id: bujb79

Zbiórka na respiratory dla zakażonych koronawirusem #DajmyOddech

Zbiórka na respiratory dla zakażonych koronawirusem #DajmyOddech

Nasi użytkownicy założyli 1 068 088 zrzutek i zebrali 1 164 706 767 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności9

 • Z otrzymanych środków zakupiliśmy również 1000 maseczek, które przekazaliśmy na rzecz Domu Polonii w Pułtusku, który podejmuje ogromną pracę na rzecz sprowadzenia do Polski repatriantów, potomków zesłanych Sybiraków. Działalność Domu to także pomoc w aklimatyzacji, a co za tym idzie nauka języka, prawa, pomoc przy rekrutacji na studia, znalezieniu pracy, mieszkania, wobec czego w obliczu obowiązujących obecnie obostrzeń, maseczki stały się pilną potrzebą. Dyrektor placówki Pan Michał Kisiel wyraził wdzięczność wszystkim darczyńcom!vb9d55251b32a4b2.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

W Europie i w Polsce szerzy się pandemia koronawirusa SARS-CoV-2. Z dnia na dzień w Polsce pojawia się coraz więcej przypadków zachorowań i zgonów. Nasza służba zdrowia robi, co może w tej kryzysowej sytuacji, lecz już teraz wiemy, że prawdopodobnie będzie brakować specjalistycznego sprzętu potrzebnego do leczenia zakażonych. To przede wszystkim respiratory, które mogą uratować życie zakażonym. Respiratorów nie da się podzielić między pacjentów, więc już niedługo pracownicy naszej służby zdrowia staną przed dramatyczną decyzją, kogo da się ratować, a kogo już nie.

tf6562b500c3d2e2.png

Jako odpowiedzialny i solidarny naród musimy być gotowi do poświęceń i dlatego postanowiliśmy uruchomić zbiórkę, której fundusz zostanie przeznaczony na zakup respiratorów. W przypadku braku możliwości zakupu wskazanego sprzętu specjalistycznego środki zebrane w zrzutce przeznaczymy na inny cel związany z walką z wirusem. Nie przechodź obojętnie, to może pomóc Twoim bliskim!
t0d71347ff2cdd18.jpeg


Promuj naszą zrzutkę za pośrednictwem mediów społecznościowych używając tagu #DajmyOddech

___

Możesz również wesprzeć inicjatorów, czyli Stowarzyszenie Roty Marszu Niepodległości:

PayPal

tPay

Nr. rachunku bankowego: 36 1020 1055 0000 9302 0445 6612

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1681

preloader

Komentarze 29

 
2500 znaków
 • D. S.

  Dobre duszyczki, potrzebne wsparcie na przyczepke dla bezdomnego mlodego chlopaka, pamietajcie- dobro wraca! :) ID: v9m2fy

 • Jakub G

  Wspieram #DajmyOddech Co robić w czasie epidemii koronawirusa? Polecam film na YouTube „Koronawirus i co teraz? | niesamowita animacja”.

 • AM
  Alex Marcinkiewicz

  Wielkie brawa i szacunek za waszą inicjatywę, trzymajcie tak dalej. Bądźmy Polacy razem i dzielni w tych okolicznościach, w tym pomagając jak możemy naszym rodakom, sąsiadom, przyjaciołom i bliskim. A szczególnie tym, którzy przyczyniają się do zapobiegania, łagodzenia i usuwania skutków epidemii.

  200 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  unban na exileRp

  ukryta
 • F
  Fajah

  Fajah god> Fanning bot #graczewspieraja #fpk

  100 zł