Opis zrzutki

AKTUALIZACJA

Kochani mamy to !!!! Jesteście wielcy ❤ O 9 rano w Środę karetka zabrała Fabiego i mamę na lotnisko, stamtąd do Rzymu, potem kolejna karetka dowiozła nas do kliniki !!! Tam już specjaliści zajmują się naszym bohaterem !!!! Jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni, bo to Wy daliście nam szansę, daliście jemu szansę...Nie ma słów by wyrazić jak jesteśmy Wam wdzięczni ❤ Dziękujemy

Zbiórka pieniążków na transport do Rzymu została zakończona.

SMA jednak dalej zostało i pozostanie . Jeżeli chcielibyście dalej wspierać Fabcia w tej nierównej walce każda pomoc mile widziana.

DZIĘKUJEMY

AKTUALIZACJA

Proszę Was wszystkich o pomoc. Fabiś, to mój siostrzeniec. Choruje na SMA1. Dziękuję <3 --- Kochani BŁAGAMY WAS O POMOC. Fabiś jest na OiOM-ie. Sytuacja jest krytyczna. Musi być pilnie przewieziony lotniczym transportem medycznym do Włoch. Potrzebna jest ogromna suma pieniędzy na ten transport, na już!! Błagam niech, kto może wpłaci cegiełkę. Wszystkich sercem proszę o udostępnianie tej prośby i z serca dziękuję.<3... Ciocia FabiankaPomagamy Dla Fabisiahttps://www.facebook.com/Pomagamy-Dla-Fabisia-508646659288…/

Numer konta Fabisia : Piotr Dargiewicz 34194010766311664700000000 Tytuł : Dla Fabiana SWIFT: AGRIPLPR

lub

Polska zrzutka:https://zrzutka.pl/bwe2r7

.ps. Ta suma ze zrzutki jest nieaktualna (ok 12 tys zł). Została już wydana na leczenie Fabisia. Teraz w związku z nagłym załamaniem się stanu zdrowia Fabisia jest konieczne pilne zebranie kwoty na opłacenie Transportu medycznego.

PS2 Informacja od taty Fabiana szacowany koszt lotniczego transportu medycznego to około 15 tyś euro.

Kochani stało się !!! Dostaliśmy telefon z Włoch, na który tak długo czekaliśmy !!! Fabian, nasz kochany synek 28 grudnia 2016roku przyjął pierwszą dawkę leku, który ma zatrzymać potwora, czychającego na jego życie na każdym kroku, odbierającego mu siły, nie pozwalajacego siedzieć, stać ani chodzić. Rokowania polskich lekarzy w momencie diagnozy złe...

To co zapamiętaliśmy to słowa bardzo mocne : Wasz syn dożyje 2 lat może trochę więcej... Nie będzie w stanie sam normalnie funkcjonować, jeść, a co gorsze nie bedzie mógł samodzielnie oddychać. Jego mięśnie powoli będa zanikać... Potrzebowaliśmy chwili żeby się pozbierać i zaczęliśmy walkę !!! Bo jak można ze spokojem przyjąć wiadomość, że nie da sie nic zrobić... Da się !!!

Walka trwa do dziś i na przekór wszystkiemu nasz Fabi je samodzielnie, oddycha sam, mimo iż w nocy jest wspomagany resoiratorem. Kto wie co jeszcze się stanie, może Fabian usiądzie , a może postawi pierwszy krok ? Zobaczymy, najważniejsze, że zatrzymamy postęp choroby.

Fabian zmaga się z genetyczną chorobą - Rdzeniowy Zanik Mięśni (SMA) typu pierwszego. Niebawem będziemy świętować jego 3 urodziny !!! .

Codziennie jest rehabilitowany, korzysta z wielu sprzętów( respirator, asystor kaszlu, ssak, worek ambu, pulsoksymetr) jego życie bardzo różni się od zdrowego 3 latka. My rodzice codziennie patrzymy na jego ciężką pracę, niejednokrotnie na łzy i chwile słabości. Serce nam pęka, że nie możemy mu pomóc. Niestety takie jest nasze życie, mimo to staramy się, żeby Fabian prowadził w miarę normalne życie, ostatnio zaczął naukę jazdy wózkiem elektrycznym !!! Na dzień dzisiejszy to są jego nóżki !!! A my wierzymy, że kiedyś będzie w stanie poczuć wiatr we włosach i pobiegnie przed siebie po swoje marzenia !!! Widząc jego uśmiech, jego chęć do życia. zaczynamy razem dzień z nadziejami na lepsze jutro...

Nasza walka wiąże się to z dużymi kosztami.

* Jednorazowy wyjazd do Włoch po lek ratujący życie to około 2,5 tysiąca euro. W pierwszym roku Fabian przyjmie 6 dawek leku. Potem lek dostaje się co 4 miesiące i tak przez całe życie !!!

* Miesięczny koszt rehabilitacji naszego smyka to 2 tys. złotych

* Ponosimy także koszty doposażenia sprzętu ( obecnie jesteśmy na etapie kupna nawilżacza do respiratora)

* Odżywki, witaminy, wizyty lekarskie to także spore pieniążki

* Sprzęt rehabilitacyjny, gorset, ortezy, to są rzeczy z których Fabian wyrasta i trzeba zakupić nowe

Pomóżcie uratować nam synka !!! Cieszyć się każdym dniem, który jest dla nas cudem !!!

"Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi."

DZIĘKUJEMY

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 908

F
fabisiad.wojtaszekk
1 500 zł
 
Dane ukryte
1 035 zł
JM
Janusz Mamla
1 000 zł
ME
Marek Ewko
1 000 zł
EG
Ewa Grzegorzewska
627 zł
 
Dane ukryte
523 zł
MP
Magdalena Plichta
520 zł
 
Dane ukryte
500 zł
MK
Michał Kędzierski
500 zł
KS
Kamil Semeniuk
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 67

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

679 991 zrzutek

i zebrali

441 643 091 zł

A ty na co dziś zbierasz?