id: bumxhm

Leczenie Fruzi

Leczenie Fruzi

1 725 zł
z 2 000
86%
zakończona
31.01.2018r
101
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 014 827 zrzutek i zebrali 1 061 407 659 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Młodziutka kotka przybłąkała się prosząc o pomoc... Jest bardzo słaba przez swoją łapkę, która wymaga amputacji. Druga po złamaniu wymaga chirurga. Nie licząc tego jest cudownym kotem, energicznym i pragnącym żyć! Chcemy o nią zawalczyć, jednak koszt leczenia nas przerósł. Jeśli chociaż część z nas wpłaciłaby symboliczne 5 złotych, moglibyśmy uratować malucha. Niestety Fruzia zostanie uśpiona, jeśli nie uda nam się zebrać kwoty na leczenie...

Mała ma niesamowitą wolę przetrwania, proszę, pomóżcie uratować Fruzię!!

????

????

Edit 30.11.2017

Dzisiaj Fruzia była u weterynarza. Dostała leki przeciwbólowe, przeciwzapalne, miała pobrana krew oraz robione zdjęcia rtg. Wydaliśmy równo 163 zł. Mała przygotowywana jest do zabiegu, który - jeśli wyniki krwi będą dobre - będzie jutro o 9 rano. Koszt samego zabiegu wynosi 1500 zł ( amputacja przedniej łapki oraz operacja i wstawienie śrub w łapkę tylna). W związku z tym ponawiam moja prośbę o wypłacane pieniążków na rzecz kotki... Koszt całkowity może przekroczyć 2000 zł. Po operacji Pani weterynarz przygotuje dla nas kartę leczenia, która udostępnimy, żeby spawa była jasna. SERDECZNIE, Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ ZA KAŻDĄ KWOTĘ, dzięki Wam po jednym dniu zbiórki mogliśmy zacząć działać! <3 <3 <3 <3

Edit 1.12.2017

Już po operacji. Czeka nas jeszcze kilka wizyt u weterynarza. Codzienniie jeździmy na zmainę opartunku, zastrzyki i kroplówkę, ale Mała jest juz w domu, ma super nowe posłanko (swoje!) i mówi że jest fajnie. Na ten moment wydaliśmy 1663 zł + czeka nas jeszcze około 500 zł. Damy radę! JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ!

<3

Edit 17.12.2017

Na ten moment kotek ma zdjęte wszystkie szwy, jest w trakcie odrobaczania (waży za mało, żeby odrobaczyć ją w jednej dawce), poza tym cały czas dostaje aktybiotyk i ma zmieniane opartunki. Przez pierwsze 2 tygodnie byliśmy z nią u weterynarza codziennie, teraz jeździmy co drugi dzień. Po szeregu wzlotów i upadków można powiedzieć, że Fruzia wraca do zdrowia :) Czeka ją jeszcze jeden więszy zabieg - wyjęcie śrub z tylnej łapki.

Na dzień dzisiejszy wydaliśmy łącznie 2013 zł. Poniżej wstawiam zdjęcie paragonów.

DZIĘKUJĘ! <3

English below:

Zbiórka na leczenie Fruzi - kociaka po przejściach

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 101

KM
Krzysiek
10 zł
LI
Lizzy
25 zł
 
Dane ukryte
20 zł
MP
Małgprzata Pszeniczna
ukryta
AD
Artek Dusza
20 zł
GK
Gosia
25 zł
AA
aaa
2 zł
 
Dane ukryte
10 zł
WS
W. S.
2 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków