id: buwns3

Moto Kojoty Malbork - Mikołaje na Motocyklach dla Dzieci (edycja II)

Moto Kojoty Malbork - Mikołaje na Motocyklach dla Dzieci (edycja II)

Nasi użytkownicy założyli 1 154 828 zrzutek i zebrali 1 199 147 178 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani, w tym roku, 4 grudnia (niedziela) chcemy wyruszyć ulicami Malborka jako Mikołaje na Motocyklach i dać Dzieciakom uśmiech, radość i słodkie paczuszki. Mamy zamiar odwiedzić także Domy Dziecka z pięknymi prezentami ale bez Państwa pomocy to raczej nierealne. Bardzo prosimy o wsparcie naszej akcji, każda wpłacona Złotówka jest dla nas na wagę złota.


Moto Kojoty Malbork - Mikołaje na Motocyklach dla Dzieci, organizują w tym roku II edycję. Chcemy aby to była cykliczna impreza ale może się to udać tylko dzięki Państwa wsparciu. Razem możemy więcej :)


Ceny wszystkiego w tym roku są strasznie wysokie i niestety wiemy jak jest Wam i nam wszystkim ciężko w tych czasach…. ale wierzymy, że wspólnie jesteśmy w stanie zebrać chociaż tę minimalną kwotę, za którą będziemy mogli zakupić tyle słodyczy aby tego dnia, każde dziecko było szczęśliwe i otrzymało słodki upominek !!!!

Kochani jeśli wolicie zamiast pieniążków wspomóc nas słodyczami to przyjmiemy każdą ilość z otwartymi ramionami i z wielką wdzięcznością.

zostawiam swój nr kontaktowy … dzwońcie a podjedziemy po odbiór ( 604-873-157 )


Na koniec kilka słów o nas....jesteśmy pozytywną grupą motocyklową, która zawsze chętnie bierze udział w różnych akcjach, festynach i zbiórkach charytatywnych. Wszystko co robimy możecie śledzić na naszym Fb - Moto Kojoty Malbork.

Cieszymy się gdy możemy pomóc i zobaczyć uśmiech nie tylko na dziecięcych buziach, to daje nam kopa do dalszych działań i bardzo mobilizuje grupę a Wasza radość, dobre słowo i wsparcie utwierdza nas w przekonaniu, że to co robimy ma sens.


Bardzo prosimy - udostępniajcie naszą Zrzutkę, wpłacajcie ile możecie a sami się przekonacie jakie piękne podziękowanie w postaci uśmiechu, radości i wzruszenia otrzymacie od tych wszystkich obdarowanych dzieci 4 grudnia..

... i pamiętajcie Kochani - DOBRO POWRACA


ps. po zakupie wszystkich słodkości dla naszych najmłodszych będziecie mieli Państwo możliwość wglądu do wszystkich paragonów…każdy jeden będzie przechowywany i w każdej chwili dostępny do weryfikacji


Dziękujemy!Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 116

preloader

Komentarze 5

 
2500 znaków