id: bs4fsx

na samochód

na samochód

Nasi użytkownicy założyli 1 034 961 zrzutek i zebrali 1 101 636 759 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Edit:

Jest, udało się, kupiliśmy.


Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc, za wpłaty i udostępniane. Mamy czym jeździć :)Długo czekaliśmy na otwarcie szkół, na spotkanie z koleżankami i kolegami. Mieszkamy na kolonii malej mazurskiej wioski, przez pół roku covid zatrzymał nas w domu i praktycznie nie widzieliśmy ludzi.

Niestety zaraz po rozpoczeciu roku szkolnego zepsuł się nasz samochód. Mamy do miasta 15 km. Ciocia nie ma czym nas wozić do szkoły i przedszkola.

Nie ma od nas masowej komunikacji. Najbliższy przystanek jest 6 km od domu.


Jesteśmy rodziną zastępczą niezawodową tzn. ciocia, która się nami opiekuje, nie dostaje za to wynagrodzenia.


Nasza rodzina to ciocia Agata (rodzina niezawodowa do ponad 16 lat), ja (też Agata, mam 21 lat, znaczny stopień niepełnosprawności, uczę się w szkole specjalnej), mój synek Wiktor (5 lat, chodzi do przedszkola), Mariolka (18 lat, uczy się w technikum gastronomicznym) i Krzyś (28 lat, znaczny stopień niepełnosprawności, uczestnik Warsztatów Terapii Zajeciowej, prawnie nie jest już w rodzinie zastępczej ale przecież nadal jest członkiem rodziny) oraz urlopowany z placówki w dni wolne niepełnosprawny Piotruś lat 12.

Ja, jako ucząca się osoba niepełnosprawna, mogę liczyć na szkolny transport ale mój szkolny bus nie może zabrać ani mojego synka do przedszkola ani Mariolki do technikum.

Mój synek jest bardzo ruchliwym i wysportowanym dzieckiem. Od 2 lat trenuje Aikido, w tym roku dodatkowo ćwiczy w Fight Club w Mrągowie. Na treningi musi jednak czymś dojechać.


Pieniądze jakie ciocia dostaje na nasze utrzymanie wystarczają z trudem na bieżące potrzeby. Kupienie, nawet najtańszego samochodu, jest absolutnie poza naszym zasięgiem. Dlatego prosimy o pomoc w zakupie auta. Nie musi być luksusowe, nie mamy dużych wymagań. Ważne żeby jeździło, żeby można było dojechać do szkoły i zrobić zakupy w jakiejś Biedronce.


Bardzo prosimy o pomoc :)Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 30

ZB
Zofia Budzikowska
600 zł
MA
Marcin
50 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
50 zł
DW
Dorota Wójcik
500 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
40 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!