id: bsb8j5

Pomóżmy Darkowi powrócić do zdrowia!

Pomóżmy Darkowi powrócić do zdrowia!

9 204 zł 
z 10 000 zł
92%
zakończona 03.02.2019r
175 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności2

  • W imieniu Beaty, z ogromnym żalem, chciałabym poinformować, że Darek zmarł w środę, 30-go stycznia. Zmarł będąc jeszcze w hospicjum, chociaż tak bardzo chciał wrócić do domu. Świadomość, że tyle osób chciało pomóc w tej trudnej sytuacji była dla niego bardzo budująca. Teraz te pieniądze będą niestety potrzebne Beacie na pokrycie kosztów związanych z pogrzebem i poukładanie wszystkich spraw. Wkrótce ta zrzutka zostanie zamknięta dlatego teraz z całego serca dziękuję za wszystkie wpłaty.
    Czytaj więcej
  • 20.01.2019 Darkowi zrobił się ropień który pękł i niestety nie może być karmiony przez PEGa, tylko dojelitowo, dlatego aktualnie przebywa w hospicjum 70 km od domu. Ale jest coraz lepiej, rana się oczyszcza i jak tylko znowu karmienie przez PEGa będzie możliwe, wróci do domu. Bardzo dziękuję za dotychczasowe wpłaty! Jesteście wspaniali!!!
    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Ta zrzutka zostanie wkrótce zamknieta. Niestety Darek odszedł od nas w środę, 30-go stycznia.

Do niedawna Darek żył jak większość z nas.

Choroba odebrała mu możliwość pracowania i utrzymywania rodziny.

Wszystko zmieniło się 1,5 roku temu.

Diagnoza postawiona przez lekarzy brzmiała: rak dolnego odcinka przewodu pokarmowego.

Aktualnie nowotwór jest w zaawansowanym stadium.

Darek nie jest w stanie poradzić sobie z najprostszymi czynnościami bez pomocy żony, ma przyznaną I grupę niepełnosprawności. Nie może normalnie jeść, wszelkie pokarmy dostarczane są sondą do żołądka (tzw. PEG). Przez to stracił dużo na wadze i jest bardzo osłabiony.

Darek jest leczony teraz kolejną linią chemioterapii. Jednakże leczenie dające nadzieję na poprawę jego stanu, niesie ze sobą reakcje uboczne. Szczególnie niebezpieczne są krwotoki wymagające przetaczania krwi.

Rodzina nie radzi sobie z wydatkami, które trzeba ponieść na leki, odżywki typu Nutrii Drink, środki opatrunkowe do PEGa, a przede wszystkim koszty dojazdów na leczenie do szpitala, na dodatkowe badania czy przetaczanie krwi. Każdorazowa konieczność udania się do szpitala wymaga opłacenia samochodu (paliwo) i kierowcy.

Każda złotówka jest istotnym wsparciem dla Darka i jego rodziny w walce z chorobą.

Informacje o organizatorze

Zrzutka na pomoc dla Darka w powrocie do zdrowia.

Stworzona przez Beatę Golecką

Jestem żoną Darka, opiekuję się nim i zajmuję naszymi dwoma córkami, 19-letnią Agnieszką i 13-letnią Elizą. Ze względu na problemy zdrowotne nie mogę podjąć pracy, mąż do tej pory sam utrzymywał naszą rodzinę.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 175

preloader

Komentarze 15

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

879 951 zrzutek

i zebrali

810 088 191 zł

A ty na co dziś zbierasz?