebna pomoc się znajdzie!

Wymienione wyżej kategorie, to tylko przykłady. Ty też chcesz zorganizować zrzutkę na dowolny cel i dołączyć do ponad 250 tys. osób, które zebrały ponad 150 mln zł na naszej platformie? Nie wahaj się - nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play - zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie.

Zrzutka.pl możesz używać za darmo - utrzymujemy się głównie z darowizn. Na zrzutce każdy może zbierać na dowolny cel (prywatny np. urodziny, publiczny - np. projekt, akcja charytatywna), a założenie zrzutki jest bardzo proste i zajmuje 1 minutę.

Zrzutkę założysz błyskawicznie na naszej stronie internetowej (http://zrzutka.pl) lub w aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store

Ps. raczej nie proś przypadkowych ludzi o sfinansowanie nowego iPhone'a, to może się nie udać;) Jednak gdy masz urodziny i poprosisz o to samo znajomych - sukces gwarantowany. 

Facebook Twitter


Komentarze 14

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 •  
  Sylwia Mańczak

  Dzien dobry. Czuję się zażenowana, że muszę prosic o pomoc, ale już nie daje rady. Koszty przejazdow i wizyt mnie przerastaja. Komplikacje po obuocznym odwarstwieniu wiatkowki ciagle powracaja, szczgolnie w lewym oku, 15 ppazdziernika bylam u lekarza, bo mam juz swiatlowstret i silny bol oka. Powinnam juz jechac po skierowanie do doktor i jeak najszybciej operowac oko, ale nie mam juz w tym miesiacu za co. Szoital sam z siebie nie ma dla mnie propozycji leczenia. Moja doktor walcy zeby robili cokolwiek zeby ulzyc w bolu i nie dopiscic do uskodzenia rogowki. WWsystkim, ktorzy zechca pomoc z calego serca dziekuje. https://zrzutka.pl/rgm2m7

 • ŁD
  Łukasz Dziubany

  Dzień dobry, proszę o pomoc =) https://zrzutka.pl/hgg6ga

 •  
  Jarosław Marek

  prosze o wypromowanie mojej zbiorki https://zrzutka.pl/yr8saj?utm_medium=mail&utm_source=postmark&utm_campaign=chipin_creation

 • DJ
  Daniel Jabłoński

  Nie chcę od Was ryby, a jedynie wędkę! Zbieram by pomoc WAM wszystkim ! https://zrzutka.pl/jc6u4n

 •  
  Andrzej Andrzejewski

  https://zrzutka.pl/jedyne-w-swoim-rodzaju-wakacje

 • IM
  Izabela Manikowska

  Witajcie! Może kogoś zainteresuje mój komentarz. Zbieramy ze znajomymi na nowy elektryczny wózek inwalidzki dla naszej kochanej Pani Krysi! Potrzebujemy wsparcia! https://zrzutka.pl/wozek-inwalidzki-elektryczny-dla-pani-krysi

 • MS
  Marcin Sitarek

  Proszę o pomoc :( https://zrzutka.pl/zbiorka-na-chorego-psa-rasy-husky

 •  
  Kamil Lewandowski

  PROSZE O ZAINTERESOWANIE ZBIÓRKĄ PIENIĘDZY. Pomóż Mi Zebrać Pieniądze Na Dokończenie Zbierania Kolejnych Numerów Z Częściami Do Zbudowania modelu Poloneza 1500 w skali 1:8. Chcę go złożyć w hołdzie polskiej motoryzacji. To moja wielka pasja i radość. Nic nie stoi na przeszkodzie Byś i Ty miał udział w sukcesie tego projektu. Serdecznie Zapraszam!! Dziękuję Bardzo Serdecznie! Jeszcze Raz Najmocniej Wszystkim Dziękuję!!!! :-) Link do mojej zbiórki to: https://zrzutka.pl/g9rfa8

 •  
  Beata Lipczak

  prosze o pomoc na leki dla PIOTRA

 • TG
  Tomasz Gołąbek

  Prosze o pomoc https://zrzutka.pl/z/WUTJ9c

 • TN
  Tomasz Nowakowski

  zrzutka.pl/y837x6 bardzo proszę o pomoc :) Miło by było gdzieś się w końcu wyrwać

 • ŁR
  Łukasz Rzepecki

  https://zrzutka.pl/pracowalem-i-pomagalem-innym-teraz-sam-potrzebuje-pomocy

 •  
  Róża Murszewska

  Witajcie zbieram pieniążki na moje hobby może wydawać się ta zrzutka śmieszna , ale dla mnie to moje hobby najlepsze na świecie. Każda złotówka jest cenna. Dziękuje i pozdrawiam https://zrzutka.pl/kolowrotek-dam-quick-6-sls-7000-fd-znawbb

 •  
  Przemysław Dąbrowski

  Dziękuję serdecznie za pomoc w dążeniu do realizacji mojego marzenia :) 3gjeh3