PRZEDŁUŻAMY ZRZUTKĘ! Spełnij świąteczne marzenie o własnym komputerze do nauki DLA DZIECI Z RODZIN ZASTĘPCZYCH ID: bpwz47

PRZEDŁUŻAMY ZRZUTKĘ! Spełnij świąteczne marzenie o własnym komputerze do nauki DLA DZIECI Z RODZIN ZASTĘPCZYCH ID: bpwz47

8 945 zł z 7 000 zł

127%

8 945 zł

8 945 zł

z 7 000 zł

6 dni

6 dni

do końca

125

125

wspierających
127%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Ostatnie miesiące pokazały, jak ważne jest posiadanie w domu komputera, by dziecko które musiało przejść w tryb nauki zdalnej, mogło realizować program nauczania.

Każdy z nas doświadczył tej niezwykłej sytuacji, gdzie dzieci własne lub znajomych, próbowały oswoić naukę poprzez odrabianie lekcji na komputerze. Zawsze było słychać narzekanie.


A co w przypadku, gdy dziecko nie ma dostępu do komputera? I nie ma szans na odrabianie lekcji, bo babcia lub dziadek, którzy je wychowują, nie mają pieniędzy na zakup takiego sprzętu?


W Łodzi w ponad 650 rodzinach zastępczych spokrewnionych, czyli takich gdzie babcia, dziadek, dorosła siostra lub brat, przejmują opiekę rodzicielską nad niepełnoletnim dzieckiem, wychowuje się ponad 800 dzieci.


Reprezentuję Fundację DOBROdzieje się (www.fundacjadobrodzieje.pl), która poprzez zawarte porozumienie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Łodzi, pomaga dzieciom z rodzin zastępczych oraz domów dziecka.


Jako byli pracownicy Wydziału Wspierania Pieczy Zastępczej stworzyliśmy Fundację DOBROdzieje się, by mądrze pomagać dzieciom, tam gdzie ta pomoc jest najbardziej potrzebna. Przez kilka lat pracy w urzędzie, poznaliśmy obszary, które wymagają wsparcia ludzi wielkiego serca, bo urząd w nich nie pomoże ze względu na swoje ograniczenia budżetowe i wiele przepisów "nie-do-przejścia".


Dlatego podjęliśmy wyzwanie i zapraszamy Cię do pomocy. Małymi krokami chcemy pomagać dzieciom z rodzin zastępczych, biologicznych oraz z domów dziecka, by mogły na równi z innymi rówieśnikami rozwijać się, uczyć, realizować swoje pasje.


Dołącz do nas i przekaż chociaż 1 zł, abyśmy mogli zakupić komputery, które przekażemy dzieciom z najuboższych rodzin zastępczych spokrewnionych i biologicznych.

Dziękujemy!


Fundacja DOBROdzieje się

Agnieszka NowickaWpłacający125

MK
Marcin Kmiecik
1 000 zł
JJ
Joanna Josicz
460 zł
MK
Marcin Kmiecik
338 zł
AC
Ania C
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
DP
Dominik Plichta
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
TA
Tomasz Andrysiak
200 zł
A
Aleksandra Krolak
200 zł
EP
Ewa Pasierbska
150 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

588 146 zrzutek

i zebrali

330 775 590 zł


A ty na co dziś zbierasz?