id: bndn7u

Na schronisko Medor

Na schronisko Medor

2 447 zł 
z 30 000 zł
8%
zakończona 08.07.2021r
61 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Witam! Przeczytaj proszę całość - to bardzo ważne!

Jaki jest cel rzutki? Napiszę wprost - zbieram na schronisko w Zgierzu o nazwie Medor. Dlaczego? Bo utrzymuje się jedynie z jednego procentu podatku i darowizn ludzi. Inne schroniska otrzymują zazwyczaj o wiele większe wsparcie, np. od miasta... 

O schronisku Medor nie można wypowiedzieć się inaczej, niż w samych superlatywach: dziewczyny dwoją się i troją, aby zwierzęta miały jak najlepiej: pełną miskę, konieczne badania i ciepło w boksach zimową porą - lecz to nie wystarcza. 

Moja zrzutka jest po to, by zapewnić psom jak najlepsze warunki, pełnowartościowe jedzenie, wygodne boksy i wszystkie potrzebne badania, łączenie z leczeniem "chorowitków". W tym roku zima była surowa, dlatego chciałbym zakupić odpowiedni sprzęt, by psy ogrzać w boksach (pomysły piszcie w komentarzach). Lato za to może być gorące, więc kudłatym chciałbym zapewnić strzyżenie.

Całą kwotę zebraną na zrzutka.pl przeznaczę na schronisko Medor. Oczywiście zamierzam również dołożyć coś od siebie.

Ja i moja żona adoptowaliśmy rok temu medorową sunię i chcielibyśmy pomóc pozostałym psom, których już nie możemy przygarnąć. Widać, że sunia swoje przeszła: ma traumę i boi się ludzi. Patrząc na nią teraz, widać że jest szczęśliwa i niczego jej nie brakuje. Jednak nie każdy pies w schronisku ma szczęście i bywa, że jest tam miesiącami, a nawet latami... Chciałbym zapewnić im wszytko, co najlepsze.

Patrząc na te biedne, skrzywdzone i przestraszone psy potwierdza się fakt, że to nie pies załuguje na człowieka, tylko człowiek nie zasługuje na psa. Jesli nie możesz wpłacić udostępnij 😊😊😊😊

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 61

 
Dane ukryte
1 zł
N
Nataliia
50 zł
K-
Kasia
10 zł
MW
Monika Wrzesinska
20 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
20 zł
ES
Ewa
5 zł
KG
Kasia Grober
10 zł
AF
Agnieszka
20 zł
 
Dane ukryte
70 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Prowadzicie świetne schronisko. Nigdy bym nie pomyślała, że takie miejsce może mieć tyle pozytywnej energii. Pozdrawiam serdecznie!

  ukryta
 • FC
  Filip Czapiński

  Od chudego

  10 zł

Nasi użytkownicy założyli

750 985 zrzutek

i zebrali

540 247 189 zł

A ty na co dziś zbierasz?