Aktualności1

 • image
  Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić to opłacić tą zaległą fakturę. 
  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Na początek kilka słów o nas🙂            Jesteśmy Fundacją prosiaczka Eugeniusza Gieniutkowo z Nowego Węgorzynka, czemu taka nazwa, już tłumaczę🙃
 Naszym motywatorem i patronem przedsięwzięcia jest prosiaczek Eugeniusz to dzięki niemu mogliśmy przekonać się jakim cudownymi, inteligentnymi i kochającymi zwierzętami są świnki.To dla niego przeprowadziliśmy się na wieś by mógł w pełni korzystać ze swego świńskiego życia🐷 I wtedy powstał zamysł pomocy innym świnkom. 

 Mamy ponad hektar terenu, który całkowicie chcemy przeznaczyć dla fundacji. Od myśli odrazu przeszliśmy do czynów. Najpierw powitaliśmy w rodzinie mikro świnkę Małgosię, później pelnogabarytowe świniaczki Tereskę i Darusia. Niedawno przybył prosiaczek Dżordż, a na początku kwietnia przyjeżdża do nas dziesięć świnek dla których dzięki Wam i poprzedniej zbiórce powstał murowany domek pięcio boksowy.

Po powstaniu tego domku wiemy już jakie są realia cenowe budowy takiego lokum.
 Koszt wybudowania jednego domku z robocizną to 3tyś dochodzi do tego jeszcze zagroda, to drugie tyle. Musimy także ogrodzić cały teren (250mb) panelami ogrodzeniowymi wysokość 200cm, i według zasad bioasekuracji muszą one być wkopane w ziemię na wys 30cm. Koszt za 1mb kompletnego ogrodzenia to 140zł Dlatego też powstała ta zbiórka, chcemy jak najszybciej przyjmować potrzebujące pomocy świnki, tworzyć im dom, w którym będą mogły żyć tak jak na to zasługują, bez obawy, że człowiek je skrzywdzi. Chcemy aby świniaczki miały do dyspozycji ogrodzone 0,34 hektara, gdzie będą wolno chodzić, poznawać się i bawić.

Azyl będzie otwarty dla ludzi i każdy z Was będzie mógł spotkać się ze świnką, którą widział na naszych social mediach  (eugeniuszek.pl) Na obszarze 0,3 hektara chcemy postawić jak najszybciej sześć domków i zagród.

Kochani budujemy to miejsce razem, pamiętajcie, że każda pomoc się liczy. Może masz nadwyżkę materiałów budowlanych bądź po prostu chęć przyjechać do nas i pomóc. Możesz też przekazać coś na Kiermasz Gienia. Dziękujemy, że jesteście z nami. Pamiętajcie też, że udostępniając zrzutkę także pomagacie.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 254

 
Dane ukryte
500 zł
MC
Marianna Czaboćko
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
MM
Małgorzata Madej
205 zł
MI
Maciej i Emilia
200 zł
JB
Jadwiga Bartczak
162 zł
 
Dane ukryte
100 zł
D
Dagmara
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Agata Szreter
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Dokładam cegiełkę na pomoc dla Gienia i przyjaciół, by żyło im się dobrze!

  20 zł
 • Katarzyna Żuchowska

  Przepraszam ,że pisze pod czyjąś zrzutką, ale bardzo potrzebuję pomocy. Proszę wejdź na moją zrzutke 😔😔 ID:w9k7fa

 • MM
  Magda M

  Jesteście cudowni! Maleńka ciegiełka ode mnie dla tych cudownych stworzeń

  15 zł
 • Krzysztof Jozefiak

  Błagam pomóżcie moje wnusiowi aby nie stracił na zawsze wzroku on jest taki mały całe życie przed sobą ,a niestety leczenie jest bardzo kosztowne . Mam już swoje lata nigdy nie prosiłem o pomoc ale teraz błagam Państwa pomóżcie . Aby wnuczek miał przyjemność z rysowania , układaniu puzzli które tak bardzo lubi a sprawia mu to trudność , o to aby w przyszłości mógł wybrać zawód który będzie jego pasją ,a nie ten który będzie w zasięgu jego choroby oczu . Nasza sytuacja zawodowo - finansowa uniemożliwia nam zebranie takiej kwoty . Prosimy was o pomoc o wpłatę i udostępnienie . A za okazałe serduszko ❤️ bardzo dziękujemy ❤️Id : do zrzutki wnuczka to : natxz9

 • Kocham świnie

  Działajcie ♡

  30 zł
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

678 300 zrzutek

i zebrali

439 153 167 zł

A ty na co dziś zbierasz?