0
miesięcznie
0%
751 zł 
łącznie
19 
wspierających
Wspieram
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Kim jesteśmy?

Extinction Rebellion to zdecentralizowany, międzynarodowy ruch, który stoi ponad podziałami, w którym nie ma przywódców i przywódczyń. Za pomocą aktów pokojowych obywatelskiego nieposłuszeństwa przekonujemy rząd do podjęcia sprawiedliwych działań w związku z kryzysem klimatycznym i ekologicznym.


Jako poznańska grupa Extinction Rebellion, bierzemy udział działaniach ogólnopolskich, ale szczególną uwagę przykładamy do naszego miasta. Udało nam się zainicjować Poznański Panel Klimatyczny, a także rozmowę z Prezydentem Jackiem Jaśkowiakiem na temat roli Panelu i wdrażania rekomendacji.


Cały czas bacznie monitorujemy cały proces: byliśmy w Komisji Konkursowej, jesteśmy także częścią Zespołu Monitorującego. Mamy świadomość, że Panel Klimatyczny to dopiero pierwszy krok - będziemy walczyć dalej, aby miasto opracowało strategię zeroemisyjności.Jak można nas wesprzeć?

Zebrane dzięki waszemu wsparciu pieniądze, przeznaczamy np. na papier i tusz do plakatów, flagi, materiał i farby na banery, sprzęt warsztatowy i techniczny, nagłośnieniowych oraz wsparcie naszych aktywistek i aktywistów w działaniu. W miarę możliwości chcielibyśmy także zakupić projektor na potrzeby szkoleniowe. Jeśli masz możliwość wsparcia nas materialnie lub pomocy w uzyskaniu potrzebnych nam materiałów mniejszym kosztem, zapraszamy do kontaktu pod adresem: [email protected]


Wpłaty bezpośrednie przyjmujemy na konto:

Fundacja Aktywizmu Klimatycznego

Pl. Jana Pawła II 11/28, 50-136 Wrocław

Nr Konta: 59 1600 1462 1896 9913 0000 0001

Tytułem: XR Poznań


Dlaczego musimy się buntować?

Nauka stawia sprawę jasno: stoimy na granicy globalnej katastrofy. Życie na Ziemi znajduje się w niebezpieczeństwie: naukowcy i naukowczynie jednogłośnie mówią, że wkraczamy w okres gwałtownego załamania klimatu i środowiska: pożary lasów, upały, susze, podnoszące się poziomy wód morskich... Im dłużej będziemy zwlekać z rozwiązaniem tego kryzysu, tym bardziej sytuacja będzie się pogarszać.Dołącz do nas!

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak możesz działać razem z nami, interesujące Cię materiały znajdzisz tutaj. Zapraszamy też do zapisania się na newsletter, kontaktu przez naszą stronę FB oraz adres email: [email protected]


p10dc710fa2da8f5.jpeg

Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłaty 19

PK
Patryk Kowalczyk
300 zł
 
Dane ukryte
70 zł
MW
Michalina
31 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze 1

 
2500 znaków

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.