id: br6t65

Ania Kawa na Mistrzostwach Świata i Europy w szachach!

Ania Kawa na Mistrzostwach Świata i Europy w szachach!

Nasi użytkownicy założyli 912 443 zrzutki i zebrali 874 462 310 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Fundacja Szalony Krasnolud, ma niezmierną przyjemność przedstawić Annę Kawę - zawodniczkę LZS CKTiS Biskupiec, która 17.05.2022 roku otrzymała powołanie do Kadry Narodowej Juniorów prowadzonej przez Polski Związek Szachowy.

 hbf2b0c4609a8a09.jpeg

Powołanie to wynika z wywalczenia przez tę młodą, czternastoletnią szachistkę z Olsztyna, która naukę szachów rozpoczęła zaledwie cztery lata temu, tytułu Wicemistrzyni Polski Juniorek Młodszych w Szachach w trakcie Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Podlaskie 2022 (jest to najwyższy od 8 lat wynik w tej kategorii wiekowej reprezentantki z województwa warmińsko-mazurskiego!) oraz jej świetnych wyników na Mistrzostwach Świata Juniorów w Szachach Błyskawicznych i Szybkich Rodos/Grecja 30 kwietnia - 4 maja 2022 (odpowiednio miejsc 4-go i 7-go).

t3349fee3c541730.jpeg

x4896bc1902016eb.jpeg 


Świetne wyniki Ani dały jej prawo startu w dwóch imprezach rangi mistrzowskiej: Mistrzostwach Świata Juniorów (dalej MŚJ) w Szachach Mamaia/Rumunia 5-18 września 2022 roku oraz Mistrzostwach Europy Juniorów (dalej MEJ) w Szachach Antalaja/Turcja 5-15 listopada 2022 roku.


Na Finale Centralnym 64. Ogólnopolskiego Masowego Turnieju Szachowego LZS o "Złotą Wieżę 2022", który zakończył się 17 lipca 2022 roku, Ania po raz czwarty w ciągu zaledwie pięciu miesięcy potwierdziła normę na kandydatkę! Taki wynik jest ewenementem w skali Warmii i Mazur. Zgodnie z naszą wiedzą, żadna szachistka z tego regionu nie miała takiego wyniku w tak krótkim czasie!

 

Fundacja Szalony Krasnolud, która otacza Anię opieką, wierzy głęboko, że Wasze wsparcie może dodać jej szachowych skrzydeł!

 

Całkowity koszt udziału zawodniczki i jej opiekunki w MŚJ wyniósł niemal 14.000 zł. Częściowego wsparcia na pokrycie w/w kosztów udzielił zawodniczce Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Powiat Olsztyński oraz WMZSzach, dzięki czemu Ania mogła reprezentować Polskę/Warmię i Mazury na MŚJ.

 

Całkowity koszt udziału zawodniczki i jej opiekunki lub trenera w MEJ wynosi ok. 14.000 zł. Częściowego wsparcia na pokrycie kosztów pobytu na miejscu samej zawodniczki udzieli Polski Związek Szachowy w ramach dofinansowania tegorocznej Wicemistrzyni Polski. Częściowego wsparcia udzieliły Ani również Powiat Olsztyński oraz Gmina Biskupiec

 

Aktualizacja 16.10.2022 r.


Do całkowitego pokrycia kosztów obu wskazanych mistrzostw - dzięki Waszemu dotychczasowemu wsparciu - brakuje niemal 8.000 zł, dlatego też serdecznie prosimy o wsparcie Ani jedynej szachistki - mieszkanki Warmii i Mazur, która ma prawo w bieżącym roku reprezentować województwo zarówno na MŚJ, jak i na MEJ w szachach!!!


Więcej informacji o Ani i jej szachowych sukcesach i planach na https://www.facebook.com/Fundacja.Szalony.Krasnolud.

Lokalizacja

Olsztyn, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 55

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków