id: bmdrze

Na mobilną świetlicę - UCZUSIA

Na mobilną świetlicę - UCZUSIA

Nasi użytkownicy założyli 912 317 zrzutek i zebrali 874 272 157 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Trochę o nas 

Cześć! To my Żółte Mikołaje, czyli grupa toruńskich licealistów z IV Liceum Ogólnokształcącego, która stara się zrobić coś dobrego i pokazać, że młodzi ludzie mogą, a przede wszystkim chcą wspólnie pomóc.


Jaki jest nasz cel?

Naszym celem jest UCZUŚ, czyli mobilna świetlica w postaci autobusu, stworzona na potrzeby dzieci, wynikające z długotrwałego siedzenia w domu podczas pandemii. Nierzadko młodzi ludzie byli odizolowani i pozostawieni sami w domach, a tym samym nie zawsze mieli odpowiednie warunki do rozwoju i nauki. UCZUŚ oferowałby zatem nietypową formę wsparcia dla dzieci w mieście, a także poza nim. Zbudowany autobus byłby miejscem, w którym dzieci mogłyby:

– odrobić lekcje,

– zjeść ciepły posiłek,

– spędzić miło czas, odpoczywając od nierzadko ciężkiej sytuacji w domu.


Autobus będzie zarządzany przez Stowarzyszenie Wędka. Prowadzą je świetni ludzie, którzy głównie pomagają dzieciom i młodzieży. Oferują każdemu wsparcie mentalne i pomagają w radzeniu sobie z wszelakimi problemami. Zapewniają również miłe spędzenie czasu i pomoc w nauce szkolnej. Jednak nikt nikogo nie wyręcza, tylko naprowadza. Podają oni przysłowiową „wędkę”, a nie już złowioną rybę. Ich celem jest wprowadzenie młodzieży w dorosłość w taki sposób, że sami umieją poradzić sobie z problemami, które stawia przed nimi życie. UCZUŚ umożliwi dotarcie z ich misją również do dzieci mieszkających poza Toruniem. 


W tym momencie na UCZUSIA zebrane zostało około 20% potrzebnej kwoty, a do zebrania pozostało jeszcze 30 tysięcy. Jest to duża suma, ale wierzymy, że ludzie wspólnie mogą dokonać niesamowitych rzeczy.


Co jeszcze planujemy?

Nie mamy zamiaru ograniczać naszych działań do samej zbiórki. W zaangażowanych liceach organizujemy loterię dla uczniów, z której dochód również zostanie przeznaczony na UCZUSIA. Z własnego doświadczenia wiemy, że każdy przecież kocha jedzenie i właśnie dlatego nagrodami będą vouchery do naszych ulubionych toruńskich lokali gastronomicznych. Udało nam się nawiązać współpracę z najlepszymi restauracji, których listę możecie znaleźć między innymi na naszej stronie internetowej! 


Wszystkim przyszłym zwycięzcom życzymy smacznego i serdecznie pozdrawiamy każdego uczestnika loterii.


Każda złotówka przybliża nas do stworzenia bezpiecznego miejsca dla dzieci, do którego mogłyby uciec i zapomnieć o swoich problemach. Liczymy na państwa pomoc!


Więcej informacji oraz naszych sponsorów mogą Państwo znaleźć na naszym profilu Facebook: https://www.facebook.com/zoltemikolaje

a także Instagramie: https://instagram.com/zoltemikolaje?utm_medium=copy_link 

TikToku: https://vm.tiktok.com/ZM8uvA273/

i na naszej stronie internetowej: https://zoltemikolaje.pl


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 5 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Bilet na koncert

W ten sposób możesz zakupić bilet na koncert. Punkt odbioru biletów będzie czynny od 15 do chwili rozpoczęcia koncertu na CKK Jordanki.

od 25 zł

Kupione 17 z 100

Zakończona
Żółta pocztówka

Ta nagroda zawiera wysłanie malowniczej pocztówki z Torunia z miłym podziękowaniem od naszego zespołu.

od 40 zł

Kupione 7 z 20

Zakończona
Pakiet Żółtego Mikołaja

Zostań Żółtym Mikołajem! W zestawie znajduje się: czapka, statuetka, naklejki, certyfikat pomocy i bilet na nasz koncert.

od 250 zł
Zakończona

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 43

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!