id: bwn6x8

Album fotograficzny o Międzyodrzu

Album fotograficzny o Międzyodrzu

Nasi użytkownicy założyli 1 167 782 zrzutki i zebrali 1 215 633 413 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Drodzy przyjaciele Życia w Dolinie Odry. Został ostatni dzień zrzutki i mamy prawie 80 % założonej kwoty. Dzięki Wam uzbieraliśmy pokaźną sumę, która pozwoli nam rozpocząć prace nad składem albumu. Wiemy, że są jeszcze chętni do wsparcia projektu, dlatego zrzutka pozostanie aktywna aż do momentu ostatecznego zamknięcia składu i ustalenia nakładu . Jesteśmy bardzo szczęśliwi 😀. Z takimi ludźmi wokół, nie mogło się nie udać ❤️

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

CEL ZRZUTKI


Celem zrzutki jest wydanie kontynuacji albumu fotograficznego „Życie w Dolinie Odry” tym razem stricte o Międzyodrzu, które zasługuje na objęcie go najwyższą formą ochrony – powołaniem Parku Narodowego Doliny Dolnej Odry. Z albumem będzie wydana płyta CD z autorską muzyką Piotra „Fishera” Rosińskiego, inspirowaną przestrzenią Międzyodrza.


Pierwszy album został bardzo pozytywnie odebrany nie tylko przez mieszkańców regionu, ale również przez inne osoby, którym los naszej przyrody nie jest obojętny.

https://kadruk.pl/zycie-w-dolinie-odry-album-fotograficzny/

https://zrzutka.pl/htnjpv

M8YaDGxbaBRggoV2.jpg
KIM JESTEŚMY?


Jesteśmy znajomymi, przyjaciółmi znad Odry. Fotografujemy przyrodę od wielu lat. Od wydania w 2021 r. albumu „Życie w Dolinie Odry” nasze życie uległo zmianie. Ogrom energii, którą od Was otrzymaliśmy, moc wymiany doświadczeń, ale też ubiegłoroczna katastrofa ekologiczna na Odrze oraz intensywne działania w celu powołania Parku Narodowego na Międzyodrzu sprawiły, że doszliśmy do tego, że należy zamknąć ten rozdział drugim albumem fotograficznym i przelać na papier energię, która siedzi w nas.


Piotr Piznal - Urodzony w Dzień Kobiet, niemieszczący się w przeciętnym śpiworze, a w namiocie śpiący po przekątnej. Laureat wielu konkursów rangi międzynarodowej i podwórkowej. Społecznie prowadzi prezentacje i warsztaty z zakresu fotografii dla dzieci i młodzieży. Poza fotografią basista grający ciężką, mocno osadzoną muzykę i historyk amator. Poza hobby wielbiciel spania do południa w ciepłym i suchym łóżku.

e1A8a71Sq4yuKnvk.jpgPiotr Rosiński - Rocznik w zależności od formy i samopoczucia. Pasjonat obserwacji świata w rzeczywistości równoległej. Działacz społeczny i charytatywny. Muzyk ukształtowany na dębnowsko/gorzowskiej scenie alternatywnej. Od lat poszukujący brzmienia nawiązującego do natury. Tworzy solowy projekt Fisher Dub Project, do którego stara się przemycić dźwięki bezpośrednio z natury, łącząc je z obrazem, muzyką elektroniczną na pograniczu dubu. W świecie równoległym służący kota.

gO7il11H6o7qf34r.pngŁukasz Ławicki – Przyrodnik, ornitolog, odrofil. W Międzyodrzu zakochany od czasów licealnych, gdy zamiast siedzieć w ławach szkolnych, szlajał się po mokradłach za gryfińskim mostem. Od ponad 20 lat pochłaniają go badania i ochrona ptaków. Jeśli nie przebywa w terenie to najczęściej pisze (autor ok. 150 artykułów i dwóch książek) i redaguje teksty (redaktor międzynarodowych i krajowych periodyków ornitologicznych).

EVBEw6dnSk1NH2eg.pngZa nasze poprzednie działania zostaliśmy gośćmi wielu festiwali i konferencji a także otrzymaliśmy nagrody m.in. Nagrodę Starosty Gryfińskiego za promocję Powiatu czy tytuł najlepszej ekologicznej inicjatywy Pomorza Zachodniego.

T7el64U9SnNn2kUj.png
ALBUM


Drugi album będzie kontynuacją albumu „Życie w Dolinie Odry”, lecz skupiamy się teraz nad samym obszarem Międzyodrza - od Widuchowej po południowe granice Szczecina. W założeniu naszym dalej będzie to album fotograficzny, ale z wyjątkowym i merytorycznym przekazem. Poprzednio udało się wydać publikację w nakładzie 500 szt. W zależności od uzbieranej kwoty mamy nadzieję zwiększyć nakład przynajmniej do 1000 szt. Planowany termin wydania albumu - koniec 2024r.


w594Ri68zXYoxRRR.jpg
NASZE DOTYCHCZASOWE DZIAŁANIA


https://www.facebook.com/PiotrPiznalFotografia

https://www.facebook.com/Zyciewdolinieodry

https://www.facebook.com/ParkNarodowyDolinyDolnejOdry

https://pnddo.pl


LeLzc5loBlaGSJhw.jpg
CO OFERUJEMY?


W zależności od wpłaconej kwoty otrzymacie od nas magnes na lodówkę, płytę CD z autorską muzyką Piotra „Fishera” Rosińskiego, album fotograficzny a przy większej wpłacie, jak poprzednio, podziękowania drukowane w albumie. Dodatkowo oferujemy całodniową wycieczkę z ornitologiem po Międzyodrzu lub warsztaty fotograficzne (podstawy fotografii, astrofotografia, fotografia przyrodnicza) w zależności od zainteresowań.

mUGdRFkke7VPaNUy.jpg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 5

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Aktywne organizatora:
Cegiełki i podziękowania
Magnes na lodówkę
Magnes na lodówkę z jednym ze zdjęć z albumu.
30 zł

Kupione 10

Elektronika i muzyka • Muzyka
Płyta CD z muzyką
Płyta CD z autorską muzyką Piotra „Fishera” Rosińskiego, inspirowaną przestrzenią Międzyodrza oraz magnes na lodówkę z jednym ze zdjęć z albumu.
50 zł

Kupione 3

Książki • Przewodniki, albumy
Album wraz z płytą CD
Album fotograficzny o Międzyodrzu wraz z płytą CD z autorską muzyką Piotra „Fishera” Rosińskiego, inspirowaną przestrzenią Międzyodrza oraz magnes na ...
150 zł

Kupione 90

Książki • Przewodniki, albumy
2 albumy wraz z płytami CD oraz drukowane w albumie podziękowania
2 Albumy wraz z płytami CD z autorską muzyką Piotra „Fishera” Rosińskiego, inspirowaną przestrzenią Międzyodrza, dwa magnesy na lodówkę z jednym ze zd...
300 zł

Kupione 23

Wyjątkowe spotkania
Wycieczka / warsztaty, album wraz z CD oraz drukowane podziękowania
Całodniowa wycieczkę z ornitologiem po Międzyodrzu lub warsztaty fotograficzne (podstawy fotografii, astrofotografia, fotografia przyrodnicza) w zależ...
700 zł

Kupione 9

Wpłaty 216

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków