Spełnienie marzenia - Spartan Race w legendarnej Sparcie. Odwdzięczam się!! ID: bmyd7b

Spełnienie marzenia - Spartan Race w legendarnej Sparcie. Odwdzięczam się!! ID: bmyd7b

2 408 zł z 2 200 zł

109%

2 408 zł

2 408 zł

z 2 200 zł

zakończona

zakończona

25.10.2017r

35

35

wspierających
109%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

W treści tej zrzutki bardzo proszę o pomoc w realizacji marzenia… Jestem bardzo aktywnym zawodnikiem biegów Spartan Race. W tym roku moim celem jest zdobycie wszystkiego co możliwe w regionie Europy środkowej (PL, CZ, SL, HU) i jestem na bardzo dobrej drodze. Na zakończenie sezonu jest organizowany festiwal biegowy w samej legendarnej Sparcie. Będzie to dystans ponad maratoński, rozłożony na trzy biegi w dwa dni. Sparta jest kolebką całej spartańskiej ideologii, która towarzyszy biegom, które uprawiam. Niestety, za pakiet 3 biegów i zakwaterowanie wyznaczono kwotę minimum 530 euro. O ile z przelotem, wyżywieniem i kosztami przygotowania poradzę sobie, cena pakietu startowego przerasta moje możliwości. Jeśli ktoś zechciałby pomóc mi zrealizować to marzenie, odwdzięczę się najlepiej jak potrafię! Jestem zdeterminowany, żeby tam pojechać, bo nie widzę bardziej epickiego zakończenia tego sezonu startowego. Stąd też ta zrzutka. Będę niezmiernie wdzięczny za każdą, najdrobniejszą pomoc. Wpłacając daną kwotę otrzymujecie nagrody dotyczące wszystkich poprzedzających! Za wpłatę minimum oferuję: 50zł – moje zdjęcie ze Sparty z własnoręcznie napisanymi podziękowaniami 100zł – konsultacja treningowo – dietetyczna, dotyczącą biegów z przeszkodami 200zł – pakiet trzech treningów personalnych ze mną* 350zł – wspólny start w dowolnym biegu Spartan Race w 2018 roku w Europie środkowej, pomoc na trasie i 30% rabat na zapis w biegu. Dodatkowo osoba, która wpłaci największą kwotę, dostanie ode mnie medal za ukończenie najdłuższego z trzech dystansów Spartan Race! (22km) *Treningi personalne realizuję w klubach Crossfit Ochota, Jatomi Fitness oraz CityFit Rondo ONZ. Warunkiem przeprowadzenia treningu jest opłacenie własnego wejścia do wybranego klubu. DLA FIRM: 500zł – Logo na koszulce, w której będę biegł, oraz regularne podziękowania na moich mediach społecznościowych. Z góry bardzo dziękuję za wszelką okazaną pomoc w spełnieniu marzenia!

Wpłacający35

MK
M K
200 zł
MK
M K
200 zł
BR
Beata Rej
200 zł
MR
Maciej Rózalski
200 zł
A
Agata
159 zł
MB
Marcin Bawor
150 zł
KK
Konrad Królicki
150 zł
R
raBi
100 zł
ZM
Zbyszek Małkiewicz
100 zł
MD
Michał Dobrzański
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze7

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 50 zł i więcej

Zdjęcie ze Sparty z własnoręcznie napisanymi podziękowaniami

wybrano 6 razy

Wybieram

Wpłać 100 zł i więcej

Konsultacja treningowo – dietetyczna, dotyczącą biegów z przeszkodami

wybrano 6 razy

Wybieram

Wpłać 200 zł i więcej

Pakiet trzech treningów personalnych ze mną, do zrealizowania w jednym z trzech klubów w Warszawie. Może to też być szczegółowy plan treningowy wysłany mailowo.

wybrano 4 razy

Wybieram

Wpłać 350 zł i więcej

Wspólny start w dowolnym biegu Spartan Race w 2018 roku w Europie środkowej, pomoc na trasie i 30% rabat na zapis w biegu.

Wybieram

Wpłać 500 zł i więcej

DLA FIRM - Logo na koszulce, w której będę biegł, oraz regularne podziękowania na moich mediach społecznościowych.

(pozostało 3 z 3)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

497 783 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?