Wróć do bloga

Ponad MILION WPŁAT na ponad 100 000 000 zł!

Napisano 4 grudnia, 2018
Ponad MILION WPŁAT na ponad 100 000 000 zł!

Dnia 29 listopada 2018 roku o godz. 17:57:02 zaksięgowaliśmy MILIONOWĄ WPŁATĘ (tak, 1 000 000 wpłatę!!) na zrzutka.pl. Te wszystkie wpłaty przekazaliście na najróżniejsze zrzutki, a suma tych wpłat to ponad 100 000 000 zł. Na co wpłacaliście i na co zbieraliście?

Zbieraliście i wpłacaliście na praktycznie wszystko! Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie zrzutki, które odbywały i odbywają się w naszym serwisie, to możesz to zrobić tutaj https://zrzutka.pl/szukaj/ - w naszej wyszukiwarce nie znajdziesz jednak zrzutek, dla których organizator wyłączył możliwość wyszukania.

Jeśli chcesz sprawdzić aktualną liczbę wpłat (co kilka sekund pojawia się nowa wpłata!), liczbę odbywających się projektów oraz inne statystyki - zajrzyj na stronę główną.

Zrzutka_100M

Poniżej znajdziesz wybrane przez nas, przykładowe zrzutki z różnych kategorii:

1. Zrzutki prywatne np. na prezenty urodzinowe:

zrzutka prezent

Zrzutka.pl to rozwiązanie, które pozwala grupie znajomych na prosty, wspólny zakup jednego dużego prezentu (zamiast wielu, często niepotrzebnych, drobnych prezentów). Zrzutki na prezenty urodzinowe zwykle zbierają między 1 000 zł a 3 000 zł i często są to np. bilety na lot i wymarzone wakacje dla solenizanta/jubilata (taką zrzutkę zorganizował np. Aleksander). Zrzutka.pl pozwoliła na realizację tysięcy urodzinowych marzeń!

2. Zrzutki na realizację marzeń:

zrzutka taneczne

Dzięki zrzutka.pl tysiące osób zrealizowało swoje marzenia! Zamieszczony wyżej widok zrzutki na wyjazd na studia taneczne w Londynie, to tylko przykład. Zrzutki na udział w biegach, ultramaratonach, na zakup wymarzonego sprzętu (np. fotograficznego) i na realizację innych marzeń codziennie zbierają środki na zrzutka.pl! Masz marzenia? Zacznij je realizować z pomocą zrzutka.pl!

3. Zrzutki na realizację projektów:

tatromaniak

Zrzutka.pl to także wiele udanych zbiórek typowo crowdfundingowych, w których społeczność zrzuciła się na realizację konkretnego projektu. Przykładem może być stworzenie portalu http://tatromaniak.pl/. Jeśli masz pomysł i po głowie chodzi Ci ciekawy projekt, ale brakuje pieniędzy - skorzystaj ze zrzutka.pl.

4. Zrzutki niosące pomoc/charytatywne:

zuk

Akcje charytatywne pokazują, że Polacy potrafią i chcą pomagać! Zrzutka na żuka dla pana Włodka zebrała 2 758% celu, czyli ponad 80 000 zł zamiast zakładanych 3 000 zł. Jeśli potrzebujesz pomocy lub jeśli pomocy potrzebuje ktoś z Twojego otoczenia, to zrzutka.pl może okazać się bardzo pomocnym narzędziem, dzięki któremu potrzebna pomoc się znajdzie!

Wymienione wyżej kategorie, to tylko przykłady. Ty też chcesz zorganizować zrzutkę na dowolny cel i dołączyć do ponad 250 tys. osób, które zebrały ponad 100 mln zł na naszej platformie? Nie wahaj się - nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play - zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie.

Zrzutka.pl możesz używać za darmo - utrzymujemy się głównie z darowizn. Na zrzutce każdy może zbierać na dowolny cel (prywatny np. urodziny, publiczny - np. projekt, akcja charytatywna), a założenie zrzutki jest bardzo proste i zajmuje 1 minutę.

Zrzutkę założysz błyskawicznie na naszej stronie internetowej (http://zrzutka.pl) lub w aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store

Ps. raczej nie proś przypadkowych ludzi o sfinansowanie nowego iPhone'a, to może się nie udać;) Jednak gdy masz urodziny i poprosisz o to samo znajomych - sukces gwarantowany. 


Facebook Twitter


Komentarze 18

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

 •  
  Tomasz Stusio

  Go to Hel, rowerem po Polsce, czy się uda i spodoba? https://zrzutka.pl/zrzutka-na-rowerowa-podroz-po-polsce-275e3d

 •  
  Wiktoria Augustin

  https://zrzutka.pl/skzhct Bardzo proszę o jakąkolwiek wpłatę, zbieram na spełnienie marzeń oraz własnego celu życiowego i zawodowego!!

 •  
  Jakub Troll

  https://zrzutka.pl/ux3w75 Proszę o wsparcie. Zbieram na moje największe marzenie ????

 •  
  Iwona Tomaszewska

  https://zrzutka.pl/5j9tn6 proszę o każdy grosik

 • TG
  Tomasz Gołąbek

  Prosze o pomoc https://zrzutka.pl/z/WUTJ9c

 • HF
  Halina Fojtuch

  Zbieram pieniądze już od kilku miesięcy, ale jeszcze dużo potrzeba, a czas u coraz mniej. Chcę żyć i wychować wnuczki, więc pomóżcie mi proszę. https://zrzutka.pl/s27ucm.

 •  
  Amanda Pazdro

  Adres zrzutki https://zrzutka.pl/bya2hf Proszę o pomoc w zbieraniu pieniedzy na nową pompę insulinową, która w życiu codziennym pomaga mi prościej żyć. Jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci Antosia i Tosi. Nie chciałabym żeby moja choroba była utrudnieniem w życiu codziennym szczególnie przy zajmowaniu się dziećmi.

 •  
  Przemysław Dąbrowski

  Dziękuję serdecznie za pomoc w dążeniu do realizacji mojego marzenia :) 3gjeh3

 • SM
  Sylwia Musiałek

  https://zrzutka.pl/vdf373 Moje ❤ bije dla tej zrzutki. Będziemy wdzięczni za każdą wpłate, Przeczytaj i zdecyduj. Dobro zawsze powraca z podwojoną siłą. Ja w to wierzę, a ty?

 • JK
  Justyna Kowalczyk

  PROSZĘ O POMOC https://zrzutka.pl/pomoz-patrycji-w-walce-o-normalne-zycie

 • AK
  Anna Kotkowska

  Proszę o pomoc.

 •  
  Adrian Kros

  Bardzo bardzo proszę o pomoc wszystko jest napisane w opisie! https://zrzutka.pl/8rrwp8

 •  
  Ewa Żuk

  zrzutka....

 •  
  Maciej Dziedzic

  https://zrzutka.pl/neefxx Proszę zapoznajcie się i pomóżcie.

 •  
  Adrian Płuciennik

  https://zrzutka.pl/z/hDqwCu

 •  
  Aleksandra Jóźwik

  https://zrzutka.pl/euc9j7 :) wiem iż może być dla Was inne, ale każdy wkoncu chce spełnić swoje marzenia, jeden chce samotol inny rolki a ja chciałabym tylko i aż to. I nie oceniajcie proszę nie znając sytuacji. :(

 •  
  Adrian Płuciennik

  Bardzo proszę o przeczytanie postu i o pomoc https://zrzutka.pl/z/2F7Zfr

 •  
  Małgorzata Psiuk

  Witam Szukam pomocy!!!!!! Od 18 września przebywam wraz z 3 dzieci (2synów i córkę) w ośrodku dla osób które doznały przemocy domowej. Od grudnia ubiegłego roku mój jeszcze mąż pracuje za granicą w Niemczech. Od lutego tego roku mam wstrzymane: zasiłek rodzinny oraz 500+, w Lublinie rozpatrują moje dokumenty aby przesłać je do Niemiec. Od października mąż przysyła po 200zł na każde dziecko alimenty, łączna kwota to 600zł. Nie mam pracy ani mieszkania. Nie mam za co utrzymać dzieci i siebie. Poszukuję pracy nawet dorywczej lecz w tej miejscowości co się znajdujemy jest bardzo ciężko. Do lutego pani kierownik przedłużyła nam pobyt i do tego czasu muszę coś znaleźć. Mam dzieci w wieku szkolnym- 6,9,11lat. Więc mogę iść do pracy, zaznaczam że nie mam doświadczenia, odbytego stażu ani szkoleń. Jestem zarejestrowana w Urzędzie Pracy. Przez 11 lat zajmuje się wychowaniem dzieci, nie miałam możliwości podjąć stażu czy pracy. Proszę doradźcie!!!! POMÓŻCIE!!!