Ponad MILION WPŁAT na ponad 60 000 000 zł!

Napisano 4 grudnia, 2018

Dnia 29 listopada 2018 roku o godz. 17:57:02 zaksięgowaliśmy MILIONOWĄ WPŁATĘ (tak 1 000 000 wpłatę!!) na zrzutka.pl. Te wszystkie wpłaty przekazaliście na najróżniejsze zrzutki, a suma tych wpłat to ponad 60 000 000 zł. Na co wpłacaliście i na co zbieraliście?

Zbieraliście i wpłacaliście na praktycznie wszystko! Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie zrzutki, które odbywały i odbywają się w naszym serwisie, to możesz to zrobić tutaj https://zrzutka.pl/szukaj/ - w naszej wyszukiwarce nie znajdziesz jednak zrzutek, dla których organizator wyłączył możliwość wyszukania.

Jeśli chcesz sprawdzić aktualną liczbę wpłat (co kilka sekund pojawia się nowa wpłata!), liczbę odbywających się projektów oraz inne statystyki - zajrzyj na stronę główną.liczby_zrzutka

Poniżej znajdziesz wybrane przez nas, przykładowe zrzutki z różnych kategorii:

1. Zrzutki prywatne np. na prezenty urodzinowe:

zrzutka prezent

Zrzutka.pl to rozwiązanie, które pozwala grupie znajomych na prosty, wspólny zakup jednego dużego prezentu (zamiast wielu, często niepotrzebnych, drobnych prezentów). Zrzutki na prezenty urodzinowe zwykle zbierają między 1 000 zł a 3 000 zł i często są to np. bilety na lot i wymarzone wakacje dla solenizanta/jubilata (taką zrzutkę zorganizował np. Aleksander). Zrzutka.pl pozwoliła na realizację tysięcy urodzinowych marzeń!

2. Zrzutki na realizację marzeń:

zrzutka taneczne

Dzięki zrzutka.pl tysiące osób zrealizowało swoje marzenia! Zamieszczony wyżej widok zrzutki na wyjazd na studia taneczne w Londynie, to tylko przykład. Zrzutki na udział w biegach, ultramaratonach, na zakup wymarzonego sprzętu (np. fotograficznego) i na realizację innych marzeń codziennie zbierają środki na zrzutka.pl! Masz marzenia? Zacznij je realizować z pomocą zrzutka.pl!

3. Zrzutki na realizację projektów:

tatromaniak

Zrzutka.pl to także wiele udanych zbiórek typowo crowdfundingowych, w których społeczność zrzuciła się na realizację konkretnego projektu. Przykładem może być stworzenie portalu http://tatromaniak.pl/. Jeśli masz pomysł i po głowie chodzi Ci ciekawy projekt, ale brakuje pieniędzy - skorzystaj ze zrzutka.pl.

4. Zrzutki niosące pomoc/charytatywne:

zuk

Akcje charytatywne pokazują, że Polacy potrafią i chcą pomagać! Zrzutka na żuka dla pana Włodka zebrała 2 758% celu, czyli ponad 80 000 zł zamiast zakładanych 3 000 zł. Jeśli potrzebujesz pomocy lub jeśli pomocy potrzebuje ktoś z Twojego otoczenia, to zrzutka.pl może okazać się bardzo pomocnym narzędziem, dzięki któremu potrzebna pomoc się znajdzie!

Wymienione wyżej kategorie, to tylko przykłady. Ty też chcesz zorganizować zrzutkę na dowolny cel i dołączyć do ponad 50 tys. osób, które zebrały ponad 60 mln zł na naszej platformie? Nie wahaj się - nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 1 500 opinii w Sklepie Google Play - zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie.

Zrzutka.pl możesz używać za darmo - utrzymujemy się głównie z darowizn. Na zrzutce każdy może zbierać na dowolny cel (prywatny np. urodziny, publiczny - np. projekt, akcja charytatywna), a założenie zrzutki jest bardzo proste i zajmuje 1 minutę.

Zrzutkę założysz błyskawicznie na naszej stronie internetowej (http://zrzutka.pl) lub w aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store

Ps. raczej nie proś przypadkowych ludzi o sfinansowanie nowego iPhone'a, to może się nie udać;) Jednak gdy masz urodziny i poprosisz o to samo znajomych - sukces gwarantowany. 
Aby dodać komentarz lub

Adrian Kros

Bardzo bardzo proszę o pomoc wszystko jest napisane w opisie! https://zrzutka.pl/8rrwp8

Ewa Żuk

zrzutka....

Maciej Dziedzic

https://zrzutka.pl/neefxx Proszę zapoznajcie się i pomóżcie.

Adrian Płuciennik

https://zrzutka.pl/z/hDqwCu

Aleksandra Jóźwik

https://zrzutka.pl/euc9j7 :) wiem iż może być dla Was inne, ale każdy wkoncu chce spełnić swoje marzenia, jeden chce samotol inny rolki a ja chciałabym tylko i aż to. I nie oceniajcie proszę nie znając sytuacji. :(

Adrian Płuciennik

Bardzo proszę o przeczytanie postu i o pomoc https://zrzutka.pl/z/2F7Zfr

Małgorzata Psiuk

Witam Szukam pomocy!!!!!! Od 18 września przebywam wraz z 3 dzieci (2synów i córkę) w ośrodku dla osób które doznały przemocy domowej. Od grudnia ubiegłego roku mój jeszcze mąż pracuje za granicą w Niemczech. Od lutego tego roku mam wstrzymane: zasiłek rodzinny oraz 500+, w Lublinie rozpatrują moje .. rozwińdokumenty aby przesłać je do Niemiec. Od października mąż przysyła po 200zł na każde dziecko alimenty, łączna kwota to 600zł. Nie mam pracy ani mieszkania. Nie mam za co utrzymać dzieci i siebie. Poszukuję pracy nawet dorywczej lecz w tej miejscowości co się znajdujemy jest bardzo ciężko. Do lutego pani kierownik przedłużyła nam pobyt i do tego czasu muszę coś znaleźć. Mam dzieci w wieku szkolnym- 6,9,11lat. Więc mogę iść do pracy, zaznaczam że nie mam doświadczenia, odbytego stażu ani szkoleń. Jestem zarejestrowana w Urzędzie Pracy. Przez 11 lat zajmuje się wychowaniem dzieci, nie miałam możliwości podjąć stażu czy pracy. Proszę doradźcie!!!! POMÓŻCIE!!!

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.