id: bw98bb

Twierdza Modlin dla Ukrainy

Twierdza Modlin dla Ukrainy

Nasi użytkownicy założyli 912 312 zrzutek i zebrali 874 265 396 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Dziękujemy za Wasze dotychczasowe wsparcie!

  Poniżej prezentujemy film ukazujący postęp naszych prac:


  Nasze punkty obsługi turystycznej zostały zaadaptowane na miejsca zbiórek darów, które trafiają do uchodźców lub są wysyłane bezpośrednio do Ukrainy. 


  Zorganizowaliśmy magazyn oraz sortownię darów, gdzie nasi wolontariusze sortują i pakują ofiarowane rzeczy umożliwiając szybszą dystrybucję do potrzebujących i wysyłanie ich bezpośrednio do Ukrainy. 


  Rozpoczęliśmy adaptację fragmentu powojskowych koszar obronnych (obiekt, który wojsko opuściło 3 lata temu) na potrzeby przyjęcia kolejnych grup uchodźców.


  Budynek koszarowy umożliwia etapowe adaptowanie pomieszczeń do funkcji noclegowej. W tej chwili trwają prace umożliwiające przyjęcie kolejnej grupy 100 osób a w kolejnych etapach 300 osób. Obiekt będzie umożliwiał dłuższy pobyt uchodźców i będzie umożliwiał uchodźcom adaptację w nowej rzeczywistości. W koszarach obronnych trwają prace remontowe polegające na odświeżaniu pokoi, kompletowaniu wyposażenia, adaptacji węzłów sanitarnych do potrzeb zbiorowego noclegu.


  Posiadamy doświadczony w niesieniu pomocy potrzebującym, młody zespół, którego działania wspiera około 200 wolontariuszy. 


  To wszystko dzięki Wam!


  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Przygotowujemy koszary w Twierdzy Modlin dla uchodźców z Ukrainy! Prosimy o Wasze wsparcie.


Wszystkie miejsca, które udostępniliśmy dla uchodźców z Ukrainy w naszym hotelu, wypełniły się w ciągu doby. Udało nam się zapewnić nocleg oraz pełne wsparcie ok. 100 osobom, głównie matkom z dziećmi. 

Bardzo chcielibyśmy pomóc kolejnym, potrzebującym osobom. Dlatego postanowiliśmy zaadaptować na miejsca noclegowe fragment dawnych koszar obronnych w Twierdzy Modlin. Są to pomieszczenia, które wojsko opuściło przed trzema laty. Wymagają więc sporo pracy. 


Nasi pracownicy oraz wolontariusze już pracują, aby przystosować to miejsce. Swoją pomoc zaoferowały pierwsze firmy, instytucje i osoby prywatne. Jesteśmy wdzięczni za każdą z nich. 

Potrzeb jest jednak ogromnie dużo. Dlatego prosimy Was o dodatkowe wsparcie. Wszystkie środki, które uda nam się zebrać, przeznaczymy na zakup opału oraz przygotowanie i wyposażenie pomieszczeń dla uchodźców. 

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 316

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków