Opis zrzutki

W związku z pandemią koronawirusa szkoły zdecydowały się realizować naukę z uczniami w formie on-line. Niestety, okazało się, że nie wszystkie dzieci, a także nie wszyscy nauczyciele mają swobodny dostęp do komputera. Dlatego w #DajżeKompa zbieramy, serwisujemy i przekazujemy sprzęt komputerowy uczniom z krakowskich szkół, którzy nie mogli pracować zdalnie w czasie pandemii, a od września nadal będą się borykać z wykluczeniem cyfrowym.

o7d1d620cf7ab792.jpeg

Jeśli jednak nie masz komputera do oddania, możesz przekazać po prostu pieniądze. Kupimy w pierwszej kolejności brakujące dyski czy oprogramowanie do już zebranego, ale niekompletnego sprzętu. Za 25 zł będziemy mogli kupić brakującą kartę sieciową, za 50 zł zasilacz do laptopa, a za 100 zł kupimy pamięć RAM.

bf757a2dfca16f10.pngPomóc możesz również przyłączając się do naszej nowej akcji #DajżeGroszaChallenge - tutaj łączymy zabawne sytuacje związane z pracą zdalną, szczytny cel oraz zapraszamy innych do wspólnego pomagania. Po pierwsze - nagrajcie jedną z Waszych wideokonferencji i pokażcie, że podczas pracy w naszej nowej – on-line rzeczywistości może być zabawnie. Zaprezentujcie się innym podczas nagrania z aplikacji Zoom, Teams lub Skype etc. Opublikujcie filmik w Waszych social mediach i nominujcie kolejne, zaprzyjaźnione firmy lub organizacje. Wykażcie się swoją kreatywnością, the sky is the limit! ???? Po drugie - wpłaćcie dowolną kwotę na zrzutkę

t47cf5c022a49215.png

Inicjatorem akcji #DajżeKompa są krakowskie firmy wspierane przez Urząd Miasta Krakowa i Fundację Poland Business Run. Do pomocy zgłosiło się wiele osób, dzięki którym pomysł wsparcia dzieci przerodził się w rzeczywistość. Dzięki hojności darczyńców zebraliśmy już ponad 400 komputerów, ale potrzeby są wciąż ogromne - to prawie 1400 zarejestrowanych uczniów.


Prosimy, pomóż w zbiórce #DajżeKompa, bo wykluczenie cyfrowe jest właśnie na urlopie, ale niestety wróci z początkiem roku szkolnego. 

kc293aaf88373a27.jpeg

Wpłacający 16

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
A
accounts
3 600 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
G
GrandParade pracownicy
5 831 zł
P
Paulina
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze 7

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

627 456 zrzutek

i zebrali

378 112 397 zł

A ty na co dziś zbierasz?