id: bx34xh

Film dokumentalny STAN ZAGROŻENIA ŻYCIA

Film dokumentalny STAN ZAGROŻENIA ŻYCIA

8 683 zł 
z 19 000 zł
45%
zakończona 31.08.2019r
159 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności2

  • Zobacz nowy zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=9gW4acy5Lkw
    Czytaj więcej
  • Zobacz i posłuchaj muzyki do filmu w wykonaniu Jacka Hałasa: https://www.youtube.com/watch?v=s0zfjah_T_A&feature=youtu.be
    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Produkuję film pt. STAN ZAGROŻENIA ŻYCIA z udziałem Jerzego Zięby, Huberta Czerniaka, Dariusza Szweda, Piotra Siergieja, Hieronima Maryniaka, Jarosława Sachajko, Jerzego Juszczyńskiego i Jacka Hałasa. Jest to projekt dla którego nie ma miejsca w oficjalnych mediach. Jedynie w sieci i w mediach społecznościowych jest szansa na dotarcie z jego przekazem. Jeżdżę po Polsce i filmuję miejsca, które są świadectwem przekroczenia przez nas ważnych granic, granic bezpieczeństwa życia. Nasze miasta są najbardziej zanieczyszczone w Europie, nasze rzeki są zanieczyszczone i wysychają, nasza żywność jest pełna trucizn i niezdrowa. Jesteśmy bliscy granicy zagrożenia życia, nieodwracalnego procesu wymierania populacji. A może już ja przekroczyliśmy.

Produkuję film pt. STAN ZAGROŻENIA ŻYCIA z udziałem Jerzego Zięby, Huberta Czerniaka, Dariusza Szweda, Piotra Siergieja, Hieronima Maryniaka, Jarosława Sachajko, Jerzego Juszczyńskiego i Jacka Hałasa. Jest to projekt , dla którego nie ma miejsca w oficjalnych mediach. Jedynie w sieci i w mediach społecznościowych jest szansa na dotarcie z jego przekazem. Jeżdżę po Polsce i filmuję miejsca, które są świadectwem przekroczenia przez nas ważnych granic, granic bezpieczeństwa życia. Nasze miasta są najbardziej zanieczyszczone w Europie, nasze rzeki są zanieczyszczone i wysychają, nasza żywność jest pełna trucizn i niezdrowa. Jesteśmy bliscy granicy zagrożenia życia, nieodwracalnego procesu wymierania populacji. A może już ja przekroczyliśmy. To dla mnie bardzo ważny temat.

ZOBACZ UTWÓR JACKA HAŁASA - MUZYKĘ DO FILMU:

Myślę, że może dla wielu z Was także. Wesprzyj moje starania i wpłać dowolna kwotę na moja produkcję. Zobaczysz dowody na upadek naszego ekosystemu, posłuchasz ważnych komentarzy ekspertów z rożnych stron polskiej barykady. Od dr Huberta Czerniaka i Jerzego Zięby po Dariusza Szweda i Piotra Siergieja. To będzie obiektywny i bardzo istotny obraz - może także dzięki Tobie?! Każdy donator zostanie umieszczony w napisach końcowych filmu oraz otrzyma specjalną jego wersję.

LINK DO MUZYKI NA YOUTUBE: https://www.youtube.com/watch?v=s0zfjah_T_A&feature=youtu.be

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 159

BI
biuro
1 000 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
JS
Joanna Stachurska
200 zł
AK
Anna Kowàlczyk
200 zł
MW
Marian
200 zł
SM
Slawomir Miskiewicz
200 zł
SG
Sylwester
MR
Małgorzata
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 12

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

864 999 zrzutek

i zebrali

763 975 324 zł

A ty na co dziś zbierasz?