id: bne29x

Wsparcie dla córeczek Arcymistrza szachowego po nagłej stracie taty

Wsparcie dla córeczek Arcymistrza szachowego po nagłej stracie taty

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 155 858 zrzutek i zebrali 1 199 853 275 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W połowie grudnia ubiegłego roku szachowy świat obiegła tragiczna wiadomość o śmierci jednego z jego najznamienitszych reprezentantów, Krzysztofa Bulskiego. Multimedalista Mistrzostw Polski, wybitny arcymistrz odszedł od nas w wieku 33 lat zostawiając wielką pustkę w sercach jego rodziny i przyjaciół.


To wielki smutek dla środowiska szachowego, lecz ogromu straty i żalu, które poniosły małe córeczki Krzyśka - 5-letnia Madzia oraz 3-letnia Wiktoria, nie da się zmierzyć żadną miarą. Tegoroczne święta były dla nich pierwszymi z wielu, spędzonych bez ukochanego taty. Żadne słowa, ani żadne pieniądze nigdy nie wynagrodzą im tej straty, natomiast finansowa pomoc choć trochę może ich wspomóc w tych trudnych chwilach.


Prosimy przyjaciół, kolegów, rywali z drugiej strony szachownicy oraz wszystkich, którym Krzysztof nie był obojętny, o wsparcie dla jego wspaniałych córek oraz ich mamy.„W naszych wspomnieniach na zawsze pozostanie wspaniałym i utalentowanym arcymistrzem szachowym, finalistą turniejów ogólnopolskich i międzynarodowych. Nasz żal jest tym większy, iż opuścił nas młody, pełen zapału i inwencji wspaniały człowiek” – napisał na swej stronie Śląski Związek Szachowy.


http://hetmankatowice.pl/2020/12/18/zmarl-arcymistrz-krzysztof-bulski-1987-2020/


k6a82e05bd7187ad.jpeg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 337

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków
  • Jarosław Kłosowski

    My już nie wiemy gdzie i jak błagać wszystkich o jakąkolwiek pomoc w leczeniu oczek naszego synka😥 Dlatego zwracamy się do Was ludzi o dobrych sercach ♥️pomóżcie nam dopóki jeszcze jest szansa aby nasz synek nie spracił wzroku na zawsze 😥 Pamiętajcie Dobro zawsze wraca zrzutka.pl natxz9

  • Jędrzej Grabarz

    Bardzo proszę o pomoc w spełnieniu mojego marzenia. id:9h6wrp