id: bv2efb

Leczenie kotka Szeregowego na FIP kuracja GS-441524

Leczenie kotka Szeregowego na FIP kuracja GS-441524

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
10 070 zł z 10 000 zł
100%

Aktualności8

 • Załączyłam nowe wyniki. Są doskonałe. Oby tak dalej nasz mały przyjacielu! Wszystkim dziękuję za wsparcie i serce. Bez Was Szeregowego nie byłoby dziś z nami.

  Czytaj więcej
 • Po trzech tygodniach podawania leku Szeregowy ma wyniki krwi jak zdrowy kot. Niesamowite.

  Czytaj więcej
 • Intuicja ponownie nie zawiodła lekarzy - toksoplazmoza jest i jest już leczona. Mamy też dobre wiadomości: nasz mały przyjaciel ma apetyt, przybiera na wadze i zaczął nawet zaglądać mamie do talerza!

  Czytaj więcej
 • USG wypada dobrze, krew gorzej bo wchodzi anemia. Intensywnie go dokarmiamy i sam je z coraz większym apetytem. Objawy neuro to sinusoida. Podejrzewamy że coś przeszkadza w tle, dlatego jutro test na toksoplazmozę.

  Czytaj więcej
 • Szeregowy je, dostaje zastrzyki codziennie. Nadal jest jednak bardzo słaby. USG nie wykazało wody w brzuszku. Czekamy z niepokojem na wyniki badania krwi.

  Czytaj więcej
 • Czwarta dawka i jest z lękiem wyczekiwana zmiana! Objawy neuro prawie ustąpiły, Szeregowy zaczyna sam jeść i dużo sprawniej się rusza. Tak się cieszę!

  Czytaj więcej
 • Szeregowy Witek jest po dwóch iniekcjach, ze względu na typ neuro otrzymuje podwójne dawki. Objawy neurologiczne lekko ustępują, pije, niestety nadal nie chce sam jeść i jest karmiony preparatem dla kotów anorektycznych oraz wywarem z wołowiny.

  Czytaj więcej
 • Szeregowy przeszedł dziś szczegółowe badania, które mają określić stopień zaawansowania choroby i dawkę leku. Otrzymał preparaty wzmacniające i przeciwbólowe. Jeśli wszystko pojdzie dobrze jutro rozpoczynamy leczenie. Trzy dni od fatalnej diagnozy. Wszystko dzięki Wam!

  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Szeregowy toczy nierówną walkę ze śmiertelną chorobą jaką jest FIP. To kot po przejściach. Zanim otrzymał to imię był Lichutkiem - cudem uratowanym skatowanym kociątkiem. Konieczna była operacja, drutowanie szczęki.

To link do zbiórki z historią naszego kotka: https://pomagam.pl/lichutek

Zdjęcia które widzicie w profilu pokazują w jak tragicznym był stanie i jak pięknie wyzdrowiał i dorósł.

Cudem uratowany, z wielką wolą życia znalazł kochający dom, nowe imię: Szeregowy, choć mama z uporem nazywa go Witkiem. Mama pokochała go całym sercem. Zresztą serce kradnie każdemu kto go pozna. Zdrowy radosny kot nagle trzy tygodnie temu zaczyna tracić apetyt, dostaje gorączki. Antybiotyki nie pomagają. Zaczyna się diagnostyka, krew, USG... Diagnoza jest straszna. FIP w postaci bezwysiękowej. To śmiertelna choroba. Jedyną nadzieję daje terapia preparatem GS-441524. Leczenie na które nie stać emerytki... Proszę kochani, będziemy walczyć póki jest nadzieja. Pomóżcie naszemu małemu przyjacielowi. Proszę...Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 122

 
Dane ukryte
20 zł
P
paweł piksa
50 zł
R
Robert
275 zł
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
MK
Marcin Kisielewicz
100 zł
S
Scarlett O'Anya
100 zł
E
Ewa
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Skarbonki

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 6

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

679 431 zrzutek

i zebrali

440 827 857 zł

A ty na co dziś zbierasz?