id: bphnhn

KS Nasza Dyskobolia - Runda wiosenna sezonu 2019/2020.

KS Nasza Dyskobolia - Runda wiosenna sezonu 2019/2020.

22 615 zł 
z 30 000 zł
75%
zakończona 30.06.2020r
42 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

 • UWAGA PILNY KOMUNIKAT! W dniu 17.06 zwołane zostało spotkanie Zarządu KS Nasza Dyskobolia. Podjęto bardzo ciężką decyzję o rezygnacji z udziału w Turnieju organizowanym przez Klub Towarzysko-Sportowy WESZŁO / Weszło!. Kluczowym argumentem była sytuacja kadrowa Naszej Dyskobolii, gdzie przez liczne kontuzje potrzebne będą nam wzmocnienia w letnim okienku transferowym. Biorąc pod uwagę, że KS Nasza Dyskobolia utrzymuje się z dotacji Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim, pomocy finansowej sponsorów oraz danin i zrzutek Kibiców nie zdecydowaliśmy się, by nadszarpnąć zaufanie ww i pojechać na Turniej w wybrakowanym składzie, kolejno prosząc sponsorów o wsparcie finansowe. Uznaliśmy, że rozsądniej będzie stracić frajdę dla kilku osób i możliwość pokazania się na obcym "podwórku". Niż stracić zaufanie i wsparcie od lokalnej społeczności. Która - sądząc po małej ilości wpłat w stosunku do poprzednich zrzutek - nie przyjęła tego pomysłu z podobnym entuzjazmem co pomysłodawcy. Przepraszamy - przede wszystkim organizatorów Memoriału Pawła Zarzecznego, za wywołanie zamieszania i deklarację na wyrost naszych możliwości. Przepraszamy - naszych kibiców i sympatyków, zwłaszcza tych, którzy uiścili wpłaty. Bardzo prosimy osoby, które wpłaciły pieniądze o kontakt poprzez PW profilu Dyskobolia Grodzisk lub bezpośrednio na maila: [email protected] Czy chcą otrzymać zwrot wpłaconych pieniędzy czy zdecydują się na pomoc w innym zakresie. W ciągu 24h zmienimy cel zrzutki: Przygotowanie Drużyny do nowego sezonu. Mamy nadzieję, że uszanujecie naszą decyzję i zrozumiecie to, że wciąż wolimy budować silne fundamenty. Na skakanie na główkę z dachu do basenu przyjdzie jeszcze czas. Jeśli wciąż będziecie wspierać działania Klubu i Drużyny. Ze sportowym pozdrowieniem.
  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Wspomóż przygotowania Klubu Sportowego Nasza Dyskobolia do rundy wiosennej sezonu 2019/2020.

Frekwencja na meczach Dyskobolii w minionym sezonie napawała optymizmem.

Gdy tylko pogoda dopisywała, licznie przychodziliście na mecze pokazując tym samym, że już oswoiliście się z myślą, że Klub prawidłowo funkcjonuje, zawodnicy grają, a Wy razem z nimi tworzycie cały pozytywny wizerunek.

Dla wielu z Was „dzień meczowy” jak dawniej – stał się weekendowym rytuałem. Ponad to, większość z Was rozumie ogrom potrzeb, zobowiązań i kosztów jakie wiążą się z działalnością Naszej Dyskobolii. Dlatego w tym miejscu chcemy Wam podziękować za zbiórki do meczowej „puchy”, ponieważ był to jeden z kluczowych elementów finansowania klubu.

Można zatem użyć dość wzniosłego opisu – biało-zielona rodzina funkcjonuje jak dobrze naoliwiony mechanizm. Kibice wraz ze sponsorami budują zaplecze finansowe, piłkarze dają z siebie wszystko na boisku, a zarząd dba o tło administracyjne i organizacyjne. Dzięki tym trzem elementom możemy wspólnie spotykać się przy Powstańców Chocieszyńskich i razem przeżywać każdy mecz.

Pora zatem na konkrety.

Przed nami kolejna runda. Poprzednią zakończyliśmy na jedenastym miejscu w ligowej tabeli, młodzi zawodnicy nabrali niezbędnego doświadczenia, nowe nabytki zgrały się z drużyną.

Nie ominęły nas jednak liczne kontuzje, wykluczając kluczowych zawodników nawet na cały zbliżający się sezon. Potrzebujemy więc wzmocnień, a to wiąże się z określonymi kosztami – zakupu zawodników i pokrycia opłat administracyjnych do WZPN.

Po raz kolejny stajemy razem w obliczu wyzwania, tym razem nie budowania drużyny, a jej wzmacniania. Trener deklaruje jasno – celem jest awans, bo absolutnie nikogo, ani Was, ani sponsorów, ani samych zawodników nie satysfakcjonuje gra w A-klasie. Stańmy więc oko w oko z następnym wyzwaniem.

Jak zawsze razem, jak zawsze dla Naszej Dyskobolii. Wspomnianej wcześniej „puchy” w przerwie międzysezonowej nie da się zorganizować, dlatego uruchamiamy tę zrzutkę. Grosz do grosza i w przyszłym sezonie widzimy się poziom wyżej, tego przecież chce każdy z nas.

Naprzód Dyskobolia!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 42

MB
6 000 zł
RD
RAPIDO DAWID WOŚKOWIAK NIP 9950186627 GŁOGOWSKA 1, 62-065 GRODZISK WLKP.
2 000 zł
 
Dane ukryte
1 550 zł
 
Dane ukryte
1 550 zł
PE
P.W Eltrans-Plus Jan Łeske
1 500 zł
FT
Fastway Transport Slawomir Jutkowiak
1 500 zł
DS
DDM SUROWCE SP. Z .O.O SP.K
1 500 zł
JF
Jakub FLORKOWSKI
1 000 zł
PR
Jadłodajnia Ratuszowa pizzeria Ramzes
1 000 zł
FE
fel-gum
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 7

 
2500 znaków
 • Michał Sanetra

  Proszę o pomoc nie mam gdzie mieszkać zbieram na kaucję proszę o pomoc zrzutka na mtts25

 • Kamil Lewandowski

  Popieram inicjatywę: "Przygotowania Klubu Sportowego Nasza Dyskobolia do rundy wiosennej sezonu 2019/2020.". Sam bym wpłacił pieniądze na ten pozytywny pomysł, ale jestem w trudnej sytuacji finansowej i nie mam środków na dokończenie swojego projektu. Proszę zatem Uprzejmie o zainteresowanie moją zrzutką na dokończenie składania SENTYMENTALNEGO, DUŻEGO MODELU POLONEZA 1500 W SKALI AŻ 1:8. Zbiórka prowadzona jest też tutaj na zrzutka.pl pod linkiem-kodem zrzutki ID: g9rfa8. Skrót:"g9rfa8" to kod tzw. ID mojej zrzutki na zasadzie jak tutaj w adresie internetowym zaraz po "www.zrzutka.pl" kod: "bphnhn". Więcej informacji udzielę pod numerem telefonu: 508 253 370. Bardzo proszę o pomoc! Dziekuję Najmocniej wszystkim ludziom dobrego serca!!!! Wesołych Swiąt Bożego Narodzenia!!!! Życzę także każdemu Szczęśliwego i Lepszego niz poprzedni Nowego Roku 2020-stego!! Kamil Lewandowski

 • 200 zł
 • Michał Budzinski

  OBUD Michał Budzinski, ul. 27 Grudnia 14, 62-065 Grodzisk Wielkopolski, NIP: 9950149891

  6 000 zł
 • Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

851 612 zrzutek

i zebrali

736 250 105 zł

A ty na co dziś zbierasz?