id: bvdv2w

Płaskim być chcę...

Płaskim być chcę...

Nasi użytkownicy założyli 980 035 zrzutek i zebrali 1 001 147 102 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć, mam na imię Kamil i jetem transpłciowym chłopakiem. Jeśli to czytasz możesz mi pomóc w realizacji mojego marzenia jakim jest mastektomia. Jest to najprościej mówiąc zabieg polegający na usunięcięciu cycków. Od dawna czuję związany z tym dyskomfort zarówno psychiczny jak i fizyczny. Pamiętam jak kilka lat temu kiedy przychodziło do kupowania stanika prosiłem mamę żeby robiła to za mnie. Mi najzwyczajniej w świecie było po prostu wstyd. Wtedy nie wiedziałem jeszcze dlaczego skoro to jest przecież zwyczajna rzecz, teraz już jestem pewien ,że chciałbym być płaski. Zawsze zazdrościłem facetom że mogą chodzić legalnie bez koszulki, a ja nie. Od kilku miesięcy jestem równiez na terapii hormonalnej czyt. przyjmuje testosteron, dzięki czemu moje ciało zmienia się w typowo "męski" sposób, dlatego do szczęścia potrzebuje jeszcze płaskiej klaty.

Jeśli nie masz możliwości wpłacić grosika udostępnij, żeby jak najwięcej osób zobaczyło. Wiadomo nie liczę że uzbieram pełną kwotę, sam rónież będę odkładał. Operacje planuje na początku 2023 roku więc jest jeszcze sporo czasu.

Ps. Niestety nie posiadam żadnego talentu żeby w jakiś sposób się odwdzięczyć, ale jeśli mieszkasz na terenie województwa łódzkiego chętnie pomogę, chociażby w jakiejś pracy siłowej.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 7

 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
700 zł
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!