Remont pomieszczeń Harcerzy i Zuchów z Poznańskich Winograd ID: bstrjw

Remont pomieszczeń Harcerzy i Zuchów z Poznańskich Winograd ID: bstrjw

9 923 zł z 20 000 zł

49%

9 923 zł

9 923 zł

z 20 000 zł

zakończona

zakończona

31.08.2019r

101

101

wspierających
49%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Tony Stark miał Stark Tower, Batman tajną pracownię w Gotham City, a Thor całe królestwo Asgardu. Każdy SUPERBOHATER musi mieć swoją siedzibę, dlatego i my bardzo potrzebujemy wsparcia!

Po tragicznym wypadku w koszalińskim escape roomie Państwowa Straż Pożarna rozpoczęła kontrole innych miejsc, w których odbywają się zajęcia grupowe. W wyniku takiego przeglądu okazało się, że 5 z naszych harcówek nie spełnia standardów przeciwpożarowych i nie możemy z nich korzystać do czasu dostosowania do wymagań BHP. Był to dla nas niezły cios, ponieważ łącznie spotyka się w nich ponad 160 harcerzy, którzy teraz nie mają gdzie się podziać…

Nasza kadra ma wiele SUPERMOCY, takich jak stworzenie gry z kawałka taśmy i sznurka, jednak bez harcówki - naszego centrum dowodzenia SUPERAKCJAMI - niewiele możemy zrobić! A ponieważ duży nacisk kładziemy na to, by zapewnić zuchom i harcerzom należytą opiekę, stąd też i kwestia bezpieczeństwa jest dla nas bardzo ważna. By móc dalej działać i inspirować nasze SUPERDZIECIAKI, musimy przed wrześniowym rozpoczęciem nowego roku harcerskiego wyremontować całkowicie 5 harcówek. Prosimy Cię zatem, Drogi SUPERCZYTELNIKU, o wsparcie, ponieważ koszt takiego przedsięwzięcia wykracza daleko poza nasze możliwości.

Na łączną kwotę naszej zrzutki składa się:

Wykonanie dokładnych ekspertyz harcówek.

Zakup potrzebnych materiałów oraz remont.

Promocja zrzutki.

Prowadzimy działalność non-profit już od wielu lat, w ciągu roku organizujemy łącznie ponad 6500 godzin zajęć rocznie dla 160 dzieci w wieku od 6 do 18 lat i nie wyobrażamy sobie, by miało się to zmienić. Obiecujemy, że każdą złotówkę przekazaną na nasz cel przeznaczymy na zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom, które Rodzice z zaufaniem przekazują pod naszą opiekę, oraz dołożymy wszelkich starań, by dalej z powodzeniem realizować misję ZHP:

Misją ZHP jest wychowywanie młodego człowieka, czyli wspieranie go we wszechstronnym rozwoju i kształtowaniu charakteru przez stawianie wyzwań.

Wpłacający101

 
Dane ukryte
1 000 zł
AN
Adam nowak
1 000 zł
M
Magda
500 zł
JW
Jakub Wilczewski
400 zł
 
Dane ukryte
300 zł
ŁP
Łukasz Polaszek
300 zł
 
Dane ukryte
250 zł
SK
Stanislawa karlowicz
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Z
ZuzaT.
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze15

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

519 794 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?