id: bnkn89

Dla Gdańskiego Szewca na reklamę zakładu

Dla Gdańskiego Szewca na reklamę zakładu

Aktualności10


 • Informuję, że zrzutka jest już ZAKOŃCZONA.

  Dziękuję jeszcze raz wszystkim darczyńcom!

  Wstawię jeszcze aktualizację po przekazaniu środków ze zrzutki Panu Zygmuntowi.:)

  Zdjęcie wykonał Rafał Kołsut / Traffic Design.  

  va530754e266bbef.jpeg

  Czytaj więcej
 • Kochani!

  Chciałabym Was poinformować, że elewacja i szyld wraz z cennikiem usług naszego szewca jest już gotowy!

  Poniżej przedstawiam Wam fakturę, reszta zebranych środków w towarzystwie świadków zostanie przekazana Panu Zygmuntowi, by mógł w ekspresowym tempie stanąć na nogi i dalej prowadzić swoją działalność!

  Jeszcze raz dziękuję WSZYSTKIM darczyńcom, Stowarzyszeniu Traffic Design i Firmie Reklamowej Moduł jak również osobom które udostępniały post z Facebooka który zainicjowała Pani Jola Musiał, Pani Beacie której post pozyskał większe echo jak również Radio Eska, które również nagłośniło naszą akcję! Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna! Jesteście ludźmi o WIELKICH SERCACH.

  PAMIĘTAJMY, ŻE DOBRO ZAWSZE WRACA!

  j6cd57e09bdde30f.jpeg

  Czytaj więcej
 • Nie małymi, a wręcz wielkimi krokami bym powiedziala dochodzimy do celu!

  Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Stowarzyszeniu Traffic Design, które za niewielkie koszta zdecydowała się podjąć przygotowania elewacji i jej odmalowanie jak również w dniu jutrzejszym wykona malowany szyld, jak również bardzo dziękuję Firmie Reklamowej Moduł, która za darmo zaangażowała się w sąsiedzka pomoc dla Naszego Szewczyka realizując cennik i szablon szyldu przygotowany przez Traffic Design!


  facebook.com/FirmaReklamowaModuł


  af9f518b5252de95.jpeg

  Czytaj więcej
 • Witajcie moi drodzy!

  Chciałabym Was poinformować, że mimo tego że uzbieraliśmy już dosyć sporą sumę, która pokryje koszt reklamy to nie zamykam jeszcze zrzutki z uwagi na to, że pozostałą część pieniędzy otrzyma Pan Zygmunt. Będzie mógł te pieniądze zainwestować w swoją działalność. Np. Zakupić nowy sprzęt, odremontować wnętrze zakładu itd. Kto korzysta z usług naszego szewca wie ile pracy i środków potrzeba by mógł stanąć na nogi!

  Oczywiście nie zapominajcie zanosić bucików do naprawy, bo to będzie w przyszłości najwazniejsze! Ale my jako sympatycy Pana Zygmunta bardzo chcielibyśmy aby mógł pracować w odpowiednich warunkach.

  Pamiętajmy, że dobro zawsze wraca ❤

  Czytaj więcej
 • https://www.eska.pl/trojmiasto/gdansk-od-36-lat-naprawia-buty-mieszkancow-zabianki-teraz-sam-potrzebuje-wsparcia-ruszyla-zbiorka-na-rzecz-zakladu-szewskiego-pana-zygmunta-aa-rPpW-ZyWF-pzZx.html

  Czytaj więcej
 • x28308320302c424.jpeg

  Czy jest tu ktoś chętny na wykonanie tych usług? Proszę o kontakt. :)

  Czytaj więcej
 • Bardzo proszę również aby każdy kto korzystał z usług Pana Zygmunta w miarę możliwości dodał swoją opinię.

  https://www.google.com/maps/place/Zak%C5%82ad+Szewski,+Sztormowa+5,+80-335+Gda%C5%84sk/@54.4213093,18.5727898,16z/data=!4m2!3m1!1s0x46fd0b5193b6c5e3:0x7830ea890363f906

  Chciałabym również poinformować, że zebrane pieniążki nie tylko pokryją koszta związane z reklamą ale to co zostanie trafi do Pana Zygmunta jako wsparcie i pomoc np. na zakup nowych narzędzi do pracy bądź odnowienie pomieszczenia, które jest w opłakanym stanie.. kto był ten widział i wie.

  Dziękuję jeszcze raz wszystkim za zaangażowanie.

  Czytaj więcej
 • Dziękujemy za przybycie Radio Eska!

  Wspierajmy lokalnych przedsiębiorców.

  ra696dcfaa062452.jpeg

  Czytaj więcej
 • Kochani! Właśnie jestem po wizycie u Pana Zygmunta. Miałam przyjemność trafić na Pana ze Stowarzyszenia TRAFFIC DESIGN, który robił już wymiary na reklamę dla Naszego Szewczyka, którą stworzą wraz z firmą MODUŁ. Pan Zygmunt jest przeszczęśliwy i bardzo dziękuję każdemu z osobna za dokładaną cegiełkę! Działamy w takim tempie, że może wystarczy na odmalowanie chociaż przedsionka, jak myślicie kochani?:) pamiętajmy DOBRO ZAWSZE WRACA.:) Jesteście wspaniali!of8e8518b9abe92c.jpeg

  Czytaj więcej
 • Słuchajcie! Pierwsze koty za płoty! Dwie firmy! Tak aż dwie! Zrobią wspólnie reklamę dla Pana Zygmunta! Serdecznie dziękujemy FIRMIE MODUŁ która znajduję się na Żabiance jak również STOWARZYSZENIU TRAFFIC DESIGN która sama się do mnie odezwała! Jedna z firm zaprojektuje druga wykona projekt w dodatku za koszt materiału! Każdy doklada swoją cegiełkę, a zakład który jest z nami od 1986r. Dostanie drugie życie. :) jutro 26.11 miedzy 15 a 15.30 pod zakładem Pana Zygmunta pojawi się radio eska, które wspiera lokalnych przedsiębiorców. Jeżeli chcielibyście coś dodać od siebie WPADAJCIE !:)


  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witajcie moi drodzy.

Wierzę w moc internetu dlatego zdecydowałam się na założenie tej zrzutki..

Na Gdańskiej Żabiance znajduje się mały zakład szewski, w którym mistrzem w swoim fachu jest Pan Zygmunt. Jest to człowiek o złotym sercu, nigdy nie odmawiający pomocy.. jak Wam wiadomo zawód z tego rzemiosła jest prawie że na wymarciu.

Pan Zygmunt ten zakład prowadzi od swoich młodzieńczych lat. Wszyscy go uwielbiają.

Mimo wszystko tu się kończy piękna opowieść.

Zaklad jednoosobowy Pana Zygmunta powoli upada, ale dzięki dobrym ludziom udostępniajacym na Facebooku post z prośbą o udostępnienie lokalizacji naszego mistrza szewca by można było skorzystać z jego naprawdę tanich usług jest iskierka nadziei, że Pan Zygmunt znów będzie mógł się cieszyć ze swego rękodzieła.. ale tutaj pojawia się problem. Zakład znajduje się w bardzo złej lokalizacji w takim budowlanym garażowym budynku. Bardzo przydałby się jakiś mały szyld/reklama który mógłby potencjalnym klientom wskazać to wspaniałe miejsce ze złotymi dłońmi, które z butami, a także wyrobami skórzanymi potrafią zdziałać cuda. W ciągu doby post na Facebooku udostępniło ponad 6tys osób. Jakby każdy z nas dał złotóweczkę myślę, że udałoby się sprawić temu cudownemu człowiekowi sprawić taki mały prezent?

Dodam, że kwota 5tyś jest orientacyjna. Czekam na wycenę przez firmę Moduł znajdująca się w pobliżu zakładu Pana Zygmunta.

Jak myślicie? Damy radę?qa7b2f21c4ea0e49.jpegy718adc6f61b6bf9.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 273

 
Użytkownik niezarejestrowany
102,91 zł
OH
Ola Harasimowicz
100 zł
HT
Tomicka Halina
100 zł
MD
Maciej Dabrowski
100 zł
A
Ania
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
60 zł
 
Dane ukryte
51 zł
TG
Teresa Graham
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 11

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

743 039 zrzutek

i zebrali

527 785 899 zł

A ty na co dziś zbierasz?