id: bmbr5t

Zrzutka na „leczo” dla tych co leczą #nakarmmedyka

Zrzutka na „leczo” dla tych co leczą #nakarmmedyka

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
57 585 zł 
z 65 000
88%
zakończona
21.05.2020r
556
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 913 458 zrzutek i zebrali 876 622 547 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • o9f7b360b4631203.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

UWAGA PILNE !!!

POMAGAMY SZPITALOM

 • RACIBÓRZ SZPITAL IM. DR. JÓZEFA ROSTKA
 • OD PRZYSZŁEGO TYGODNIA ZAWOZIMY OBAIDY DO BYTOMIA ODDZIAŁ CHORÓB ZAKAŹNYCH AL.LEGIONÓW


Nasza słabość i bezsilność wobec złowrogiego wirusa pokazuje jak bardzo potrzebujemy lekarzy i służby zdrowia, tak wiele im zawdzięczamy.


Ośrodek LSO Diecezji Gliwickiej w Nędzy k. Raciborza choć w niewielkim stopniu chciałby podziękować Waszym wsparciem lekarzom i personelowi medycznemu.


Naszym celem jest zwyczajne, a potrzebne wsparcie codziennego dnia - umożliwienie zjedzenia ciepłego, domowego obiadu. Ze względu na niedaleką odległość od Raciborza, chcielibyśmy zaangażować się w przygotowanie ciepłych posiłków dla pracowników Szpitala Zakaźnego w Raciborzu

(http://www.szpital-raciborz.org/index.php?id=start), który już jako jeden z pierwszych szpitali w Polsce zaczął walkę z epidemią. 


Najbliższe dni będą kluczowe dla zdrowia pacjentów, ale również opieki medycznej, która potrzebuje naszego wsparcia i musi działać na najwyższych obrotach, by troszczyć się o życie pacjentów. Nazywam się ks. Krzysztof Misiuda pełnię funkcję diecezjalnego duszpasterza LSO i jestem dyrektorem ośrodka LSO w Nędzy. Pracując przez 4 lata w Gliwicach wielokrotnie organizowałem Bale Charytatywne, których całkowity dochód był przekazywany na leczenie dzieci borykającymi się z chorobami onkologicznymi. Obecny czas stawia przed nami kolejne wezwania.Dlatego prosimy Państwa o wsparcie finansowe tak bardzo potrzebnego do przygotowania posiłków. Sami nie jesteśmy w stanie nic zdziałać, ale z Państwa pomocą będziemy mogli zakupić potrzebne produkty, przygotować obiady i przetransportować do Raciborza. 

Jesteśmy świadomi, że nie jest to kwestia jednego czy dwóch dni, a kilku, kilkunastu tygodni, aby wywiązać się z naszego wsparcia.

Na ile nam pomożecie na tyle będziemy potrafili wysłać około 60 obiadów dziennie.


Na naszym Facebooku będziemy Państwa na bieżąco informować, jak będzie wyglądać nasza pomoc oraz z przyjemnością będziemy prezentować efekty naszej pracy i Państwa pomocy.


Z góry dziękujemy za okazane wsparcie!


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 556

preloader

Komentarze 6

 
2500 znaków