Opis zrzutki

Przed nami ostatnia i najważniejsza kampania wyborcza. Andrzej Duda już jeździ po całej Polsce... jeśli nie chcemy jego reelekcji, nie wystarczy siedzieć i klikać o tym w sieci, trzeba być tam gdzie są wyborcy. Dekoder dociera właśnie do wyborców w całej Polsce (co miesiąc od stycznia 2016 roku). Realnie, na papierze jest, kolportowany od Wejherowa po okolice Rzeszowa, jako alternatywa dla przekazu płynącego z prawicowych gazet i TVPiS.

Wspierając wydruk Dekodera wspieracie jedną z niewielu wciąż istniejących odpowiedzi na pisowską propagandę. Jeśli chcecie, aby nasz przekaz wciąż był widoczny w całej Polsce, wesprzyjcie druk kolejnych numerów!

Pomiędzy świątecznymi zakupami, choinką, pieczeniem pierników i Kevinem znajdźcie, prosimy, chwilkę na choćby symboliczną wpłatę, by niezależna, drukowana prasa mogła dalej trafiać „pod strzechy”.

Z góry dziękujemy wszystkim wpłacającym!

Jako Redakcja pracujemy całkowicie za darmo, pokrywamy też koszty programu do składu.ldf6c6f7de296fbd.png

Wpłacający 25

 
Dane ukryte
200 zł
R
Radosława
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
LT
100 zł
D
Dorota Sokołowska
100 zł
J
Jozef M.
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
JW
Joel Wroclaw
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
  • Elżbieta Majewska-Cieśla

    Bardzo dziękujemy za dotychczasowe wpłaty. Dekoder dotarł tez do Łodzi i okolic oraz w dodatkowe miejsca na Podkarpacie i Małopolskę

  • Elżbieta Majewska-Cieśla

    Ruszył kolportaż grudniowego Dekodera nie tylko na Dolnym Śkląsku. Dzisiaj paczki zostały nadane m.in. do Rzeszowa, Wejherowa, Szczecina, Kielc, Białej Podlaskiej, Zielonej Góry, Oświęcimia, Przeźmierowa, Zastawna, Lublina, Słupska, Chorzowa. Stamtąd będą kolportowane po okolicy.

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

620 660 zrzutek

i zebrali

371 139 055 zł

A ty na co dziś zbierasz?