Jestem ciężko chora. Pilnie potrzebuję Twojej pomocy! ID: bszmd3

Jestem ciężko chora. Pilnie potrzebuję Twojej pomocy! ID: bszmd3

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

156 232 zł z 155 000 zł

100%

156 232 zł

156 232 zł

z 155 000 zł

zakończona

zakończona

29.04.2019r

3296

3296

wspierających
100%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

  • Kamilka 5 lutego miała usuniętego guza, który umiejscowił się obok rurki Tracheostomijnej. Niestety został jeszcze kawałek, który był trudny do usunięcia. Czekamy na dalszą diagnostykę. Wasza Pomoc jest dla nas na wagę złota a każda złotówka ma wpływ na długość życia Kami. Dziękuję Baaardzo.
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Kamila urodziła się 11 lat temu. Problemy zdrowotne pojawiły się w drugim roku życia. Córcia przeszła wiele chorób z którymi walczy do dnia dziś, w tym stan padaczkowy oporny na leczenie po autoimmunologicznym zapaleniu mózgu. Od 30 listopada 2012 r. Kamila bez kontaktu z otoczeniem w śpiączce - w stanie wegetatywnym a od roku jest podpięta pod respirator. Jednak podstawowa choroba jaką jest padaczka niszczy jej cały organizm, uszkodzenia mózgu powodują dalsze komplikacje w zdrowiu.

Zwracam się z prośbą do wszystkich ludzi o dobrych sercach, czułych na cierpienie niewinnego dziecka. Bardzo proszę o wsparcie w walce o zdrowie i usprawnianie mojej córeczki. Kamilka wymaga stałego leczenia i rehabilitacji, która w znacznym stopniu minimalizuje skutki jej choroby i w istotny sposób poprawia jakość jej życia.

Kamila w czynnościach samoobsługowych jest całkowicie zależna od pomocy innych osób. Na co dzień funkcjonuje w obrębie własnego łóżka, bądź na wózku. Nie kontroluje i nie sygnalizuje potrzeb fizjologicznych z tego powodu jest pampersowana (pęcherz neurogenny ma na stałe założony cewnik). Karmienie ze względu na niską sprawność aparatu artykulacyjnego odbywa się drogą do jelitową (gastrostomia - PEG).

Kamila nie porozumiewa się za pomocą komunikacji werbalnej. Porozumiewa się z otoczeniem za pomocą przyspieszonej akcji serca, przyspieszonym oddechem, wzmożonym ruchem gałek ocznych czy mimikom twarzy pokazując swoje potrzeby i emocje. Ból, strach okazywany jest zawsze napadami i płaczem...

W tej chwili jedyną opcją walki o życie mojego jedynego dziecka jest ciągła rehabilitacja oddechowa, ruchowa oraz odpowiedni sprzęt ortopedyczny. Proszę bardzo potrzebujemy Waszej POMOCY!!!

Musimy w jak najkrótszym czasie zakupić Kami :

Asystor Kaszlu

który uzupełni nam rehabilitację oddechową a Kami będzie miała dalej szansę żyć bez bólu i cierpienia.

Kaflator

który umożliwi w sposób nieinwazyjny na usunięcie wydzieliny dróg oddechowych. Zapobiegnie również nadmiernemu jej nagromadzeniu, przez co zmniejszy ryzyko infekcji oraz w znacznym stopniu zapobiegnie nawracającym zapaleniom płuc i oskrzeli.

Respirator

(sztuczne płuco) przenośny umożliwi nam spełnienie marzeń o długich spacerach czy wycieczkach. Maszyna umożliwia sztuczne, wymuszone oddychanie. Choroba niewydolności płuc blokuje prawidłowe zapotrzebowanie organizmu na tlen u Kami.

Córcia jest niewydolna oddechowo, cierpiąca m.in. na dystrofię mięśniową, wymaga stałego oczyszczania oskrzeli z wydzielin. Odsysanie mechaniczne, oklepywanie czy drenaż pozycyjny jest coraz gorzej tolerowane przez nią. Urządzenie wspomaga odrywanie, przemieszczanie i transport wydzielin wykorzystując wibracje oscylacyjne oraz ciśnienie i podciśnienie wywierane na drogi oddechowe. Terapia z wykorzystaniem asystora kaszlu u osób niezdolnych do samodzielnego odkasływania powoduje zdecydowanie mniej powikłań aniżeli metody mechaniczne. Kamila przez dłuższy czas korzystała z asystora w ośrodku w którym przebywaliśmy na rehabilitacji. Dziś potrzebujemy go jeszcze bardziej niż KIEDYŚ!

Dlatego zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o POMOC. Na co dzień toczę walkę o swoją Śpiącą Królewnę, walczę z bólem, cierpieniem. Dlatego wołam o pomoc ludzi o dobrym sercu. Nie tracę nadziei i nie poddaję się nie mogę i nie chcę. Żyję nadzieją, że rehabilitacja i ciągłe ćwiczenia mogą pomóc córci. Wierzę bardzo, że Państwa pomoc sprawi, iż będę mogła pomóc swojemu dziecku. Dlatego zwracam się z prośbą o wsparcie i pomoc finansową na zakup sprzętu medycznego i ortopedycznego, akcesorii medycznych, drogiego leczenia i ciągłą rehabilitacja,która jest bardzo kosztowna.

Już raz nam bardzo pomogliście!!!

Dzięki Waszej pomocy udało się nam na zakupić skaner oraz pokryć koszty związane z leczeniem Kamili.

Wpłacający3296

 
Dane ukryte
6 000 zł
 
Dane ukryte
3 000 zł
 
Dane ukryte
2 000 zł
J
Justyna Abdulloh
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
BG
Bartłomiej Grysa
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
GW
Grzegorz Wejnerowski
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze205

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

521 308 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?