id: bn7dws

Wesprzyj siatkarskie Orły w walce o II ligę!

Wesprzyj siatkarskie Orły w walce o II ligę!

845 zł
z 5 000
16%
zakończona
09.04.2021r
18
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 016 935 zrzutek i zebrali 1 065 915 347 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jesteśmy drużyną siatkarską LZS Orzeł SuperGadżet Osiecza, która w ciągu trzech lat istnienia dwa razy została Mistrzem Wielkopolski w Piłce Siatkowej Mężczyzn (2018,2019). Jest to ogromny sukces dla klubu z małej miejscowości we wschodniej Wielkopolsce (Osiecza k. Konina). W tym sezonie dzięki wywalczonemu III miejscu w rozgrywkach fazy zasadniczej stajemy przed szansą awansu do rozgrywek na szczeblu centralnym – II ligi. Zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc finansową. Zebrane pieniądze pozwolą nam wystartować w barażach finałowych, które zadecydują o awansie do II ligi PZPS. W zespół zaangażowani są pasjonaci siatkówki, zawodnicy, którzy tworzą mieszankę młodości oraz doświadczenia. Naszym wsparciem są niezawodni kibice, którzy żywiołowo dopingują na każdym spotkaniu. Zróbmy razem coś wielkiego, spełnijmy marzenia o 2 lidze!

a5ae3dbd847710ed.jpeg

Wesprzyj siatkarskie Orły w walce o II Ligę!

yc0f73d35d95f554.jpeg

Więcej o naszym klubie na www.orzelosiecza.pl

English below:

Jesteśmy drużyną siatkarską LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza, która w drugim roku istnienia po raz drugi z rzędu została Mistrzem Wielkopolski w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Jest to ogromny sukces dla klubu z małej miejscowości we wschodniej Wielkopolsce (Osiecza k. Konina). Dzięki mistrzostwu stajemy przed szansą awansu do rozgrywek na szczeblu centralnym – II ligi. Zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc finansową. Zebrane pieniądze pozwolą nam wystartować w barażach, które w tym sezonie są trzyetapowe, a jesteśmy gospodarzem pierwszego etapu. W zespół zaangażowani są pasjonaci siatkówki, zawodnicy, którzy tworzą mieszankę młodości oraz doświadczenia. Naszym wsparciem są niezawodni kibice, którzy żywiołowo dopingują na każdym spotkaniu. Zróbmy razem coś wielkiego, spełnijmy marzenia o 2 lidze!

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 18

OK
Oliwia
25 zł
OB
Okropna babucha
20 zł
KO
Ksawery Olejniczak
50 zł
BK
Barbara Kubiak
50 zł
 
Dane ukryte
67 zł
OI
Ola i Antek
150 zł
 
Dane ukryte
150 zł
 
Dane ukryte
25 zł
MR
Mati
25 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków