id: bvnnrn

GFT dla Instytutu Chemiii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu

GFT dla Instytutu Chemiii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
1 270 zł 
z 5 000 zł
25%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Instytut Chemii Bioogranicznej Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu (ICHB PAN) jest wiodącym ośrodkiem naukowym. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu oraz doskonałemu zapleczu aparaturowemu błyskawicznie uruchomili Grupę Wsparcia pracującą w trybie 24/7.


W aktualnej sytuacji bohaterowie z Grupy Wsparcia nie bacząc na własne bezpieczeństwo jako pierwsi w kraju wspomogli pracowników opieki medycznej, włączając się bezpośrednio w diagnostykę osób zakażonych.


Wszyscy zdecydowali się działać na zasadzie wolontariatu! Poświęcają swój wolny czas w pełni angażując się w ciężką pracę w laboratoriach i przeprowadzanie testów, a ich prace nie zwalniają ani na moment.Grupa ze wsparciem Prezydenta miasta Poznania stara się wyprodukować własny test oraz prowadzi konferencje, na których na bieżąco informuje o swoich poczynaniach oraz o wielkiej oszczędności ekonomicznej, jaką przyniosłoby takie rozwiązanie zamiast sprawdzania testów z innych państw. Oto link do jednej z konferencji: https://www.facebook.com/1983068941913518/videos/333417950960799/


Naszym celem jest wesparcie kariery tych młodych naukowców, którzy oprócz pomocy dla polskiej strefy medycznej, wybijają rozwój naukowy Poznania na czołówkę elity badawczej!

#GFTpomaga 


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 16

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

881 225 zrzutek

i zebrali

812 332 326 zł

A ty na co dziś zbierasz?